Jump to content

PeWe

Uživatel
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

7 Neutral

About PeWe

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Hejo Jo mě to přišlo , jednou hned za autem projížděla sekačka a podruhé nám dělali nové chodníky tak když dusali povrch tak taky spustilo.
 2. @AstranCZ tak já odinstaloval aktualizace aplikace Google . Občas vyzkouším zda už funguje v češtině, jinak ale fofrem dám aktualizaci pryč. Až to bude fungovat v češtině bude se o tom bude psát všude. Některým to funguje , viz. článek na Dotekománii ODKAZ
 3. @Michal T.Nyní jsem zkoušel a mám tam 6 widgetů , tzn. i ty co tobě chybí ..
 4. @boonno no nyní jsem se vrátil od auta a taky stejně jako ty zkouší připojit ale pak vyskočí není kompatibilní , telefon Samsung S10e ..
 5. @brrrrm Škoda Oneapp jsem pokoušel spojit ale nepřipojí se s autem . Tato aplikace bude dnes jak píšeš zaříznutá a během dneška má vyjít nová verze aplikace Škoda Connect do níž má být sloučena-vložena. Viz email který jsem dostal před týdnem https://forum.skodahome.cz/topic/149010-škoda-connect-obecně/?do=findComment&comment=2461889
 6. @Michal T. ruku za to nedám ale zdá se že byla včera šedá @pejvlik toto jsem řešil loni v listopadu dotazem zda by šla One App přes Android auto a odpověď byla po 18 dnech
 7. Tak od pondělí večera mi to taky nefunguje , pozice auta, jízdy se nenačítají . Ale před chvílí mi přišel email . Uvidíme co 6.5. bude nového v aplikaci.
 8. @Joszi @petulko v prosinci jsem se objednal na servis . V lednu auto předáno do servisu a zároveň jsem předal i na A4 vypsané a vyfocené závady a chyby (vyfocené kolo ovládání opěry sedadla je přímo zde v tématu). Technik říkal že použije mou fotku z A4 , na kole stále byly nalepeny kontrolní proužky . Ještě ten den automobilka schválila výměnu a technik objednal nové střeva opěry (na protokole je i objednávácí číslo , dle google cena +- 280eur) . Druhý den díl přišel a také bylo vyměněno a auto jsem si vyzvedl . Samozřejmě ještě během toho udělali update MIB3 a dokódování sledování hladiny ostřikovače (auto předáno s téměř prázdnou nádobkou). Jěště když auto bylo v servisu a dělalo se na něm , jsem na mobilu v Škoda Connect viděl , že auto už hlásí nedostatek kapaliny) Až zhruba 3 den jsem nalepil kontrolní proužky a drží polohu. Jelikož mám sedadlo až vzadu a nevidím na kontrolní nálepky ,ale před cca 5 dny to bylo stále naproti sobě .
 9. @bartama Správné téma jsi dohledal ,ale že jsi nekoukl na první stránku kde jsou hned 2 screeny z TP . A také mám Stratosy na letních a nyní mám plecháče 16" na zimních ..
 10. Jak píšou pánové výše , mám Style a bylo dodatečně dokódováno v servise a nyní to už hlásí auto i aplikace Škoda Connect .
 11. Při spuštění aplikace mi to hodilo chybu , ale spustilo se a dnešní ranní jízdu to načetlo .
 12. Protože oproti Ambition má Style navíc - Světelný a dešťový asistent (dešťový senzor, vnitřní zpětné zrcátko s automatickým stmíváním, Tunnel Light)
 13. No já jak to po očku sledoval ( naposledy v listopadu ) a co si bledě pamatuji - tak chvíli po startu to dobíjelo 14.3V , pak při jízdě s plynem cca 12.6V , při jízdě bez plynu 14.8V .
 14. Tak jasně ale chtěl jsem to prubnout a sledovat stav autobaterie , to mě zajímalo . Nakonec jsem to sledoval přes BT adaptér a aplikaci Torque jak funguje dobíjení i za jízdy . AA bezdrátově samozřejmě jedu furt .
 15. No zkus aplikaci Škoda OneApp , chtěl jsem sledovat napětí baterie , ale aplikace se s vozem nespojí ... Pozor musel jsem certifikát k aplikaci ručně aktualizovat .. Samozřejmě odpověď z infolinky že S10e nespadá mezi kompatibilní telefony . ( "Při užití funkce MirrorLink je potřeba mít testovaný telefon, uvedený v compatibility list.") Tam je ale poslední S8 což je už pravěk a na stránkách mirrorlinku taktéž ..
×
×
 • Create New...