Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Milda.J

Uživatel
 • Počet příspěvků

  244
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

2 Neutrální

O uživateli Milda.J

 • Hodnost
  Uživatel

Kontaktní metody

 • Web URL
  http://

Návštěvy profilu

591 zobrazení profilu
 1. Milda.J

  Klimatizace únik chladiva

  Běž někam kde nepovažují barvivo za jedinou možnost jak zjistit únik a automatiku plničky za jedinou správnou cestu k naplnění. Natlakovat dusíkem- zkusit bublinky, když se únik neprojeví, tak chladivo a detektor. Barvu použít až v nejzazším případě. (do okruhu patří olej a chladivo.. Cokoliv navíc je navíc) Barva navíc funguje jen "za chodu" = pokud ti klima v neběží, barva se nesmicha s olejem a "neroztaha se po okruhu" něco se neukáže. Chce to zkrátka mechanika, co chce a umí.
 2. Milda.J

  Webasto ovladac

  Hele a odpojit baterku v autě (odpojit topení) by nepomohlo? A pak napárovat správné DO. (s eberspächer by to takto šlo, tak webasto by mohlo být podobné)
 3. Milda.J

  Jak telefonovat v autě jako handsfree? Co k tomu?

  Pár kliků a najdeš toto http://www.alpine-electronics.cz/p/Products/SingleView/CDE-111R
 4. Milda.J

  Zástěrky/lapače nečistot

  :-) myslím že ne, i tomu nejposlednejsimu soukromníkovi se auto, díly a pak i prachy neobjeví na dílně a na úctě kouzlem, ale "někdo" to musí zařídit. Ale máš pravdu, není potřeba řešit, mne jen obecně vadí to: "To je přece za 5minut hotové"...nic není za 5minut!
 5. Milda.J

  Zástěrky/lapače nečistot

  Za 15 minut založil zakázku, příjmeš auto od zákazníka, vyskladniš díly, namontuješ, sepišeš, naúčtuješ a zinkasuješ, vydáš auto... jsi asi rakeťák [emoji3] Sorry musel jsem ...
 6. Milda.J

  Klima zlobí a zlobí

  máš dvě cesty - napoj budíky, pusť klimu a sleduj - napoj diagnostiku a sleduj čidla Musíš zkrátka odhalit, co se změní, když to přestane chladit... pro mne je jednodušší cesta a) proto bych začal s ní
 7. Milda.J

  Klima zlobí a zlobí

  jj promiň trochu mě to zmátlo :-) , ty jsi koukal na výtlak... Tlaky vždy korespondují s teplotami, tak nejde úplně přesně napsat jaký mají být, ale sání se pohybuje kolem 2barů. (dle teploty) Když je kompresor bez výkonu, tak je bez výkonu stále- nepřestane najednou chladit. Ale když jsi nakousl sjetý tisícihran na spojce- nemáš ho zhoblovaný i na hřídeli a neklouže ti pak hřídel vůči čelu spojky? To by znamenalo, že čelo se ti točí, ale kompresor se ve skutečnosti stojí. Napoj manometry (plničku) a sleduj tlaky. jestliže se tlaky začnou za chodu kompresoru vyrovnávat (sání stoupá, výtlak klesá) pak kompresor v ten okamžik nepracuje. (kdyžtak mi napiš průběh tlaků- obou) Ale abys taky nehledal chybu někde špatně- klima ti může jet dobře,ale klimatronik ti může z nějakého důvodu přitopit...např. ;-)
 8. Milda.J

  Klima zlobí a zlobí

  To jsou nějak divné hodnoty...
 9. Milda.J

  Manuální klimatizace - nefukční, poruchy, závady

  utíkat může všude... znáš jarovou vodu?...ne že ji naleješ dovnitř ;-) , nafoukni a napatlej jarovkou jestli bublá
 10. Milda.J

  Ventil klimakompresoru

  jelikož mu bylo někde řečeno, že jedině komplet s kompresorem a téma nazval ventil klimakompresoru, pak bych to viděl spíš na ventily uvnitř kompresoru...ale jen možná....a ty opravdu "komplet s kompresorem"
 11. Milda.J

  výměna svíček 1.6 74kW

  jj, já taky vždy NGK, ale teď naposled jedna svíce ze čtyřech nemakala-po výměně mi to "jelo" na 3 válce.... už ani japonci nejsou to co bývali ;-)
 12. Milda.J

  Vo vysokotlakovej vetve nie je tlak

  jak říkám: nesprávně měřeno .... ...jestli ti jde "šťáva" ve 4-5" intervalech do spojky kompresoru, pak ti ve stejných intervalech musí i spínat, jestliže ne, pak je chyba ve spojce (např.cívka)...druhá otázka je, proč ti to spíná takto přerušovaně (otázka na logiku klimatroniku)
 13. Milda.J

  Vo vysokotlakovej vetve nie je tlak

  divné, být na výtlaku be tlaku a na sání OK...správně měřeno? čím?
 14. Milda.J

  Padající ručičky budíků

  najde se někdo Pardubicka a okolí, kdo mi přepájí budíky? Ručičky mi neručičkují (ty na autě :-) edit:.. tak nějak se to "samo opravilo" ;-) , tak to budu ještě chvilku testovat a jestli vydrží ukazovat, tak ještě nějak seřídím přesnost ručiček, zakrytuji a je to..
 15. Milda.J

  Klimatizace něco špatně ?

  a nebo mu fixluje váha (plnička)
×