Jump to content

demonx

Uživatel
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About demonx

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. demonx

  Displej - změna ukazované hodnoty

  Jo a tu hodnotu na fotce budeš mít prázdnou do té doby, než se rozjedeš. Je to totiž okamžitá rychlost jízdy!
 2. demonx

  ŠKODA YETI 1.4 TSI 110 4X

  Jen k té motorizaci: benzínové motory o obsahu větším než 1.4 koncern samozřejmě stále vyrábí (např. 2.0TSI pro nový Tiguan), ale do Yetiho "laskavě přenechává" Škodovce jen slabší verzi - nejspíš aby svým německým soukmenovcům příliš nekonkurovala na trhu. Ještě bych se rád zeptal na Tvůj motor 1.8TSI - to máš na něm najeto těch 300.000 bez nutných oprav souvisejících s velkým nárůstem spotřeby oleje? Velmi mně to zajímá, protože u tohoto motoru k tomu dochází už cca po najetí 100.000km a na tomto fóru (ale i na Octavia.club) většinou pláčí nespokojení majitelé - o někom s nájezdem 300.000 bez nárůstu spotřeby oleje není nikde slyšet.
 3. demonx

  Kolísání otáček po startu studeného motoru

  Výměna svíček u 1.8TSI/118kW každých 90 000 km.
 4. demonx

  Pojistková skříň - druhy pojistek

  Stačí se podívat do "Návodu k obsluze" - "Obsazení pojistek v přístrojové desce" - Č. 9 Centrální řídící jednotka - vnitřní osvětlení ... 10 A
 5. demonx

  Prahové lišty

  Pokud nejsi úplné kopyto, tak sa zaobideš aj bez nej. Když jsem je loni lepil, tak jsem je nejprve přiložil, v rozích obkreslil fixou a pak přilepil. Fixu jsem pak smyl lihem.
 6. demonx

  Sterace a ostrikovace

  Takže po trpké zkušenosti s flat stěrači Compass (nový stěrač před řidičem stírá hůř, než 2,5 roku starý Bosch ) jsem nucen se vrátit k originálu! Ti soudruzi od Bosche ví moc dobře, že za kvalitu se musí platit! Jo a ještě malý dovětek: firma Compass je sice (asi) česká, ale stěrače si nechá dělat v Číně (Made in P.R.C.).
 7. demonx

  Sterace a ostrikovace

  Sice to tak výrobce (Bosch) nezamýšlel - přeci jen 935,-Kč za nové lišty je podstatně víc , než nějakých 100,-Kč za nové gumičky - ale gumičky v Aerotwinech vyměnit jdou: http://www.forum.for...hp?f=161&t=2299 Další alternativou mohou být flat lišty výrobce Compass: http://www.sterace.e...s-480-cube.html
 8. demonx

  Zvetseni kufru - oddelani rezervy.

  Já mám (patrně) ten samý origo gumový koberec, sám o sobě drží na místě dobře, ale že by po něm nic neklouzalo - tak to říct nemůžu! Například skládací plastová přepravka se cca 8 kg nákupu po něm v zatáčkách jezdí, jako kdyby tam nebyl. Takže pro mně trpké zklamání!
 9. demonx

  Škoda Yeti Scout

  No tak šnorchl na přívod sání a hlavně ta rezerva na vzhůru vyklápěných 5.dveřích - to je snad sranda, ne? Tu poslední "oplastovanou" verzi bych viděl reálnějc a myslím, že pro uživatele jezdící převážně po polňačkách bude i vhodnější.
 10. demonx

  Tuning

  Mně na fotkách připadá, že snižuje (a to docela dost) světlou výšku.
 11. demonx

  Poměr hnacích sil na nápravy.

  Haldex v předchozím příspěvku by měl být ještě 2.generace. Rozdíl mezi ním a současnou 4.generací je popsán třeba zde: http://www.auto.cz/skoda-superb-4x4-s-haldexem-4-generace-polarnim-kruhem-5598
 12. demonx

  Řazení vs. spotřeba

  ... promiň, mělo mi už při pohledu na tvůj nick dojít, s kým mám tu čest a raději se rovnou držet starého dobrého přísloví: "Moudrému napověz, ...! Howgh!
 13. demonx

  Řazení vs. spotřeba

  ... ach jo! Komu není rady, ať ... jezdí radši v oplu a točí ho aspoň 4000rpm!
 14. demonx

  Řazení vs. spotřeba

  Myslíš, že při 2000 otáčkách podtáčíš motor, kterej už při 1500 otáčkách dosahuje max. krouťáku (250Nm)?
 15. demonx

  Yeti vs. Octavia Combi

  :palec2:
×