Jump to content

PeWe

Uživatel
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About PeWe

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Včera mi přehrávali Bolero a stále na Hardware:033 se nahrává Software:0469 . Řešil jsem samovolné zapnutí infotaimentu při zamknutém vozidle , a další chyba když jsem zapnul zapalování se zamknutou zpátečkou tak zůstaval viset parkovací asistent a nevypnul se při rozjezdu . ( dále prý řeší i černou obrazovku a zvuk kdy nefunguje ).
 2. @m.a.r.e.k zrovna včera dopoledne jsem skrz aplikaci vyplňoval žádost na servis ( až na půlku června) . Proklikáš se přes těch 5 oken . 1.okno co požaduješ , 2.okno tvůj požadovaný datum + náhradní datum 3.okno zda budeš požadovat náhradní vůz. 4.okno se můžeš rozepsat více (200 znaků) 5.okno rekapitulace Po potvrzení si stejně musíš vybrat emailového klienta v telefonu , kde se do něj zkopírují okna 1-4 + doplní VIN vozidla ,tvé jméno a kontakty na tebe vyplněné z profilu. Samozřejmě můžeš dopsat, případně upravit pokud ti těch 200znaků bylo málo, přidat přílohy
 3. @vormen Samsung S10e (včetně dubnových záplat) , Bolero
 4. @vormen tak za sebe zatím musím potvrdit , v pátek a dnes bez problémů pokaždé připojilo . Ale nenapadlo by mne , když aplikace chce povolení , že bude mít zrovna s tímto oprávněním problém . Díky ti šéfe za zjištění problému který to způsobuje.
 5. @vormen po downgradu na android10 jede v pohodě cca 20-vteřinu po zapnutí se připojí. Zcela ojediněle (od pondělí jen jednou) se stane že se během jízdy odpojí (ztratí spojení) ale během chvilky opět samo připojí. Jsem zvědav s čím přijdeš , já nikde jak minulý týden tak v lednu-unoru nic nenašel .
 6. @vormen Jasně kabel funguje normálně. No než abych s tím bojoval , a dělal předletovou přípravu , tak jsem zase nahrál v neděli do telefonu zpět android 10. Do doby než to bude funkční dávám android 11 k ledu.
 7. Popravdě za sebe netuším , aplikaci jsem nainstaloval chvíli před screeny a co jsem ji zkoušel naposledy před rokem a půl , když mi to nešlo na Huawei a to si kanál z Xperie V nepamatuji :) . Jestli si vzpomenu můžu zkusit appku v jiný den .
 8. Ano jde o kanál jak bylo psáno výše , po koupi auta jsem také na předchozím telefonu Huawei P10 lite wifi neviděl. Ze zásuvky jsem vytáhl prehistorickou Sony xperii V (android 4.4 ) a ta wifi viděla . Tak jsem 2 týdny po koupi auta šel do nového telefonu (Samsung S10e). A tam se i jako @vormen potýkám s problémem nefunkčního bezdrátu AA po updatu na android 11 . V lednu po updatu jsem to přehrál zpět na android 10 , v pátek jsem nahrál opět A11 i s updatem dubnovým na test , celý den v pátek bez problému bezdrátově a dnes opět pešek a nejede . EDIT: doplněno o screeny z apl
 9. Nainstaluj si tuto aplikaci viz.článek ODKAZ . Podle toho si pak stáhneš verzi dle tvé architektury. Pravděpodobně to bude armxx .
 10. @Hejo Jo mě to přišlo , jednou hned za autem projížděla sekačka a podruhé nám dělali nové chodníky tak když dusali povrch tak taky spustilo.
 11. @AstranCZ tak já odinstaloval aktualizace aplikace Google . Občas vyzkouším zda už funguje v češtině, jinak ale fofrem dám aktualizaci pryč. Až to bude fungovat v češtině bude se o tom bude psát všude. Některým to funguje , viz. článek na Dotekománii ODKAZ
 12. @Michal T.Nyní jsem zkoušel a mám tam 6 widgetů , tzn. i ty co tobě chybí ..
 13. @boonno no nyní jsem se vrátil od auta a taky stejně jako ty zkouší připojit ale pak vyskočí není kompatibilní , telefon Samsung S10e ..
 14. @brrrrm Škoda Oneapp jsem pokoušel spojit ale nepřipojí se s autem . Tato aplikace bude dnes jak píšeš zaříznutá a během dneška má vyjít nová verze aplikace Škoda Connect do níž má být sloučena-vložena. Viz email který jsem dostal před týdnem https://forum.skodahome.cz/topic/149010-škoda-connect-obecně/?do=findComment&comment=2461889
 15. @Michal T. ruku za to nedám ale zdá se že byla včera šedá @pejvlik toto jsem řešil loni v listopadu dotazem zda by šla One App přes Android auto a odpověď byla po 18 dnech
×
×
 • Create New...