Jump to content

PeWe

Uživatel
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About PeWe

 • Rank
  Junior

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Servisní knížka je už elektronická viz.téma Servisní knížka zde na fóru.
 2. Jelikož mám Care connect na 3 roky, tak ten horní screen je z PC ( nebo v mobilu také můžu sledovat) . Dnes jsem ti to vyfotil i z auta (viz.níže). Napadá mě zda jsi z prodejcem třeba neřešil že chceš pevný interval , mě to třeba nabízel - přepnutí na roční / 15000km při převzetí , jinak netuším . Nicméně to asi nepatří do tohoto vlákna a necituj předchozí příspěvek na který reaguješ.
 3. Tak doplním info provedeno tovární nastavení pro systém a telefon a BT . Přesto Huawei P10 lite , wifi vozu nevidí. V práci kolegy Samsung neznamá verze taky ne. Vytáhl jsem ze skříně a zprovoznil moji starou Xperii V a wifi je vidět a lze se připojit ..
 4. @Zbyneek Studený a jaké číslo softwaru máš ? minulý týden jsem přebíral auto a já mám 0461 . @Miho3 tak já mám WLAN pro smartlink+ součástí paketu connectivity a také nevidím wifi na mobilu .
 5. PeWe

  Škoda SCALA

  V ADO Autodružstvo na Hlučínské v Ostravě - Přívoze na salóně taktéž 1.5tsi v Blue Race , na testovačku 1.0tsi v Hnědé Maple . Taktéž došlo k posunutí termínu dodáni z původního 21-25kt na 29-31kt . Důvodem je Virtual cocpit.
 6. Tohle mi teď dělají dveře spolujezdce .... 3x tento týden. Po zahřátí to pojede ...
 7. PeWe

  Montáž ŘJ airbgu

  Už to mám po kupě a složené , nechal jsem to vyplé při připojení kostry. . Právě že čistě u návodu demontáže řj to není, ale všeobecně kapitola 69-3 strana dvě je napsáno cituji . Dal jsem nato že u kapitoly o řj to není tak jsem to nezapínal. " Před započetím všech prací na systému airbagu musí být odpojen kostřicí kabel akumulátoru. Po odpojení akumulátoru je potřebná prodleva 1 minuta. Při připojování systému airbag na zdroj napětí musí být zapnuto zapalování a ve vnitřním prostoru vozidla se nesmí nacházet žádná osoba. " Téma možno LOCK and DELETE
 8. Dobrý den, chtěl bych se zeptat , dle dílenské příručky se po montáži řídící jednotky 1C0909601C (po reaktivaci ,je chyba 65535) zpět do auta má nejprve zapnout zapalování a až poté připojit kostřící kabel baterie . Zdá se mi to trošku divné ,ale nejspíš bych měl DP věřit . Tak mi to radši potvrďte , ať není průser na n-tou ..... Díky moc
×
×
 • Create New...