Fosgen

Uživatel
 • Počet příspěvků

  118
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

5 Neutrální

O uživateli Fosgen

 • Hodnost
  Uživatel
 • Narozeniny 29.9.1972
 1. Vag-Com a MacBook

  Já jsem vzal tento a jsem zatím spokjený. ASUS ZENBOOK UX410UA-GV024 šedý kovový
 2. Vag-Com a MacBook

  Díky za rady, ale nakonec jsem dospěl k názoru, že je zbytečné tolik platit za značku a ještě řešit problémy s kompatibilitou programů. Koupil jsem si zenbook Asus s Win10-64 a jsem spokojený. Tam jede i Wag.
 3. Vag-Com a MacBook

  Hledal jsem, ale nic jsem nenašel, tak se zeptám přímo. Zkoušel už někdo Vag-Com na Applu, případně jestli někde existuje instalačka? Jen mně to zajímá,protože uvažuju o koupi nového noťasu. Díky všem za případné postřehy.
 4. Fabia 1,2HTP 40kW nestartuje

  Zkusil bych se zaměřit na teplotní čidlo. Už se to tady několikrát probíralo
 5. Tesnenie pod hlavou fabia 1.4 mpi 50kw

  Kdysi mi podobnou věc dělala 110 po GO motoru a hlavy. Těsnění jsem dal nové, ale jeden hrnec jsem měl o něco níž a voda šla do oleje. Po sundání hlavy a opravdu pečlivým a přesným usazením hrnců byl klid.
 6. Startuje NADVAKRÁT

  Auto mi kdysi dělalo občas to samé. Po výměně teplotního čidla je klid. Doma jsem čidlo proměřil a to udávalo, že je venku -20°C v létě.
 7. Startuje NADVAKRÁT

  Není to divné, že čerpadlo vrčí až po otočení klíčku? Osobně mi vrčí čerpadlo hned po otevření dveří.
 8. Mokrý tapec

  Ono se to zdá. Když se to vypařuje tak to leze nahoru. Na botách, nebo kalhotách je to to samé. Nikdy to není dole, ale o hodně výš a zůstanou fleky od soli i 10 cm od spodu.
 9. zadná hmlovka

  Ještě mám i toto.Montážní práce.pdf
 10. zadná hmlovka

  Na Fabii jsem to ještě nedělal. Zatím nebyl důvod. Zkus se podívat do té příručky Jak na to co posílám. Něco tam určitě bude. Brzdy neřeš. Od toho je třetí brzdové světlo, aby bylo vidět, brzdíš. Fabia_-_Jak_na_to.pdf
 11. zadná hmlovka

  Hlavně, že to dobře dopadlo a nebylo to drahé. Za servis je škoda hned utrácet, stačí mít kamarády co vědí jak na to. Taky jsem si udělal, aby mi svítily obě mlhovky. Je to v mlze lépe vidět.
 12. zadná hmlovka

  V servisu to bude zbytečně drahé. Proměřit to zvládne i soused domácí kutil. Když by to závažnější problém, tak bych uvažoval o servisu.
 13. zadná hmlovka

  Stejně asi nezbude než zajet za někým kdo ovládá elektriku, aby na to hodil oko a případně proměřil.
 14. zadná hmlovka

  Možnost je vymontovat celý ten plast a zkusit přes zkoušečku jestli jde do patice napětí. Jestli ne tak je problém v přívodu a bude třeba natáhnout nový kabel, než hledat přerušení na starým.
 15. Nejde nastartovat po napojeni kabelu na baterku

  Když auto bylo v servisu , tak to měli hodit na diagnostiku a hned by se vědělo víc. Příčin může být víc. Začal bych kontrolou jiskry na svíčkách tzn. kontrola zapalovacích cívek. Potom jestli jde do válců benzín a není malý tlak v palivové soustavě ap. Na diagnostice by to všechno zjistili.