Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

orel

Uživatel
 • Počet příspěvků

  214
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

13 Dobrá

O uživateli orel

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

659 zobrazení profilu
 1. Dobrý večer, 

  můžete mi poradit ohledně dodělání El. ovládání zadních oken na Rapidu, jde mi o motorky na stávající manuální lanovody(švihadla). Po hledání na netu sem narazil na Vaši radu ohledně tohoto tématu. Jen nemohu sehnat tyto motorky, nevíte pod jakým číslem se prodávají? Děkuji za Vaše rady a zkušenosti 

  tatoos@centrum.cz

  Díky Omámik

  1. orel

   TPM

   Nejdřív si zjisti, zda ti TPM podporuje řídící jednotka ABS.
  2. orel

   Parkovací asistent - dodatečná montáž

   Místa pro senzory jsou z vnitřní strany nárazníku označené. Vrtal jsem postupným vrtákem, takže průměr už nevzpomínám, změř to přes gumičku. Gumičky těsně, ale vrtáku neporučíš, snad ti otvor nerozhodí.
  3. orel

   Výměna halogenových světel za xenony/bi-xenony u před FL Rapidů

   Tiše závidím...
  4. orel

   Návody a zajímavé dokumenty Škody Karoq

   Také se obávám, že ukopnout otevřená dvířka zásuvek bude velmi snadné.
  5. orel

   Návody a zajímavé dokumenty Škody Karoq

   Ale teorii modifikovaných a čistých sinusovek samozřejmě znám. Jen jsem reagoval na tvoje tvrzení, že: "Jsou to přenosné sinusové měniče". Tvoje měniče mají zdeformovanou sinusovou křivku stejně jako ten škodovácký. Proto jen opakuji fakt, že mezi nimi mimo ceny není žádný rozdíl. Snad jen ten, že škodovácký měnič má lépe vyřešený chladič, vzhledem k umístění v uzavřeném prostoru. Doufám, že jsi mé stanovisko pochopil a tak jako já, budeš považovat tuto diskuzi za uzavřenou.
  6. orel

   Návody a zajímavé dokumenty Škody Karoq

   Tebou udávané měniče z VPC mají modifikovanou sinusovku, ne čistý sinus. Měniče s čistou sinusovkou by byly více než pětinásobně dražší. Takže ty "tvoje" měniče jsou funkčně rovnocenné s těmi škodováckými, jen nejsou tak předražené.
  7. orel

   Držák multimédií

   V popisu držáku v tvém odkazu máš uvedené míry, tak snad není problém si změřit mobil. Každopádně je tento držák rozměrově omezen velikostí otvoru, do kterého se zasouvá. Dnešním mobilům již nestačí, mě se do něj sotva vejde Sony Xperia compact.
  8. orel

   Škoda SCALA

   Máš recht, ten zadek je hnus.
  9. orel

   Karoq dodací lhůta

   Objednáno dnes (46KT), předpoklad dodání 30KT/19. Už začínám tušit, jak se asi cítili soudruzi z NDR při čekání na Trabanta nebo Wartburga.
  10. orel

   Stropní lampička ze Superba

   Nástupní světlo do tapeců? Když odemkneš dveře dálkou, rozsvítí se nástupní světla v zrcátkách a osvětlí prostor před dveřmi. Pokud však dáš nástupní světla do tapeců, které jsou uvnitř vozu, před dveřmi bude stále tma. Nebo mají nástupní světla v tapecu jiný účel, než osvítit před nástupem do vozu prostor před vozem, abys nešlápl do nějakého sajrajtu? Asi jsem to nepochopil. Prosím, vysvětli.
  11. orel

   Stropní lampička ze Superba

   I ty kutile. Co plánuješ dál? Ambientní osvětlení interiéru už máš?
  12. orel

   Filter na priestor pre nasavanie vzduchu

   suppressu > Etka je téma, na jehož probírání zde bohužel není prostor.
  ×