oct

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 224
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

68 Výborná

O uživateli oct

 • Hodnost
  Veterán

Kontaktní metody

 • ICQ
  0

Návštěvy profilu

890 zobrazení profilu
 1. A zkusil jsi, jak se chová REST při ponechání režimu AUTOMAT?
 2. Ahoj, já jsem s ním ještě na 18" nejel :). U prodejce bylo hned přezuto na 17" zimní. Ty se mi zdají OK, zcela jistě to není uskákaný.
 3. Já jsem také žádný velký rozdíl při přechodu z O3 nezaznamenal. Vzhledem že mám vzadu kameru, tak ani vnitřní zrcátko při couvání nepoužívám.
 4. Tak já jsem dnes po jízdě s hustým mokrým sněžením vypadal takto. Vypadá to, že malá část je vyhřívaná, cca průmět 2 cm, ale to nestačilo. Celou cestu hlásil že FA nemá výhled. Občas sice hláška zmizela, ale ne na moc dlouho. Byl jsem poučen, že je to vyhřívaná kamera. To jsem si neuvědomil a ve tmě přehlédl.
 5. Mohu jen potvrdit slova Habi a Kane. Stejnou informaci mám od svého prodejce. A co je horší, že ani všichni technici v servisu nejsou zevrubně seznámeni s vozy, které např. přijímají do opravy.
 6. Na O1 jsem experimentoval s různými stěrači, i jen výměnou gumiček, ale nakonec jsem stejně skončil u origo dílu Škoda. Na O3 jsem měnil po 3 letech (origo ŠA, 50t km). Auto bohužel nezná garáž .
 7. To mohu potvrdit, po 10ti letech netknuté (250t km).
 8. Na tak krátké vzdálenosti by jistě stačila i 1,2, i když asi tady každý doporučí 1,4. Na klidnou jízdu s polovičním zatížením mi stačila i na delší trasy. Po dálnicích jsem ji nehonil. s 1,4 chybu neuděláš.
 9. Mě to otevřít šlo. 2042935-3.pdf
 10. Potvrzuji O3 MR 2014 Elegance za příplatek, vlastní zkušenost z konfigurace.
 11. Z výroby se náhradní žárovky a pojistky nedávají, to dává max. prodejce jako dárek. Jsi si jistý, že jsi ve správném vláknu, viz Tvůj podpis. Víc Ti neřeknu, já mám LED.
 12. ELE KTRA1 stříbrná Tesla
 13. Návod jsem samozřejmě četl, ale přesto se mi ten kryt nepodařilo sundat. Síly jsem použil až moc na můj vkus. Možná to bylo tím, že bylo vše studené a neměl jsem čas celou svítilnu zahřát alespoň na pokojovou teplotu.
 14. Nevšiml jsem si, že by na ní bylo na krytu odlito a ETKU nemám.
 15. Tak mě se to zdá stejné. Osvětlení kufru má tři LED a vroubkované krycí plexi kvůli rozptylu světla. Přísvit má dvě LED a čirý kryt.