Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

jirikz

Uživatel
 • Počet příspěvků

  49
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

1 Neutrální

1 Sledující

O uživateli jirikz

 • Hodnost
  Nováček
 • Narozeniny 24.4.1990

Návštěvy profilu

582 zobrazení profilu
 1. jirikz

  Dodělání HF. Jakou jednotku?

  Zde je o tom celé vlákno (odpověď tam 100% najdeš)
 2. jirikz

  OII 1.9 TDI PD 77 kW - interval výměny rozvodů

  Ahoj, mám také dotaz na interval výměny rozvodů. Už pár týdnů se pídím po tom, jak to je doopravdy s intervalem výměny rozvodů v mém případě. Zde na foru jsem se dočetl o nepsaném pravidlu výměny po 8 letech nebo po 120kkm (co přijde dříve). Napadlo mě i zajít do autorizovaného servisu. Zde mi technik sdělil, že výměna rozvodů je naplánována po ujetí 120 000km nebo věkově v březnu 2019. Nezávisle na sobě mě o výměně po 8 letech upozornil i Rolbař, který při nastartování motoru za studena slyšel skřípavé zvuky z motoru (rozvodový nebo klínový řemen?) a navíc poradil vyměnit rozvody co nejdříve. Takže tu mám dva rozdílné názory. A co teď? Mám Octavii 2, MR06, motor BJB, najeto 103xxx km. Kilometrama jsem si jistý (auto je v rodině od výroby). Předem díky za rady.
 3. jirikz

  Kód pro originální rádio

  Zajeď do autorizovaného servisu, tam ti kód řeknou.
 4. jirikz

  Škoda KAROQ

  Já cestou z dovolené potkal dalšího v Turnově v barvě šedá steel
 5. jirikz

  Jak zjistit barvu barvu original ALU kola

  Tipoval bych to na Audi L1H7, stejně jako Zenithy. Přikládám i zdroj: https://www.briskoda.net/forums/topic/237799-vrs-zenith-alloys-oem-paint-code/
 6. jirikz

  Climatic vs Climatronic

  O příspěvek výše je kontakt na Rolbaře (Praha). Nebo napiš odkud jsi a kluci ti podle toho někoho v okolí tvého bydliště doporučí.
 7. jirikz

  Škoda KAROQ

  Podle informací by se tak mělo stát ve 26. týdnu, což je nyní. Tedy v rozmezí od 26.června do 2.července.
 8. jirikz

  BOLERO

  Ahoj, z mé zkušenosti ti mohu říct, že se Bolero z dvojkovýho Superba hodně těžko shání. Já osobně ho sháněl téměř rok. Nevím jak u Vás na Slovensku, ale u nás jsem sledoval hlavně Bazos.cz, Bazos.sk, Sbazar.cz, Aukro.cz (odtud jsem ho kupoval), popřípadě na facebooku jsou skupiny, kde lidi prodávají veškeré, použité náhradní díly na OI nebo OII a občas se tam mihne i Bolero. Stačí na Facebooku napsat do vyhledávače Škoda Octavia bazar nebo tak nějak. Jenom pozor, ať nekoupíš Čínu. Mezi originálem a Čínou je téměř nepatrný rozdíl v tlačítkách a co vim, tak dost lidí naletělo. Čínu poznáš podle toho, že na posledních tlačítkách (napravo i nalevo) jsou šipky doprava a doleva, kdežto originál Bolero ze Superba má klasické nápisy Phone a Setup.
 9. jirikz

  Jak rozdělat středový ofuk

  Nebo tady je návod i s obrázky http://www.skodaoctavia.cz/clanek/demontaz-stredoveho-vydechu
 10. jirikz

  Vybíjení baterie parrot

  O Boleru je zde již TOTO TÉMA, kde se dočteš, že při výměně rádia musíš vyměnit i gateway za novější, která Bolero tzv. uspí. Starší gateway tohle neumí. Vše co se týče Bolera najdeš v onom tématu. Mám také MR06 s Bolerem a Parrotem a po výměně gateway a nakodování vše šlape jak má.
 11. jirikz

  BOLERO

  Ahoj, chci se zeptat, zda je problém, když u antény chybí tzv. bílá krytka, viz první foto. Na druhé fotce už je vidět, jak vypadá ona bílá krytka. Bude to mít nějaký vliv na funkci antény? Když jsem rádio zkoušel v autě, vše fungovalo, ale kabel antény z auta držel tak tak. Předem díky
 12. jirikz

  BOLERO

  Ahoj, na straně 17 je o tom řeč. Jinak by to měli být jednotky typu S, AD nebo novější L,P,Q,S,AA,AD 1K0907530L 1K0907530P 1K0907530Q 1K0907530S 1K0907530AA 1K0907530AD
 13. jirikz

  Original radio a funkce telefon

  Mám to podobné jako na obrázku. V autě mám rádio Stream bez mp3 a k němu připojenou handsfree sadu Parrot (toť ona "fíčurka"). Parrot se s chytrým telefonem páruje přes bluetooth a když ti někdo během jízdy bude volat, rádio se tzv. přepne do režimu Phone (ztiší se) a ty přes Parrota jen, přijmeš hovor.
 14. jirikz

  BOLERO

  OT: Ahoj, kdyby se tu našel někdo, kdo by prodával Bolero ze SII, pište mi do zpráv. Díky
 15. jirikz

  ANKETA: Koľko máte najazdených km na vašej O2?

  Přesně tak. Auto po důchodcích (zůstalo v rodině), jsem jeho druhý majitel.
×