Jump to content

Stanson

Uživatel
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

16 Good

About Stanson

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pak si na internetu najdi dílenskou příručku el. schémata, tam máš veškeré pojistky a relé v E-Boxu popsané i s hodnotou, tedy doufám, já ji mám pro Superb. Toto je z netu.
 2. Stahni si manual ke svemu modelovemu roku.
 3. AliExpress asi 25Kc Car panel removal tool
 4. Jsem na tom s cinanem stejne, chybu smaze, ale kodovani nejde.
 5. Za rok 2019 cca 20 000km bez problemu, hledal bych problem v nevhodne verzi AA pro tvuj telefon. Jedinej problem byl v signalu GPS a pokovenem okne, vyreseno opakovycem signalu.
 6. Stanson

  Čelní sklo

  Promin, ale musel bych to rozebrat a to delat nebudu. Kdyz sundas bocnici tunelu od ridice, tak je tam pod kaslikem dutina do ktere jsem to dal, nikde neni nic videt a zatim to funguje dobre.
 7. Neměl jsem s S6 a nyní nemám s S10 žádné problémy s Waze a AA, co se ti dělo?
 8. Stanson

  Čelní sklo

  Signál GPS je oknem omezen dost, nejdříve jsem to řešil ext. BT GPS modulem, to mě ale štvalo, tak jsem to vyřešil tímto. https://www.aliexpress.com/item/32833717218.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dsDTOMp Přijímač mám za bočním okénkem v kufru a opakovač pod kaslíkem na telefon. Myslím že má anténa na střeše je jen atrapa a mám vizi ji vyměnit za GPS a nahradit tu za oknem.
 9. Prý po komunikaci se zástupci výrobce používám pravděpodobně agresivní kapalinu a reklamace se zamítá. Momentálně byla nalita kapalina z čerpací stanice Shell. Musela být tak agresivní, že to za dopoledne sežrala. Jak ty jsi dopadl?
 10. Jeste me napada, vy co mate nabidku, nemate tel. urceny pro jiny nez cesky trh. Predchozi tel jsem mel pro portugalsko tzv. Sedivku.
 11. Galaxy S10, vymazani dat, reinstal a polozka take neni.
 12. Peripetie pokračují, dnes mi dle informace z MB opět vyměnili motorek, předali vozidlo s tím, že je vše ok a světe div se, stále to plive na přední okno. jsou to ..., nic jiného.
×
×
 • Create New...