Jump to content

cadaver

Uživatel
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About cadaver

 • Rank
  Junior
 1. cadaver

  Ako identifikovať vadné ložisko?

  Tak jsem se ptal přímo na www.skoda-dily.cz a přišli mi dvě odpovědi, v jedné mi doporučují jedno a pak zase to druhé . Obě odpovědi mají stejné znění: "Dobrý den, je pro Vás vhodný tento díl: ..." Na další dotaz, co mám tedy vybrat už odpověď nedorazila ... Můžete mi někdo, prosííím, poradit které mám koupit?
 2. cadaver

  Ako identifikovať vadné ložisko?

  Díky, co píšeš, tak by to mělo být to ložisko z druhého odkazu, ale u prvního odkazu mají: "naboj predniho kola fab 1.2 posil s abs", což odpovídá mýmu aut, proto jsem se ptal jestli je mezi nima rozdíl. Jinak mám přesně - TMBPW46Y233691813.
 3. cadaver

  Ako identifikovať vadné ložisko?

  Zdravím pánové, potřeboval bych poradit s koupí ložiska, mám Fábii 1,2 40kW, r.v. 2002, s ABS a posilovačem řízení, mám vzít tohle - 6Q0 407 621 BH - http://www.skoda-dil...2-roomster.html, nebo stačí toto - http://www.skoda-dil...2-roomster.html , případně můžete se mi někdo kouknout do etky na přesné číslo dílu? Děkuji.
 4. cadaver

  Jihočeši & Jihočešky

  Zdravím, hlásím se jako další jihočech. Potřeboval bych poradit s dobrým autoservisem v ČB, chystám se na výmněnu předních ložisek u Fabie, ale do autorizovaného servisu se mi s ohledem na cenu nechce ... Díky za jakýkoliv tip.
 5. cadaver

  Jaká kola/pneu můžu dát na svoji Fabii

  Zdravím, mám dotaz ohledně šroubů, budu kupovat použité alu. Triton 15" (original od Škody). Můžu použít původní šrouby z plecháčů, nebo musím koupit delší? Případně jaký rozměr? Díky za info.
 6. cadaver

  Tlumiče / Výměna tlumičů

  Zdravím pánové, mám dotaz ohledně ceny práce při výměně všech tlumičů, nemusíte přesně, stačí přibližně. Budu měnit v servisu, materiál mám od sebo, tak abych měl představu a nenechal se natáhnou. Případně kdyby se našel šikovný a ochotný automechaniker z Č. Budějovic a okolí, budu jen rád. Díky za info.
 7. nezadal svůj status

  ×