Jump to content

martin špáta

Uživatel
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About martin špáta

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 03/04/1991

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na originální paměťové kartě mám mapy. Šlo mi o flash disk. Zjistil jsem že první paměťová karta kterou jsem používal a poté uklidil se už nedá používat. Nelze zformátovat jsou na ní písničky které smažu a pak se tam zase objeví, když tam neco přidám tak to zmizí. Otázka jestli je to náhoda, ale mám už 2 zničené flash disky a jednu 32gb značkovou kartu.
 2. Jen jsem jim řekl že i po posledním seřízení svítí nízko. Sice se divil, že se to seřizovalo posledně, ale podle mechanika dnes byly opravdu nízko.
 3. Dnes seřízeno v servisním centru Kosmonosy. Před rokem seřízení bez změny, ale dnes jsem si je nechal znovu zkontrolovat a svítí o mnoho lépe. První foto před seřízením, druhé po. 90 za úplné tmy se dá jet klidně jen na potkávací světla.
 4. Po seřízení v servise. Změna oproti stavu před seřízením žádná a za cca 200kč. Zítra jedu na roční prohlídku a přemýšlím zda má smysl to nechávat zase kontrolovat když je to jen na faktuře a při 90km/h se na potkávací světla pomalu nedá jezdit
 5. Podle popisu to bude přepínač na soukromé/služební jízdy.
 6. Objem stažených dat na 20km mám podle infotaimentu 113kB. Nezjistil jsem nikdy žádný problém s rychlostí. Problém by asi byl, kdyby si někdo připojil na wifi carsticku třeba tablet.
 7. Taky jsem hledal náhradu za carstick, ale na nic jsem nenarazil. Nakonec jsem koupil carstick vw, který ještě neměl LTE.
 8. Pár kilometrů po studeném startu mám toto varování.
 9. V zahraničí nejde platit cng kartou. Kartu jsem si pořídil hlavně kvůli stanicím kde lze platit v noci jen cng kartou.
 10. Ahoj nesetkal jste se náhodou někdo s tím, že by USB ničil flash disky? Koupil jsem originál flash disk Škoda a po poslechu jedné audio knihy už nejde na disk nic nahrát ani smazat a hlásí chybu o ochraně proti přepsání. Dnes mi to udělal už druhý flash disk.
 11. Kdo jste nechával dodělávat kameru jak cca dlouho trvala montáž ? A případně kdo vám ji dodělával.
 12. Toto bych viděl taky na lamelu. Něco podobného má citigo za studena, že cvaká. Bohužel začínám mít podezření na ložisko na svém autě a problém mám ten, že mi vibruje spojkový pedál a po cca 10km je cítit, že není chod spojky hladký, ale hrubý a s otáčkami intenzivnější. Dnes v servise na nic nepřišli.. spojka zabírá normálně najeto 30 tis. 1.4 tsi g-tec
 13. Také mi při sklápění v zrcátkách cvaka. Čeká mě servis tak zkusím reklamovat.
 14. Dnešní spotřeba M.Boleslav - Caorle. Jízda pouze na cng. 2 tankovaní v čr, jedno v rakousku.
 15. Ahoj už jste někdo kupoval sadu na dodatečnou montáž kamery na škoda eshopu? http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/zadni-parkovaci-kamera-5e5054634x?expDataType=CatalogEntryId&expDataUniqueID=267191# .
×
×
 • Create New...