Jump to content

KarelM

Uživatel
 • Content Count

  542
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

91 Excellent

About KarelM

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,229 profile views
 1. Ten velmi drobný modul je měnič 12 V na 5V. Běžně je na webu dostupný právě pro tyto účely. Napětí 12 V tam je až po zapnutí zapalování. Ale to se opakujeme protože vše tady je...
 2. .. dokonce nemusíš táhnou kabel od pojistkové skříňky, ale přímo z dešťového senzoru vedle krytu stropních světel. Vše zde popsáno.
 3. Tímto způsobem jsem to chtěl kdysi nakodovat - tzn na obrácenou funkcí - ale prý to nejde, takže tento modul by byla celkem dobrá volba. Má to někdo vyzkoušené?
 4. Mě kdysi pomohlo čekat, další verze VCDS již potřebné soubory pro novou jednotku obsahovala.
 5. I nové se mohou zdeformovat, kotouče mají při brzdění vysokou teplotu, pak stačí najet do pořádné velké kaluže a problém je na světě. Pokud se to přenáší do volantu, mělo by to být s velkou pravděpodobností od brzd.
 6. Deformace kotoučů předních brzd, stává se to, měl jsem totéž, po výměně kotoučů a destiček vše OK.
 7. Pokud myslíš ten zvuk cca v půlsekundových intervalech, tak ten se kryje s jednou otočkou rozvodového řemene. Nedrhne náhodou o kryt? A ještě poznámka: Mě kdysi měnili na OII kladky a řemen a i po výměně to mělo stejný periodický zvuk, po čase to přestalo.
 8. Rozvodový řemen, frekvence tomu napovídá.
 9. Já jsem nekodoval nic a jízdní režim si to pamatuje.
 10. Spotřeba může klesnout, ale jednoznačně to můžeš posoudit až dlouhodobě a raději ne podle PP.
 11. Podle jeho reakcí zde na foru to tak mnohým nepřipadá (jsem zvědav jestli od něho chytnu další mínus 😊). Ale třeba se pletu.
 12. Pokud myslíš "řasy" u denního svícení, vyzkoušej toto: 09 - Centr. electr. 16- Login: 31347 10 -Adaptace: (8)Leuchte17TFL R BLK ......... C17, not active→Daytime running lights (Tagfahrlicht) (10)Leuchte17TFL R BLK ......... CD17 0→100 % (8)Leuchte16BLK SLB ......... C16, not active→ Daytime running lights (Tagfahrlicht) (10)Leuchte16BLK SLB......... CD16 0→100%
 13. KarelM

  S3 odlehčení

  jsi zkrátka šikula 😂
×
×
 • Create New...