Dula

Uživatel
 • Počet příspěvků

  309
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

29 Výborná

1 Sledující

O uživateli Dula

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

672 zobrazení profilu
 1. Rámeček rádia

  http://www.aunika.com/Prislusenstvi-pro-autohifi-1/Plastadaptery-autoradii-2DIN/Instalacni-sada-2DIN-VW-Skoda-3
 2. El. ovládání oken - závady, nefunkčnost

  Přesně stejnou závadu u Roomstera 2007 způsobovala řídicí jednotka ve dveřích řidiče.
 3. Změna světlometů (předních) za Monte Carlo

  Problémy se světlem z Monte Carlo budou dva. První je s předěláním elektriky a druhý je s tím, že uvidíš v noci daleko hůř, než se stávajícím světlometem. Přečti si odstavec 12. z odkazu. Je to sice o Roomsteru, ale světlomety má Fabia stejné. http://skodaroomster.wz.cz/zmeny-v-prubehu-let.html
 4. Vnitřní cirkulace vzduchu

  Ano.
 5. kontrolka elektroniky motoru (emise)

  To čidlo je dvojité se dvěma výstupy, jeden řídí teploměr a druhý jde do řídicí jednotky motoru. http://www.cc-autodily.cz/cidlo-teploty-dvojite-7_7?keyword=06A+919+501+A Na obrázku je to čidlo pod číslem 8
 6. Instalace JVC rádia do fabie III s připravou pro rádio

  U toho rádia by měla být tato instalační sada, ten modrý vodič se musí připojit někde na podklíčkové plus (15) http://www.rapid-autohifi.com/iso-konektor-audi-seat-skoda-vw-s-fakra-od-2012-10079.html
 7. Instalace JVC rádia do fabie III s připravou pro rádio

  Ne, to bys musel spojit žlutý s červeným dohromady. Nesmíš pak ale zapomenout to rádio vypínat. Žlutý slouží jenom pro uchování paměťi, přes červený vede veškerý potřebný proud při provozu rádia.
 8. Instalace JVC rádia do fabie III s připravou pro rádio

  Musíš propojit žlutý vodič s trvalým napětím a červený vodič s klíčkem spínaným napětím. A to spínané asi v tvé přípravě pro rádio chybí, takže ho musíš přivést zvlášť.
 9. EPC a SYSTEM KONTROLY VYFUKOVYCH PLYNU

  A proskenoval jsi i ostatní řídící jednotky mimo řídící jednotku motoru? Je podivné, že by svítily kontrolky bez nějaké uložené chyby.
 10. automatické rozsvěcení světel

  Dá se podebrat nějakým háčkem např. z velké kancelářské sponky. Po rozebrání jsou docela dobře vidět trhliny v cínu na plošném spoji. Když se propájí, tak je zase na pár měsíců pokoj.
 11. Nefunguje autorádio

  Pojistky musíš zkontrolovat dvě, č.10 a č.45.
 12. Volant s pádly pro řazení

  Schéma volantu s pádly.
 13. Volant s pádly pro řazení

  No nevím, jestli pak nezjistíš, žes to dělal zbytečně. Já pádla mám a po počátečním vyzkoušení je vůbec nepoužívám. Na podřazování při jízdě z kopce jsou zbytečná, protože ten motor moc nebrzdí a když jsem zkoušel řadit ručně při akceleraci, tak taky k žádnému zlepšení nedošlo, protože stejně převodovka nereaguje na povel pádlem okamžitě.
 14. Prohozené ostřikovače

  Máš prohozené navzájem kontakty na čerpadle ostřikovače. Když se čerpadlo točí na jednu stranu, ostřikuje přední sklo, když se točí obráceně, ostřikuje sklo zadní.
 15. Obávám se, že to podezření je správné..... http://www.steti.cz/content/view/957/288/