Jump to content

Joscer

Uživatel
 • Content Count

  379
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Joscer last won the day on January 25 2019

Joscer had the most liked content!

Community Reputation

90 Excellent

About Joscer

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Přijde mi to nějaké divné. Já jsem s Rapidem, který měl FA, najezdil 80 tisíc kilometrů, švagr to teď "tahá" dál (od 13.srpna). Jezdil jsem za různých podmínek a situací a nikdy se mi nestalo, že by FA zasáhnul tedy, když by neměl a tudíž to řidič nečeká. A zatím se to nestalo ani švagrovi. Stejně tak teď se Scalou, kde mám najeto něco přes 10 tisíc km. Vše OK.
 2. I já už jsem to po dva dny musel také vždy zrušit, protože se mi nechtělo stát na místě. Podle toho, co se tam píše, tak to asi není nic podstatného. Možná se mýlím, ale myslím, že v případě, že uživatel nemá zvlášť zaplacené datové pakety (tím nemám na mysli Infotainment online prozatím zdarma k novému autu) pro vytvoření wifi v autě pro přístup k internetu pro další zařízení cestujících (mobily, tablety), tak je to bezpředmětné.
 3. Otázka je, zda to není nějaká závada. V manuálu na straně 119 je jasně napsáno, že FA nereaguje na vozy pohybující se napříč nebo v protisměru.
 4. Mám výbavu Style a gumové koberce v ceně auta nebyly. Jen ty textilní. Auto kupováno v srpnu.
 5. Ostatně, kdo jak zatahuje ruční brzdu není ani technický problém a ani závada, tak to asi do této rubriky nepatří.
 6. No, tak asi chyba u mě. Dnes auto stojí před domem. Zkusil jsem nechat na nějakou dobu zapnuté zapalování a zeměkoule stále vyšedlá.
 7. Jde vám Škoda connect? Webová aplikace funguje, mobilní appka také, ale nemám tam od včerejška aktuální data z auta. Infotainment Amundsen se chová jako bez připojení k síti (zeměkoule vyšedlá a nejsou online informace v navigaci). Je to jen problém jen u mě nebo to má ještě někdo?
 8. Ruční brzda musí držet zatažená ať ji vezmu přes zoubky nebo se stisknutou aretací, kterou pustím až "nahoře". Takže se ptám. Co je špatného na zatahování ruční brzdy "ne přes zoubky"?
 9. Jezdím prakticky jen po silnicích nevedoucích do hor. Podstatná část do Plzně do práce (60 km) a 2x až 3x východní Slovensko. Jednoznačně preferuji na léto letní a na zimu zimní s tím, že si je přehazuji sám. Vždyť se jedná o to, že daný nájezd se jen rozdělí na zimní a letní místo celý nájezd na jedny celoroční. Zimní stejně vydrží tak 4 zimy. A při prodeji auta je dávám jako "bonus" a lépe se určitě auto prodává než na celoročních.
 10. Nic ve zlém, ale já "obyčejného" diskutujícího, který mi bude říkat co mám a co nemám dělat stejně neposlechnu. Co já považuji za výměnu názorů, ty považuješ za konfrontaci.

  Pokud bys chvíli se svým příspěvkem počkal, tak bys zjistil, že už dál na to téma nereaguji. Teda nekonfrontuji.

 11. Joscer

  Registrace

  No, tvrzení že stojí hlavně před prodejnou je docela nesmysl. Stojí tam tak maximálně jeden či dva předváděcí vozy. Ostatní, určené k prodeji, nejspíše nestojí před prodejnou, ale jsou hezky za plotem pod zámkem.
 12. Já když jsem v autosalonu Škoda objednával sadu zimních pneu (z e-shopu Škoda), tak byly kategorie H. Když jsem se ptal, zda je to možné, když v TP je kategorie V, tak mi bylo řečeno, že o jednu kategorii níže je možné jít. O jednu kategorii. Ale neptal jsem se, z jakého legislativního dokumentu vycházejí. Nějak mě to ani nenapadlo.
 13. Dovolil bych si podotknout, že číslo vyhlášky je 341/2014, ta 341/2002 platila do 31.12.2014. Ani MDČR tedy nepodává úplně správné informace. Ale nutno dodat, že ta textace ohledně příslušného článku je nezměněna.
 14. Joscer

  AdBlue

  V pátek dotankováno AdBlue na ČS Benzina v Klatovech směr Plzeň. Cena 15,50. Překvapilo mě, jak pomalu je kapalina tankována a také nutnost stále držet pistoli zmáčknutou, aby to teklo. Nešlo zaaretovat, aby došlo k automatickému vypnutí při plné nádrži. Ale nevím, jestli to byla porucha pistole nebo to tak má být. nenapadlo mě zeptat se obsluhy. Podle ukazatele v autě bylo max doplnění necelých 9 a půl litru, dal jsem tedy přesně 9 litrů, najeto před prvním tankování AdBlue 9488 km.
 15. Tak jsem se zkusil podívat, jestli se něco nezměnilo na webu výrobce pro vyhledávání cílů a ejhle!!! Již neexistující funkčnost. Viz stránka http://mydestination.skoda-auto.com/?appLanguage=cs-cz A přitom na hlavním přehledu webu k funkčnosti Amundsenu mají Import cílů a tras online stále uváděn. To by mě zajímalo, jak teď přenos cílů a tras online mohou provádět ti, co to měli dosud k dispozici, například v typu Karoq, Rapid a Fabia s Amundsenem. Ale co naděláme, vše je v souladu s VOP.
×
×
 • Create New...