Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Zahri

Uživatel
 • Počet příspěvků

  18
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

2 Neutrální

O uživateli Zahri

 • Hodnost
  Nováček
 1. Zahri

  Letní pneumatiky

  Tak jedny od OlexaV - R17-215/55 Bridgestone - Olexa by mohl udělat detail kola a jedny R18-215/50 Michelin Já čekám Karoqa až na konci roku, možná začátek 2019, zatím mám vybráno 18" tak mě zajímá jaký tam budou gumy Případně jestli 18" už není "moc" a nejít radši do 17". Každopádně na 18" gum o rozměru 215/50 moc není...
 2. Zahri

  Co dokupit/nekupit vo vybave

  Driving Mode Select - má to cenu pro předokolku 1.5 TSI manuál? Jaké s tím máte zkušenosti?
 3. Zahri

  Letní pneumatiky

  Nazdar pánové, případně dámy, zajímalo by mě, jaké gumy ( Continental, Barum, Bridgestone Michelin, Nokian,...) máte na léto na Karoqu pro disky 16", 17", 18". Díky předem.
 4. Zahri

  Porucha motoru pri startu 1.2 TSI - preskocene rozvody

  cca 54.000 km, pro jistotu jezdím na servisky cca po 15.000 km(každý rok) jak tu radilo pár lidí. Podle toho jak se servisák tvářil nejsem první a ani nejspíš poslední.
 5. Zahri

  Porucha motoru pri startu 1.2 TSI - preskocene rozvody

  Nazdar pánové, tak dnes jsme odvezl svou octávku 1,2 TSI(77kW) rok výrobky 09/2010 do servisu. Ráno po nastartování(trvalo to trošku dýl než obvykle) se rozsvítila kontrolka kontrola regulace prokluzu ASR(ESP). Dojedu do práce, vypnu motor a zkouším nastartovat a vše se zdálo v pořádku. Při odjezdu z práce opět po delším startování mi nejenže svítí kontrolka ASR(ESP) ale i kontrolka systému kontroly výfukových plynů. Řekl jsem si, že projedu rovnou do servisu, po celou cestu se mi pocitově zdálo auto nějak zpomalený a rozhodně žravější. Po příjezdu do servisu, vyptávání a čekání na diagnostiku ke mě došel servisák a povídá: "podle diagnostiky to vypadá na přeskočený řetěz, buď to opravíme novou rozvodovou sadou nebo to bude něco horšího" No jen jsem polkl, zítra mi zavolají podrobnosti, tak uvidím. Vypadá to že bude "pěkný ježíšek"
 6. Zahri

  Ztrácí se chladící kapalina

  Zdravim všechny, mam Fabii 1.4MPi 50kw a včera jsem zjistil že mi taky uniká chladící kapalina a to přímo z chladiče, tam kde jsou napojeny trubičky s žebrovím na levou část chladiče. Při provozní teplotě nebylo nic vidět jen jakési vyschlé bílo-růžové flíčky od zhora dolů na leve straně. Při odstavení auta a poklesnutí teploty se začala kapalina ukazovat. Při studeném motorou kapalina neuniká. Takže dotaz zní zda vyměnít celý chladič anebo zkusit přilít Stop a Leak přípravek, který by mohl únik kapaliny odstranit. Má s tímto někdo zkušenosti?
×