Dula

Uživatel
 • Počet příspěvků

  293
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  2

Popularita

25 Výborná

1 Sledující

O uživateli Dula

 • Hodnost
  Uživatel

Kontaktní metody

 • ICQ
  0

Návštěvy profilu

438 zobrazení profilu
 1. Zřejmě jsi přepálil pojistku č. 53. Levá a pravá strana obrysových světel mají každá svojí pojistku.
 2. Za MDI se doplácelo 2600,- ve všech výbavách kam šlo namontovat. MDI port je umístěn na levé straně malého otevřeného kastlíčku pod uzavíratelným kastlíkem spolujezdce.
 3. Jestli máš v odkládací schránce vypínač airbagu, tak zkus airbag vypnout a zapnout. Pokud ne, tak ve VAGu zvolíš řídicí jednotku 15 - airbag, pak přečtení chybových kódů 02 a smazání chybových kódů 05. Pozor, řídicí jednotka airbagu 6Q0-909-605-A (vyráběná zhruba v letech 2000 - 2001) a verze VAGCOM starší než 402.3 se neměly rády a pouhé přečtení jednotky vyvolalo trvalou chybu 65535, která se nedala smazat. Novější verze VAGCOM a VCDS by s tím už neměly mít problém.
 4. Automatika spouštění oken mimo provoz Po odpojení a opětovném připojení akumulátoru je automatika spouštění oken nefunkční. Systém je nutno aktivovat. Postup obnovení funkčnosti je následující: • podržte klíč v zámku řidiče v zamykací poloze, dokud se všechna okna nezavřou; • klíč uvolněte; • znovu podržte klíč v zamykací poloze ještě asi 3 s.
 5. Automatické zesilování hlasitosti při velkých rychlostech. Do rádia jdou po tom vodiči tachopulzy.
 6. Ten senzor bočního airbagu by to mohl být. http://bazar.automedik.cz/AMD4245969865/skoda/roomster
 7. Pokud vím, tak pouze celý obal, např.: https://www.alarmax.cz/nahradni-obal-klice-skoda-vw-seat-3-tlacitkovy-vw106?gclid=EAIaIQobChMI-sWa6t6V1QIVAQzTCh2NQgpYEAQYBSABEgJIu_D_BwE Nebo se pokusit sehnat levněji klíč v bazaru.
 8. Mohl by to být přežvejkaný bílofialový vodič mezi A sloupkem a levými předními dveřmi. Viz obrázek v příspěvku od LukášCBR
 9. Normálně se tam pojistka vejde, akorát jsem musel trochu opilovat hrany, aby šel adapter zasunout místo pojistky. Ovšem cena z tvého odkazu je brutální, když si je objednáš na ebay, tak za jednu dáš cca 30,-
 10. Vlož do dekodéru výbavy kódy ze štítku, který je v kufru u rezervy nebo v servisní knížce. http://igorweb.org/equidec.aspx
 11. Vyndej stropní lampičku a pak tam uvidíš.
 12. I mně už díky Clouesauovi fungují nejnovější mapy v Amundsenovi. Dík.
 13. Vždyť to máš všechno ve 4. a 5. a obrázku v 7. předchozím příspěvku nahoře. 15 - zapalování (napětí v poloze klíčku 1+2) , 50b (i 50) - startování (napětí v poloze klíčku 2) , 75 - napětí je pouze v poloze klíčku 1 (odlehčovací x-relé). Dále je tam kontakt P - pod napětím v poloze klíčku 0 (parkovací světla), 86s - S kontakt (po zapnutí zapalování pod napětím až do vytažení klíčku) a 30 - přívod +12V.
 14. Když vytáhneš klíč ze spínací skříňky, rozsvítí se ti osvětlení interiéru? Pokud ano, tak na té pojistce musíš mít napětí až do vytažení klíčku. Lze snadno ověřit tím, že zapneš a vypneš zapalování, necháš klíč zasunutý a vytáhneš pojistku SB19, vnitřní osvětlení by se mělo rozsvítit.
 15. Je to ten vývod 86S na spínací skříňce.