Jump to content

Dubl

Uživatel
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

9 Neutral

3 Followers

About Dubl

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 09/09/1972

Recent Profile Visitors

765 profile views
 1. Dubl

  Nová ŠKODA KAROQ

  Nová "tajná" fukce zadních couvacích senzorů u vozidel s virtuálním pedálem: https://auto.idnes.cz/skoda-karoq-seat-ateca-virtualni-pedal-odemykani-auta-viko-kufru-pxq-/automoto.aspx?c=A180621_154252_automoto_Fdv
 2. Dubl

  Čelní sklo

  Stačí, když máš uvnitř trochu mokrý koberec. Při jízdě se začne voda odpařovat (např. teplý vzduch na nohy) a když zastavíš, tak se voda pořád pomalu odpařuje a začne zevnitř namrzat na sklo.
 3. Dubl

  Škoda Kodiaq

  Na toto bych zástěrky nedával ...
 4. Dubl

  EGR ventil

  To nedokáži říci, nesledoval jsem to. Já mám auto servisované jen v autorizovaných servisech, takže nepředpokládám, že by tam dali špatný olej.
 5. Dubl

  EGR ventil

  Přejde to do stavu, že to bude dělat bez v kuse přestávky. Já už ho měnil 2x.
 6. Dubl

  Yeti FL Bi-xenon

  Zapni si dálková světla a uvidíš.
 7. Dubl

  nefunkcni central + el.okna

  Ano, v průchodce. Jen jsem musel na svazeky čekat pár dní, jsou prý různé verze, musí se objednat ten správný dle VIN.
 8. Dubl

  nefunkcni central + el.okna

  Já už to řešil. Přerušený kabelový svazek. Měl jsem to postupně u obou dveří, nejdříve jen opraveno, po čase to udělalo znovu a tak jsem nechal vyměnit oba svazky za originály, prý už jsou z lepšího materiálu. A musím to zaklepat, zatím klid.
 9. Úplně stejný problém jsem měl já (ale mám TDI). Nakonec to ale byl vadný EGR ventil.
 10. Dubl

  Designové fólie na přístrojovou desku

  I vlastní, je tam možnost nahrát soubor. http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/rapid--11/zakaznicka-folie-5jb064317xx/0/1/6/43/1001
 11. Dubl

  Nedefinovatelné téma - všehochuť

  Trochu z jiného soudku. ŠA a DEKRA CZ nabízí účast na testování kvality práce smluvních servisů partnerů ŠKODA. Nabízí za to 3000,- Kč. Před pravidelnou inspekční prohlídkou je na vozidla provedena příprava firmou DEKRA CZ. Při vyzvednutí ze servisu je provedena opětovná kontrola. Po celou dobu je test prováděn bez vědomí kontrolované smluvní značkové opravny. Škoda jen, že se to týká jen pravidelných prohlídek a ne všech servisních úkonů. Tedy aspoň tak jsem to pochopil.
 12. Dubl

  Fotky YETÍků z ulic

  To s Tebou musím souhlasit.
 13. Dubl

  Fotky YETÍků z ulic

  Zajímavá úprava: http://www.autoforum.cz/fascinace/skoda-yeti-rs-skryta-bestie-s-500-konmi-pojede-skoro-vse/
 14. Já mám pneumatiky uskladněné v servisu (i s disky). Pokaždé mi před nazutím letních nebo zimních pneumatik všechny vyváží. Při posledním přezutí jsem byl u toho, když pneumatiky uskladňovali. Nejdřív je popsali, potom důkladně omyli a nakonec něčím nastříkali lité disky a něco stříkali i na pneumatiky. Uskladněné je mají v takových držácích, kdy na sobě pneumatiky neleží, je mezi nimi mezera. A za to vše včetně uskladnění na cca 1/2 roku platím 485,- Kč.
 15. Dubl

  Tempomat

  Mám to stejné, přesně jak píšeš. Musí se podržet tlačítko a auto začne zrychlovat. Jen ho 1x zmáčknout nestačí. Stejné je to u snížení rychlosti. Už jsem si zvykl.
×