Jump to content

Dubl

Uživatel
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

10 Good

3 Followers

About Dubl

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 09/09/1972

Recent Profile Visitors

942 profile views
 1. Vzhledem k tomu, že byl vydaný 1.4.2020 ....
 2. A není tím myšlena baterie v klíči?
 3. Dubl

  Dodací lhůta

  Já objednával začátkem února 2019, auto dodáno koncem dubna 2019. Je to 110 kW TDI, 4x4, DSG, tažné také. Více najdeš zde:
 4. Nová "tajná" fukce zadních couvacích senzorů u vozidel s virtuálním pedálem: https://auto.idnes.cz/skoda-karoq-seat-ateca-virtualni-pedal-odemykani-auta-viko-kufru-pxq-/automoto.aspx?c=A180621_154252_automoto_Fdv
 5. Dubl

  Čelní sklo

  Stačí, když máš uvnitř trochu mokrý koberec. Při jízdě se začne voda odpařovat (např. teplý vzduch na nohy) a když zastavíš, tak se voda pořád pomalu odpařuje a začne zevnitř namrzat na sklo.
 6. Na toto bych zástěrky nedával ...
 7. Dubl

  EGR ventil

  To nedokáži říci, nesledoval jsem to. Já mám auto servisované jen v autorizovaných servisech, takže nepředpokládám, že by tam dali špatný olej.
 8. Dubl

  EGR ventil

  Přejde to do stavu, že to bude dělat bez v kuse přestávky. Já už ho měnil 2x.
 9. Dubl

  Yeti FL Bi-xenon

  Zapni si dálková světla a uvidíš.
 10. Ano, v průchodce. Jen jsem musel na svazeky čekat pár dní, jsou prý různé verze, musí se objednat ten správný dle VIN.
 11. Já už to řešil. Přerušený kabelový svazek. Měl jsem to postupně u obou dveří, nejdříve jen opraveno, po čase to udělalo znovu a tak jsem nechal vyměnit oba svazky za originály, prý už jsou z lepšího materiálu. A musím to zaklepat, zatím klid.
 12. Úplně stejný problém jsem měl já (ale mám TDI). Nakonec to ale byl vadný EGR ventil.
 13. I vlastní, je tam možnost nahrát soubor. http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/rapid--11/zakaznicka-folie-5jb064317xx/0/1/6/43/1001
 14. Trochu z jiného soudku. ŠA a DEKRA CZ nabízí účast na testování kvality práce smluvních servisů partnerů ŠKODA. Nabízí za to 3000,- Kč. Před pravidelnou inspekční prohlídkou je na vozidla provedena příprava firmou DEKRA CZ. Při vyzvednutí ze servisu je provedena opětovná kontrola. Po celou dobu je test prováděn bez vědomí kontrolované smluvní značkové opravny. Škoda jen, že se to týká jen pravidelných prohlídek a ne všech servisních úkonů. Tedy aspoň tak jsem to pochopil.
×
×
 • Create New...