Larrini

Uživatel
 • Počet příspěvků

  73
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

0 Neutrální

O uživateli Larrini

 • Hodnost
  Uživatel
 1. Ahoj, jak jste to řešili? Já jsem vyndal popelník a ta žárovka samotná je uvnitř takového plastového těla, když to tak řeknu. Žárovka je korunová položka, ale z toho plastu ji nejde vyndat. Našel jsem na netu několik dílů, které by to měly být, ale všechny vypadají podle obrázku jinak, než co jsem vyndal. Přikládám nafocený díl. Pokud někdo máte číslo dílu, budu rád. Jediný kód na dílu uvedený je GERMANY PA6-GF30.
 2. Dej ho do garáže do tepla a odtěsni to světlo, mělo by to vyschnout.
 3. Můj styl to taky není.. Ale je na každém, co si s autem provede Mě se líbí to MTX cabrio a závoďák coupéčko
 4. Nikdo nic?))
 5. Zkus zavolat do firmy, kde folie aplikují a poptej se, na kolik to výjde Pak hoď echo
 6. Co vím, tak ne. Ale to loupající se bude chtít stejně dosloupnout, kvůli přilnavosti a rovnosti povrchu. Sice ten přechod mezi sloupnutým a nesloupnutým není výrazný, ale folie na to jistě zareaguje.
 7. Tibi, které auto myslíš?
 8. Možná by i ostatní uvítali, jak to pořešit.. po takový době
 9. Zní to dobře Máš fotky?
 10. Cabrio pěkné, závodní coupe maximální
 11. Takže velikostně je jako Superb, domníval jsem se, že bude kratší.. jak A6 nebo Passat. Holt mi chybí to setkání naživo.. Čili pořádné coupe, co se týče velikosti
 12. Vyberu třeba díly pro 110R a pak web píše toto: Stránky jsou v príprave. Katalog bude obsahovat veškeré náhradní díly pro typovou radu 100 a vyrábené modifikace.
 13. Mě už třeba není 18, 20, ani 25 a líbí se mi to. V podstatě mám rád velká kola na všech autech, dodají mu šmrnc. Navíc jde o to, na kolik se cítíš, jak jsi schopný uvolnit se a nakolik chceš svému auto dopřát krásu Na polní cesty a srandy v terénu kup enduro nebo starého Landcruisera, G klasse, apod. Škoda nám v tomto ohledu, bohužel, nikdy nic nenabídla. Za čož můžeme poděkovat komunistické politice rozvoje.
 14. Jinak tady je link zabývající se zatékáním do Superba. Může ti pomoct?