Jump to content

Stanson

Uživatel
 • Content Count

  295
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

14 Good

About Stanson

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prý po komunikaci se zástupci výrobce používám pravděpodobně agresivní kapalinu a reklamace se zamítá. Momentálně byla nalita kapalina z čerpací stanice Shell. Musela být tak agresivní, že to za dopoledne sežrala. Jak ty jsi dopadl?
 2. Jeste me napada, vy co mate nabidku, nemate tel. urceny pro jiny nez cesky trh. Predchozi tel jsem mel pro portugalsko tzv. Sedivku.
 3. Galaxy S10, vymazani dat, reinstal a polozka take neni.
 4. Peripetie pokračují, dnes mi dle informace z MB opět vyměnili motorek, předali vozidlo s tím, že je vše ok a světe div se, stále to plive na přední okno. jsou to ..., nic jiného.
 5. Mám verzi 4.5.592854 (arm64-v8a) a nic nového nepozoruji, co myslíš upraveným designem?
 6. Reklamoval jsem opet v AS pri rocni servisce, bohuzel po dvou dnech jsem jim auto sebral, pry nataceli video pro Skodovku a cekaji na vyjadreni.
 7. Tak muj AS selhal na plne care, prvni den mi bylo sdeleno ze sw je aktualni. Zaslal jsem jim TPI, dnes mi bylo sdeleno ze to dopadlo, ale funkce nikde. Samozrejme nauctovano. Je to smutne jak to v tech servisech funguje.
 8. Na toto mohu napsat jediné, jezdi soukromým vozem, protože tento plán je zcela mimo, jak technicky, tak legislativně a určitě i v rámci společnosti.
 9. Stanson

  Vymena oleje

  Jestli jsem to pochopil správně, tak je tam na vypuštění filtru výpušták. Pak by člověk nemusel být jako čuně. Jsem zatím jen na teoretické rovině. :-)
 10. Stanson

  Vymena oleje

  Koukni na tohle video. Take se ne to chystam.
 11. Stanson

  Vymena oleje

  Teď jsem na anglickém fóru našel že je tam 32 a uvnitř 13 na vypuštění filtru.
 12. Stanson

  Vymena oleje

  Co je potřeba za ořech při výměně filtru? Díky!
 13. Našel jsem teď toto 5Q0035507K, pouze atrapa. Obávám se, že to může být můj případ.
 14. Díky za info, příjemné zjištění. Jak je to potom s kabeláží, je tam i svod k infotainmentu? Vysvětlím důvod proč to řeším, Vyhovuje mi AA + Waze , díky pokovenému sklu mám dole v přihrádce špatný signál, používal jsem na delší cestu BT GPS externí modul, funkční, ale dost krkolomná metoda. Na Alíku jsem objevil a otestoval opakovač GPS (vnější anténa + vnitřní anténa), otestoval jsem, je to funkční, ale raději bych tu vnější vyměnil za originál v ploutvi a tu vnitřní dal někam okolo přihrádky pro telefon.
×
×
 • Create New...