Jump to content

orel

Uživatel
 • Content Count

  217
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

13 Good

About orel

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

776 profile views
 1. orel

  Ahoj. Nedávno jsi přidal na fórum el. schémata na Scalu. Neměl bys schémata na Karoqa? V sekci Karoq jsem nic nenašel.

  Předem děkuji za odpověď.

  1. orel

   TPM

   Máš smolíka jako já. Typicky škodovácké je, že jednotka podporující TPM a jednotka bez této funkce stojí stejně!
  2. orel

   Karoq dodací lhůta

   16.11.2019 objednána předokolka 1,5 TSI MAN s předpokladem dodání 28.07.2019. Dnes telefonická zpráva o naskladnění vozu na prodejnu a výzva k odběru. Vzhledem k "běžným" dodacím termínům ŠA mě napadají jen výrazy: I'm shocking, incredible, amazing etc. Např. kamarád čekal na Karoqa přes 10 měsíců!
  3. orel

   TPM

   Etka, Elsa, servis.
  4. Dobrý večer, 

   můžete mi poradit ohledně dodělání El. ovládání zadních oken na Rapidu, jde mi o motorky na stávající manuální lanovody(švihadla). Po hledání na netu sem narazil na Vaši radu ohledně tohoto tématu. Jen nemohu sehnat tyto motorky, nevíte pod jakým číslem se prodávají? Děkuji za Vaše rady a zkušenosti 

   tatoos@centrum.cz

   Díky Omámik

   1. orel

    TPM

    Nejdřív si zjisti, zda ti TPM podporuje řídící jednotka ABS.
   2. orel

    Parkovací asistent - dodatečná montáž

    Místa pro senzory jsou z vnitřní strany nárazníku označené. Vrtal jsem postupným vrtákem, takže průměr už nevzpomínám, změř to přes gumičku. Gumičky těsně, ale vrtáku neporučíš, snad ti otvor nerozhodí.
   3. orel

    Návody a zajímavé dokumenty Škody Karoq

    Také se obávám, že ukopnout otevřená dvířka zásuvek bude velmi snadné.
   4. orel

    Návody a zajímavé dokumenty Škody Karoq

    Ale teorii modifikovaných a čistých sinusovek samozřejmě znám. Jen jsem reagoval na tvoje tvrzení, že: "Jsou to přenosné sinusové měniče". Tvoje měniče mají zdeformovanou sinusovou křivku stejně jako ten škodovácký. Proto jen opakuji fakt, že mezi nimi mimo ceny není žádný rozdíl. Snad jen ten, že škodovácký měnič má lépe vyřešený chladič, vzhledem k umístění v uzavřeném prostoru. Doufám, že jsi mé stanovisko pochopil a tak jako já, budeš považovat tuto diskuzi za uzavřenou.
   5. orel

    Návody a zajímavé dokumenty Škody Karoq

    Tebou udávané měniče z VPC mají modifikovanou sinusovku, ne čistý sinus. Měniče s čistou sinusovkou by byly více než pětinásobně dražší. Takže ty "tvoje" měniče jsou funkčně rovnocenné s těmi škodováckými, jen nejsou tak předražené.
   6. orel

    Držák multimédií

    V popisu držáku v tvém odkazu máš uvedené míry, tak snad není problém si změřit mobil. Každopádně je tento držák rozměrově omezen velikostí otvoru, do kterého se zasouvá. Dnešním mobilům již nestačí, mě se do něj sotva vejde Sony Xperia compact.
   7. orel

    Škoda SCALA

    Máš recht, ten zadek je hnus.
   8. orel

    Karoq dodací lhůta

    Objednáno dnes (46KT), předpoklad dodání 30KT/19. Už začínám tušit, jak se asi cítili soudruzi z NDR při čekání na Trabanta nebo Wartburga.
   ×