Jump to content

Luďa

Moderátor
 • Posts

  4,930
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Luďa last won the day on September 30 2021

Luďa had the most liked content!

Reputation

266 Excellent

4 Followers

About Luďa

 • Birthday 12/21/1980

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  418185494

Recent Profile Visitors

7,812 profile views
 1. Jirka13258 : 1:) trošku arogantní přístup. Byls upozorněnej na chybu. Vono názvy témat typu "pomoc" , "poraďte" , "problém" a pomáhaj k přehlednosti fóra fakt že jo. 2:) další porušení pravidel - bezprostředně předcházející příspěvek se necituje.
 2. Co takhle vlezt do sekce MOTOR -- 1.3 a tam si najít téma s názvem NESTARTUJE ? https://forum.skodahome.cz/topic/59191-nestartuje/
 3. Eště se mi nestalo, že by mě oslnily přední ORIGINÁLNÍ mlhovky. Samo Domo bastli a denní svícení svítící i s obryskama a tlumenejma to je jiná. To oslňuje jak prase 🐷 a lze to zaměnit s mlhovkama. Jinak zadní mlhy, kor led u moderních aut taky solidně oslňujou. U starších aut se žárovkou je velká svítící plocha a to se dá. Sale ty moderní mikro mlhovky, gdy svítí malinkatej bod obrovským jasem to je radost za tím v mrholení nebo tmě jet.
 4. Nebo si tam měl zbytek letní směsi nebo steklá voda ze sněhu a ta ti přimrzla v tryskách. Než zacneč něco kuchat, zkus rozmrazoveč oken a teplo-pokud tu možnost máš.
 5. Ono tuhnutí oleje ovlivňuje nejen venkovní teplota, ale i dýlka předcházející jízdy. Přecejen motor bude chladnout dýl po hodinový jízdě než po čtvrt hodinový ikdyž v obou případech bude ukazovat 90°C, dál jestli fouká atd. Je toho prostě moc. Ale chce to základní diagnostiku. Shodit víko ventilů, mrknout jestli to tam maže a kouknout do vany. Možná by pomohl proplach motoru, ale to neřeší příčinu, ale důsledek.
 6. Píšeš, že máš teď měněnej olej. Před výměnou to bylo ok? Nedával si jinej typ oleje? Idealní by bylo, kdybys měl možnost auto uklidit někam do tepla a pak zkusit nastartovat.
 7. Spíš než na hladinu bych se zaměřil na tlak oleje. Takle se dřív projevoval hustej olej kterej po ohřátí zřídnul a stal se tekutější. Zaměřil bych se na sací koš jestli není přicpanej a čerpadlo.
 8. Luďa

  Readiness

  Zsvatos : a proč se na motor 1,2HTP ptáš v sekci 1,4MPi ? Přijdou ti ty motory jako stejný?
 9. Zima? Nemá SIII upozornění na nebezpečí námrazy? S příchodem chladnejch rán se tady každej rok objevuje téma ne neidentifikovatelný pípání před startem.
 10. A proč se ptáš na podvozek v sekci interiér a pak i u OIII ?
 11. Taky mám pár km s vozejkem najeto a lecos odvezeno. A ano stát se může cokoliv, ale to už není do tohodle tématu.
 12. Tomus: píšeš o neznalosti jízdy s vozejkem. Nevidím důvod proč po dálnici nejet 130 i s vozejkem pokud to okolností dovolí. ( Samo když nechumelí, nevezeš na něm dynosauří sochu.....) To že někdo naloží vozejk bordelem a letí s ním 130 a nemá to zajištěný je druhá věc. Navíc na okreskách 130 nepoletíš a na dálnici trefit srnku je jedno jestli máš vozejk nebo ne. Ale to už je OT.
 13. Nechal sem na F1 rozleštit u SvítímDobře.cz a paráda.
 14. Proč je 120 km/h s vozejkem blbost? Pokud ho máš schválenej na 130. Co já můžu srovnávat, tak doma máme tak 30i letej Agados s trubkovou ojí a super. Teď tahá za traktůrkem v lese dřevo přez louku a na to že má celkovou 750kg už vodtáhnul i 1500 kg a pohoda. Paleta 600kg na paleťáku a podlaha drží. V práci máme Vezeko Titbit. Dobrej, ale prázdnej má 280 kg oproti našemu Agadosu co má 148. Sousední firma má bytelnej Agados a co ten vodtahal po stavbách a drží pěkně. Kamarád má 2 nápravovej zaslav na 1500 kg papírově poníženej na 750 kg a nic moc. Podlaha slabá a když na něj najdeš s paleťákem se 600 kg tak křupe podlaha a docela se kroutí. Další kamarád má TanaTech s V ojí a taky nic moc Záleží na preferencích. Kola vedle korby = nízko korba. Kola pod můžeš otevřít jak čela, tak by bočnice. Nebo všechno sundat a udělat plato. Trubková oj má výhodu, že máš větší rejd a možnost ju zasunout a postavit ho na zadek. A kolečko na ňu dáš taky. Na fotce firemní Vezeko.
 15. To vypadá na udělanej vytahovák sklíčka zrcátka a chtěl ti ho šlohnout.
×
×
 • Create New...