Jump to content

Milda.J

Uživatel
 • Content Count

  289
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

8 Neutral

About Milda.J

 • Rank
  Uživatel

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

710 profile views
 1. "Vyzkoušet nové zobrazení" nemají všichni. Nespolehal bych na to. (Není to závislé ani na modelu telefonu, ani na verzi... někdo má, někdo nemá)
 2. Stěžejní z google play? V CZ není AA k dispozici, proto se ptám. Pokud ne, může být problém v nastavení telefonu: "povolení instalace z cizích zdrojů" Edit: v jednom pripade jsem taky měl problém s prohlížečem. Zkus jiný. (U mě nešlo přes chrome, musel jsem přes nativní samsung internet)
 3. To jsem ještě neviděl. (ale to neznamená, že to není možný) vždy jsem si vystacil s výměnou ventilku.
 4. Já vždycky obdivuju ty řeči "za půl hodiny... vejvar" . Založit zakázku, přistavit auto na dílnu, předat mechanikovi, namontovat, odzkoušet, vyvézt auto, uzavřít zakázku, zkasírovat včetně všech dokladů... Za 750 je to sakra levný. Bavím se o servisu na nějaký úrovni, ne o sousedovi, který ti to tam lupne a ty mu strčíš prachy do kapsy. Ony ty srandy a povinnosti okolo taky něco stojí.
 5. :-) o 2000 míň za auto nezpůsobilé k provozu, které nemůže po ose nikam legálně jet, s rizikem závady na motoru (viz poznámka majitelé o cukání a strachu z neprojdutí stk) nemá se slušností kupujícího nic společného. Ale jak se říká- na každou věc se najde kupec.
 6. Nikdo nebude řešit propadlo stk? Minimálně policajt až s ní někam vyjede, pojišťovna až s ní nabourá a kupec až se bude domlouvat cena.
 7. Nemáte někdo tip na "zalomený" USB kabel ideálně s koncovkou "C" taky zalomenou? Všechny co jsem našel (na Aliexpres) jsou zalomený doprava, ale to asi nebude díky umístění zásuvky v OIII to pravé ořechové.
 8. Vzduchem ne! To tě bude pak stát o mnoho víc. Buď to rovnou přetěsni, a až pojedeš na naplnění, upozorni je na tento spoj, ať ho vyzkouší, nebo to nech celé na nich. V podstatě dusík nestojí takřka nic...nejdražší je čas spojený s hledáním místa úniku. Takže pokud máš místo najduté a jde ti jen o prověření tohoto jednoho místa, je to za pár stovek.
 9. Je Edit: jo tak ne, zmýlili mě, že ač neangličtinář tak s ní nemám problém. Takže není to na překážku. Pro užívání ani nepoznáš
 10. Třeba tu https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-4-3-5918-release/android-auto-google-maps-media-messaging-4-3-591854-release-android-apk-download/
 11. Pavouku, a co ta věta u tý značky řed tou co cituješ: Značka vyznačuje hranici křižovatky. ....... Hranice krizovatky je treba pěkně popsaná tady https://mp-olomouc.cz/pro-verejnost/nejcastejsi-dotazy/20196 (našel google, nemám s nima nic společnýho,) Ono pitomých křižovatek je dost. Pozice na mapě 49°2'51.693"N 16°33'53.732"E https://mapy.cz/s/3uGUJ Tady je kousek od nás. Auto jedoucí ze severu při prejetí do přímého pruhu zabliká (protože prejizdi z pruhu do pruhu) všichni v křižovatce si myslí, že odbočuje vpravo...a je vymalováno). Když jedeš z východu, tak se díky tvaru křižovatky, pořádně nezaradíš (stojíš u dělící čáry jako bys chtěl odbočovat vlevo) Celá křižovatka je jakoby na kopečku, takže krásný horizonty.... všude okolo moc místa, žádný orientační pro oči zaměřovací bod. Nehod jako maku.
 12. Ale on tě tam zákon nenutí tam stát. Je tam dej přednost v jízdě. Když nic nejede OK- pokračuješ a případně pro zabránění střetu (Když se tam něco objeví) zastavíš vozidlo. Pokud vidíš že něco jede NESMIS do křižovatky vjet= zastavíš na V6a s čekáš. Tak je předpis. Nehledej v tom žádnou vědu. Naopak přečti si vyhlášku o stopce: Tam je jasně napsáno, že řidič zastaví v místě odkud má výhled.
 13. To že to je blbá křižovatka je jasné, bohužel je to asi takhle: -Do křižovatky nesmíš najet pokud nemůžeš pokračovat v jízdě ( s výjimkou předpisů o odbočování vlevo a přechodech). -Hranice křižovatky neurčuje přerušovaný čara, ale právě V6a. V praxi: pokud vidíš že něco jede, zastavíš na V6a. Když nic nevidíš, jedeš dál. Je jasný, že to nenapalíš do auta, který se ti vyloupne zprava= zastavíš v křižovatce. Většinou takto "zasunutý" V6a mají za úkol tě zastavit dál aby mohli z hlavní odbočit dlouhý auta.... nebo abys nestál uprostřed velký asfaltový plochy kde tě chachar na hlavní napálí z boku. Edit: treba zrovna na tom odkazu na mapu je vidět, jak ten v tom autě jede "zkratku" jako by do protisměru
 14. Opakování je matka moudrosti. Je potřeba mít vstupy zapojeny tak jak mají být. MĚŘ [emoji6] Zkontroluj tu pojistku, to každopádně. Ale mám pocit, že podle obrázků a i podle tvého popisu to ještě pořád nemáš dobře. - Jestli je anténa napájena tím připojeným modrým k hnedocervenýmu, má tam jít určitě + po zap.kličku (hledej tu pojistku= zariď ať tam jde spínané + - Jestli ti radio zapomíná předvolby pak máš právě prehozené stálé a spínané + (Podle tvých fotek bych to tak tipnul, ale nechci to tvrdit na 100% - jsem jen na telefonu a podle fotek je poznat "prd") Opravdu prověř, že ti na ten iso konektor a z něho skrs tu tvou redukci se dostávají až na radio vstupy tam kam mají. ...
 15. Promiň, ale z jeho textu je patrné, že nějaký piny na něčem nemá zapojené a nějaké zapojil. Takže pro ochranu jeho rádia tvrdím. MĚŘ! Tam kde má být kostra, dej kostru, tam kde má být + dej +....atd atd. Jestli na tom odpálil pár rádií, asi to nebude úplně OK. A nebo vlastně ne, vždyť to není moje radio [emoji6]
×
×
 • Create New...