Dula

Uživatel
 • Počet příspěvků

  286
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  2

Popularita

24 Výborná

1 Sledující

O uživateli Dula

 • Hodnost
  Uživatel

Kontaktní metody

 • ICQ
  0

Návštěvy profilu

394 zobrazení profilu
 1. Mohl by to být přežvejkaný bílofialový vodič mezi A sloupkem a levými předními dveřmi. Viz obrázek v příspěvku od LukášCBR
 2. Normálně se tam pojistka vejde, akorát jsem musel trochu opilovat hrany, aby šel adapter zasunout místo pojistky. Ovšem cena z tvého odkazu je brutální, když si je objednáš na ebay, tak za jednu dáš cca 30,-
 3. Vlož do dekodéru výbavy kódy ze štítku, který je v kufru u rezervy nebo v servisní knížce. http://igorweb.org/equidec.aspx
 4. Vyndej stropní lampičku a pak tam uvidíš.
 5. I mně už díky Clouesauovi fungují nejnovější mapy v Amundsenovi. Dík.
 6. Vždyť to máš všechno ve 4. a 5. a obrázku v 7. předchozím příspěvku nahoře. 15 - zapalování (napětí v poloze klíčku 1+2) , 50b (i 50) - startování (napětí v poloze klíčku 2) , 75 - napětí je pouze v poloze klíčku 1 (odlehčovací x-relé). Dále je tam kontakt P - pod napětím v poloze klíčku 0 (parkovací světla), 86s - S kontakt (po zapnutí zapalování pod napětím až do vytažení klíčku) a 30 - přívod +12V.
 7. Když vytáhneš klíč ze spínací skříňky, rozsvítí se ti osvětlení interiéru? Pokud ano, tak na té pojistce musíš mít napětí až do vytažení klíčku. Lze snadno ověřit tím, že zapneš a vypneš zapalování, necháš klíč zasunutý a vytáhneš pojistku SB19, vnitřní osvětlení by se mělo rozsvítit.
 8. Je to ten vývod 86S na spínací skříňce.
 9. Napětí se zde objeví po zasunutí klíčku a následném zapnutí zapalování a zmizí po vytažení klíčku ze spínací skříňky. Nemizí ani při startování a ni při vynutí zapalování.
 10. Změř si pojistku č. 19 ještě jednou. Já tam S-kontakt mám.
 11. Poloosa nemusí být prasklá, může se jen protáčet v náboji kola. U Fabie jsem to sice neviděl, ale u Peugeota ano.
 12. Hledal bych na svorkovnici na příčné stěně vlevo. Svorkovnice P (T12a). Pokud auto nemá kontrolu prasklých žárovek, tak vodič od pojistky levého tlumeného světla SB54 jde přímo na kontakt 2 svorkovnice T12a. Pokud auto má kontrolu prasklých žárovek, tak vodič od pojistky levého tlumeného světla jde na kontakt 11 konektoru řídící jednotky kontroly prasklých žárovek J571 a z kontaktu 13 této jednotky na konektor T12a.
 13. Vyndal jsem spínač světel a háčkem jsem relé 484 podebral a otvorem po spínači vyndal. http://forum.skodahome.cz/topic/132231-denní-svícení/?page=3
 14. Přes jednotku BSG veškerá elektrika nejde. Světla spíná přímo spínač světel. Pokud nejdou obrysovky a osvětlení přístrojové desky a závada určitě není ve spínači světel, je třeba překontrolovat trvalé napětí na červeném přívodním vodiči a dutinku v konektoru do spínače světel na pinu č. 15 (na obr. T17a/15)
 15. Já mám za zrcátkem kameru Blackvue, nemá display, takže je docela malá a snadno se v případě potřeby z držáku vyjímá.