Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

orel

Uživatel
 • Počet příspěvků

  210
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

13 Dobrá

O uživateli orel

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

611 zobrazení profilu
 1. orel

  Návody a zajímavé dokumenty Škody Karoq

  Také se obávám, že ukopnout otevřená dvířka zásuvek bude velmi snadné.
 2. orel

  Návody a zajímavé dokumenty Škody Karoq

  Ale teorii modifikovaných a čistých sinusovek samozřejmě znám. Jen jsem reagoval na tvoje tvrzení, že: "Jsou to přenosné sinusové měniče". Tvoje měniče mají zdeformovanou sinusovou křivku stejně jako ten škodovácký. Proto jen opakuji fakt, že mezi nimi mimo ceny není žádný rozdíl. Snad jen ten, že škodovácký měnič má lépe vyřešený chladič, vzhledem k umístění v uzavřeném prostoru. Doufám, že jsi mé stanovisko pochopil a tak jako já, budeš považovat tuto diskuzi za uzavřenou.
 3. orel

  Návody a zajímavé dokumenty Škody Karoq

  Tebou udávané měniče z VPC mají modifikovanou sinusovku, ne čistý sinus. Měniče s čistou sinusovkou by byly více než pětinásobně dražší. Takže ty "tvoje" měniče jsou funkčně rovnocenné s těmi škodováckými, jen nejsou tak předražené.
 4. orel

  Držák multimédií

  V popisu držáku v tvém odkazu máš uvedené míry, tak snad není problém si změřit mobil. Každopádně je tento držák rozměrově omezen velikostí otvoru, do kterého se zasouvá. Dnešním mobilům již nestačí, mě se do něj sotva vejde Sony Xperia compact.
 5. orel

  Škoda SCALA

  Máš recht, ten zadek je hnus.
 6. orel

  Karoq dodací lhůta

  Objednáno dnes (46KT), předpoklad dodání 30KT/19. Už začínám tušit, jak se asi cítili soudruzi z NDR při čekání na Trabanta nebo Wartburga.
 7. orel

  Stropní lampička ze Superba

  Nástupní světlo do tapeců? Když odemkneš dveře dálkou, rozsvítí se nástupní světla v zrcátkách a osvětlí prostor před dveřmi. Pokud však dáš nástupní světla do tapeců, které jsou uvnitř vozu, před dveřmi bude stále tma. Nebo mají nástupní světla v tapecu jiný účel, než osvítit před nástupem do vozu prostor před vozem, abys nešlápl do nějakého sajrajtu? Asi jsem to nepochopil. Prosím, vysvětli.
 8. orel

  Stropní lampička ze Superba

  I ty kutile. Co plánuješ dál? Ambientní osvětlení interiéru už máš?
 9. orel

  Filter na priestor pre nasavanie vzduchu

  suppressu > Etka je téma, na jehož probírání zde bohužel není prostor.
 10. orel

  Filter na priestor pre nasavanie vzduchu

  Pokud zadáš číslo dílu do vyhledávání v Etce, zobrazí se ti, do kterých modelů vozů se daný díl montuje.
 11. orel

  Stropní lampička ze Superba

  Ahoj Miklisku. Před lety jsem si pořídil tuto lampičku a byl jsem mile překvapen nerušícím, a přitom dostatečným osvětlením kabiny vozu difuzními diodami ve tmě. Mé nadšení vyprchalo ve chvíli, kdy mi postupně odešly aretace tlačítek čtecích lampiček. Na rozdíl od tebe jsem s lampičkou nijak neexperimentoval, jen jsem ji namontoval a myslel si, že přežije na věky. Proto předpokládám, že nejsi na vině, jen jde prostě o nekvalitní výrobek. Jen mě překvapuje, že ŠA montuje do svého luxusního modelu takový brak.
 12. orel

  Napětí alternátoru

  Měl jsem na začátku roku problém se startováním při silnějších mrazech. Po listopadové roční prohlídce v servisu jsem měl v protokolu zápis o slabé baterii. Nedbal jsem toho až do oněch mrazů, kdy jsem již nenastartoval. Baterii jsem hodil na nabíječku a již po půl hodině bylo na svorkách 17V. Baterii jsem rozebral (bezúdržbová) a zjistil, že první článek při nabíjení "nevaří". Takže jsem koupil Vartu 45Ah a i v silném mrazu motor naskočil při prvním otočení. Stáří původní baterie 5 let.
 13. orel

  Trvalych 12V po otoceni klice

  Škoda, že jste nebyli tak aktivní již 13.3., když Novacek01 žádal o radu.
 14. orel

  Trvalych 12V po otoceni klice

  Nechce se mi hrabat ve schématech, ale pokud si pamatuji, je na svorce 30 trvale +12V a na svorce 15 je +12V po otočení klíčku.
×