Fosgen

Uživatel
 • Počet příspěvků

  115
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

5 Neutrální

O uživateli Fosgen

 • Hodnost
  Uživatel
 • Datum narození 29.9.1972
 1. Zkusil bych se zaměřit na teplotní čidlo. Už se to tady několikrát probíralo
 2. Kdysi mi podobnou věc dělala 110 po GO motoru a hlavy. Těsnění jsem dal nové, ale jeden hrnec jsem měl o něco níž a voda šla do oleje. Po sundání hlavy a opravdu pečlivým a přesným usazením hrnců byl klid.
 3. Auto mi kdysi dělalo občas to samé. Po výměně teplotního čidla je klid. Doma jsem čidlo proměřil a to udávalo, že je venku -20°C v létě.
 4. Není to divné, že čerpadlo vrčí až po otočení klíčku? Osobně mi vrčí čerpadlo hned po otevření dveří.
 5. Ono se to zdá. Když se to vypařuje tak to leze nahoru. Na botách, nebo kalhotách je to to samé. Nikdy to není dole, ale o hodně výš a zůstanou fleky od soli i 10 cm od spodu.
 6. Ještě mám i toto.Montážní práce.pdf
 7. Na Fabii jsem to ještě nedělal. Zatím nebyl důvod. Zkus se podívat do té příručky Jak na to co posílám. Něco tam určitě bude. Brzdy neřeš. Od toho je třetí brzdové světlo, aby bylo vidět, brzdíš. Fabia_-_Jak_na_to.pdf
 8. Hlavně, že to dobře dopadlo a nebylo to drahé. Za servis je škoda hned utrácet, stačí mít kamarády co vědí jak na to. Taky jsem si udělal, aby mi svítily obě mlhovky. Je to v mlze lépe vidět.
 9. V servisu to bude zbytečně drahé. Proměřit to zvládne i soused domácí kutil. Když by to závažnější problém, tak bych uvažoval o servisu.
 10. Stejně asi nezbude než zajet za někým kdo ovládá elektriku, aby na to hodil oko a případně proměřil.
 11. Možnost je vymontovat celý ten plast a zkusit přes zkoušečku jestli jde do patice napětí. Jestli ne tak je problém v přívodu a bude třeba natáhnout nový kabel, než hledat přerušení na starým.
 12. Když auto bylo v servisu , tak to měli hodit na diagnostiku a hned by se vědělo víc. Příčin může být víc. Začal bych kontrolou jiskry na svíčkách tzn. kontrola zapalovacích cívek. Potom jestli jde do válců benzín a není malý tlak v palivové soustavě ap. Na diagnostice by to všechno zjistili.
 13. Zkus vyndat čidlo a doma proměř měřákem hodnoty podle teploty. Hoď to do horké vody a měř. Měl jsem dva nové a byly vadné. porucha snímače teploty.txt
 14. Zkus se podívat tady https://www.obd-codes.com/p0106
 15. Nelíbí se mi to nové prostředí a ke všemu se do češtiny motá angličtina.Je to hnus.