Jump to content

Luďa

Moderátor
 • Content Count

  4,765
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Luďa last won the day on June 7 2012

Luďa had the most liked content!

Community Reputation

172 Excellent

5 Followers

About Luďa

 • Rank
  Veterán
 • Birthday 12/21/1980

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  418185494

Recent Profile Visitors

6,659 profile views
 1. Teplotu motoru, respektive vody neber podle budíku. Je silně utlumenej. Ať má voda 80 nebo 100 °C tak budík bude ukazovat 90. A pazvuků je širokém pojem. Nahraj ho a pak se to dá říčku přiblížit co by to dělalo. Takle to může bejt milion věcí.
 2. Proč se ptáš v hospodě? Proč ne v podvozku? Jinak pokud chceš nějakej nestandart - nerez atd musíš si ho udělat sám nebo nějakej opravář-karosář.
 3. headerTDI ty galerie sou tady od začátku.
 4. Tak lak vycistíš. Záleží jak to natáhnul interiér. Hlavně sedačky. Viděl sem bílý auto který stálo v garáži RD když chytlo v kotelně. Garáž plná kouře, všechno černý od sazí + k tomu roztavenej plast z květínáčů, popelnice a dalších blbostí a auto je ok. Auto potom bylo černo hnědý, Bylo umytý saponátem, a jak mělo zavřený okýnka tak interiér není cejtit vůbec. Jen se vyměnili filtry radši. A viděl sem druhý co stálo hodinu u táboráku s votevřenejma dceřiná kvůli rádiu a i po půl roce to bylo cejtit. Záleží jak blízko ohnisku to bylo - jakými žáru bylo vytavený.
 5. Mám pro tebe 3 rady: 1.) Co ten název tématu? Má bejt kratkej, stručnej a vystižnej. 2.) HLEDEJ ! Tady na fóru se to řešilo milionkrát. Nejseš první a bohužel ani poslední. 3.) Je rozdíl vlhkej opar nebo vyloženě mokrý světla, kdy ti po skle stíkaj kapky a dole máš rybníček. Ale je podzim a máš xenony. V létě to zase bude OK. Jinak tady konec a zařiď se podle bodu 2 a najdeš spoustu fotek nejen s OII.
 6. Ano je to normál. Měl bys topení pouštět aspoň jednou za měsíc i v lětě. Pak to nebude na poprvý hulit a smrdět. Nebo před sezonou pustit za jízdy ať to necejtíš.
 7. Odkaz tu je, tak tady konec.
 8. Proč se neptáš v tématu co kterým víš, že existuje? Motáš deset věcí dohromady. Chceš na F1 zrcátko z O1? Nebo chceš velký pravý zrcátko? To sou dvě rozdílný věci. Takže pokračuj v tématu co už na to je. Tadyk konec!
 9. Jak víš, že se ti objevil nouzovej režim? . Nouzovej režim znamená v první řadě omezenej výkon motoru.Ta svítící kontrolka motoru může znamenat spoustu věcí Napíchni na diagnostiku a načti chybu. Klidně to může bejt odvětrávání palivový nádrže. Nebo jen sporadická chyba a kontrolka po pár startech zhasne.
 10. Na koupi OII je tady vyvěšený téma ( 2. Od vrchu). To musí bejt co auto to vlákno? Odpovím si sám Nemusí a nebude.
 11. Jak píšeš " šmejdi v servisu" musí vypsat zakázkovej list, vydat fakturu a to zabere taky čas. Proto na to jak 30 minut. Ono je něco jinýho, když ti to smázne někdo za děkuju nebo ofiko. Chtěj po známým vyplnit zakázkovej list a vytisknout fakturu a uvidíš jestli to dá za 2 minuty.
 12. Luďa

  adblue

  Na koupi oktávka tu je spešl téma tak se ptej tam. Navíc název tématu je zavàdějící.
 13. Všechno špatně. Žiju to eště jednou s normálním názvem tématu a popisem problému co dàvá smysl.
 14. Co vyvěšený téma? Tam by se ptát nešlo? Třeba to vo závadách centrálu? https://forum.skodahome.cz/topic/40324-centrální-zamykání-závady-problémy/
 15. Mohla by to dělat i spínací skříňka a její kabeláž. Podobnej problém, jen vážnější příznaky.
×
×
 • Create New...