Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Fosgen

Uživatel
 • Počet příspěvků

  124
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

6 Neutrální

O uživateli Fosgen

 • Hodnost
  Uživatel
 • Narozeniny 29.9.1972

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Fosgen

  Výhřev čelního skla

  To jsem si myslel, že ho nechal vyměnit za normální. To vyhřívané si tam nechám dát zpátky, když tam bylo a je všechno připravené kromě toho skla.
 2. Fosgen

  Výhřev čelního skla

  Mám dotaz ohledně vyhřívaného předního skla. Koupil jsem starší auto, které má tlačítko na ohřev, které funguje a když ho zapnu, tak svítí a cvaká relé, ale nemám v okně, žádné drátky a okno se nevyhřívá. Je možné, že by to byla jen příprava, nebo předešlý majitel nechal okno vyměnit a nedal to s vyhříváním?
 3. Fosgen

  Výběr diagnostiky pro OIII (kabel, sw)

  Škoda, že to není víc rozšířené jako VCDS. Zatím to dělá co jsem chtěl, tak jsem spokojený. Možná časem se tady objeví víc věcí
 4. Fosgen

  Výběr diagnostiky pro OIII (kabel, sw)

  Chtěl jsem se zeptat jestli někdo používá na kódování Vag Can Profesional 5.5, nebo jinou verzi ? Všichni většinou používají VCDS různé verze, ale tady o tom programu jsem nic nenašel.
 5. Fosgen

  Vag-Com a MacBook

  Já jsem vzal tento a jsem zatím spokjený. ASUS ZENBOOK UX410UA-GV024 šedý kovový
 6. Fosgen

  Vag-Com a MacBook

  Díky za rady, ale nakonec jsem dospěl k názoru, že je zbytečné tolik platit za značku a ještě řešit problémy s kompatibilitou programů. Koupil jsem si zenbook Asus s Win10-64 a jsem spokojený. Tam jede i Wag.
 7. Fosgen

  Vag-Com a MacBook

  Hledal jsem, ale nic jsem nenašel, tak se zeptám přímo. Zkoušel už někdo Vag-Com na Applu, případně jestli někde existuje instalačka? Jen mně to zajímá,protože uvažuju o koupi nového noťasu. Díky všem za případné postřehy.
 8. Fosgen

  Fabia 1,2HTP 40kW nestartuje

  Zkusil bych se zaměřit na teplotní čidlo. Už se to tady několikrát probíralo
 9. Fosgen

  Tesnenie pod hlavou fabia 1.4 mpi 50kw

  Kdysi mi podobnou věc dělala 110 po GO motoru a hlavy. Těsnění jsem dal nové, ale jeden hrnec jsem měl o něco níž a voda šla do oleje. Po sundání hlavy a opravdu pečlivým a přesným usazením hrnců byl klid.
 10. Fosgen

  Startuje NADVAKRÁT

  Auto mi kdysi dělalo občas to samé. Po výměně teplotního čidla je klid. Doma jsem čidlo proměřil a to udávalo, že je venku -20°C v létě.
 11. Fosgen

  Startuje NADVAKRÁT

  Není to divné, že čerpadlo vrčí až po otočení klíčku? Osobně mi vrčí čerpadlo hned po otevření dveří.
 12. Fosgen

  Mokrý tapec

  Ono se to zdá. Když se to vypařuje tak to leze nahoru. Na botách, nebo kalhotách je to to samé. Nikdy to není dole, ale o hodně výš a zůstanou fleky od soli i 10 cm od spodu.
 13. Fosgen

  zadná hmlovka

  Ještě mám i toto.Montážní práce.pdf
 14. Fosgen

  zadná hmlovka

  Na Fabii jsem to ještě nedělal. Zatím nebyl důvod. Zkus se podívat do té příručky Jak na to co posílám. Něco tam určitě bude. Brzdy neřeš. Od toho je třetí brzdové světlo, aby bylo vidět, brzdíš. Fabia_-_Jak_na_to.pdf
 15. Fosgen

  zadná hmlovka

  Hlavně, že to dobře dopadlo a nebylo to drahé. Za servis je škoda hned utrácet, stačí mít kamarády co vědí jak na to. Taky jsem si udělal, aby mi svítily obě mlhovky. Je to v mlze lépe vidět.
×