Jump to content

Aritma0266

Uživatel
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Aritma0266

 • Rank
  Uživatel
 1. Bohužel ale tyto app z rsap.com nejsou kompatibilní s S4
 2. Zdravím, mám GSM III a teď nově Samsung Galaxy S4. Nemohu se ale s telefonem vůbec připojit, resp dojdu k zadání hesla, pak to navazuje spojení, ale potom vyskočí hláška "spojení se nezdařilo". S původním telefonem S2 bylo vše funční. Prosím poraďte! Děkuji.
 3. a kde to mohu vypnout??? nemohu v nastavení nic najít, mohu jen na horní liště deaktivovat režim vzd. sim, ale nic to nedělá, resp tel jakoby na chvíli zamrzne a ikona je tam stále
 4. Má čerstvá zkušenost se Samsung Galaxy S2 a GSM III (rSap). Dcerka si půjčila můj telefon na hraní a nějak se jí povedlo aktualizovat androdid z původní 2.3.5 na 4.0.4. (Ice cream sandwich). Se zděšením jsem na telefonu sledoval, jak aktualizace probíhá. Výsledek - telefon se prvně připojí, pak vše funguje jak má, ale má problémy se odpojit (telefon je jako připojená k HF a tak jsou všechny sítě nedostupné), někdy se korektně odpojí, ale na telefonu je zobrazen "režim vzdálené SIM karty" a s telefonem jde normálně volat (už to neukazuje sítě nedostupné), ale pak se zase zpětně nechce připojit k HF. Pak pomuže jen restart telefonu, ale korektně funguje zase jen chvíli, pak opět výše zmíněné problémy. Telefonní seznam jsem raději ani nezkoušel stahovat, abych si náhodou nevymazal ten co tam už je stažený. Zkusím počkat na verzi 4.1. (jelly beam), snad vyjde brzy. Jestli to nepomůže, zkusím tu aplikace z rsap.com. Z jakékoliv jiné rady budu vděčný.
 5. Aritma0266

  COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510

  Zdravím, mám problém s Columbusem. Pořídit jsem si on-board kameru s napájením od pojistkové skříně. Od té doby, co tam mám tu kameru, tak mi velmi často navigace ukazuje úplně nesmyslnou polohu, resp navigace je připojená třeba jen k 1-2 satelitu (ale i k žádnému). Jak kameru vypnu, okamžitě se připojí další satelity (cca 6-8) a hned se navigace zpamatuje a ukazuje správnou polohu. Nevíte někdo čím to může být?? Díky Jirka
 6. Aritma0266

  GSM II a samsung

  a jaká je to verze ICS???
 7. Aritma0266

  GSM II a samsung

  Máte někdo s tímto programem zkušenosti. Taky mám Samsung Galaxy S2 a uvažuji a aktualizaci na ICS 4.0, ale bojím se jak to bude s tím programem fungovat. (mám GSM III)
 8. Zdravím, mám GSM III a telesom Samsung Galaxy S2. Chtěl bych si telefon aktualizovat na Android 4.0, ale v této verzi prý už telefon nepodporuje RSAP. Snad by pomohla nějaká aplikace z Android marketu. Máte někdo s tímo řešením, resp aplikacemi zkušenosti? Nebudete to dělat při připojení něaké problémy??? Díky za rady.
 9. Aritma0266

  COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510

  Já si Columbus dokupovat a nechal jsem si ho pojistit. Pojišťovna chtěla vidět fakturu vč. montáže a všechno si to nejdřív nafotila.
 10. Aritma0266

  Motor 1.9 TDI PD 77 kW

  Ano, referenčí byl výkon na brzdě před úpravou
 11. Aritma0266

  Motor 1.9 TDI PD 77 kW

  Já si původně myslel že ten DPF filtr mám, ale TDIFun se kouknul a hned věděl že nemám. A za to jsem moc rád, podle mě je to pořádný nesmysl.
 12. Aritma0266

  Motor 1.9 TDI PD 77 kW

  Dle grafu byl výkon před chipem cca 110 PS (už jsem zapoměl přesné číslo), DPF nemám
 13. Aritma0266

  Motor 1.9 TDI PD 77 kW

  Uf, to se mi ulevilo. Spolupráce s TDIFun byla na jedničku s hvězdičkou.
 14. Aritma0266

  Motor 1.9 TDI PD 77 kW

  O žádném problému s regulací nevím. Proč? V grafu je něco špatně?
 15. Aritma0266

  Motor 1.9 TDI PD 77 kW

  tak snad se mi povedlo nahrát ten graf graf.pdf
×