Jump to content

Kedarek1

Uživatel
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

10 Good

About Kedarek1

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 03/02/1975

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Někdy bývá problém v autorádiu. Máš originál nebo něco jiného. Pokud to není originál, tak odpoj rádio a zkus se připojit.
 2. Kedarek1

  Vrzající madla

  Mě nejdříve mazali, pak měnili madla - nepomohlo, nakonec měnili komplet tapec na všech dveřích, Oproti původnímu stavu je to mnohem lepší, ale při silnějším zakroucení si to vrzne.
 3. Je pravda, že ŠA vydala nějaký pokyn, kde se snaží problém hodit na zákazníka - něco v tom smyslu, že je to nesprávným používáním. Na druhou stranu do určitého data výroby byla na tyto chrániče vydána servisní akce, kde se prováděla výměna mechanismu. Mě měnili všechny čtyři a minulý týden měnili další v PP dveřích. Taky to zkoušely na mě nějakým pokynem, tak jsem se nenechal odbít a chtěl jsem ať mi vysvětlí nesprávné používání (když na to nemám vliv), zkoušeli to seřídit a najednou ŠA povolila další výměnu. Je to smutné, ale je potřeba být neoblomný a trvat na svém (teda pokud to není evidentně nějak poškozené).
 4. Více informací je na https://www.briskoda.net/forums/topic/465189-rs-reflector-bar/. Přímá výměna nelze (RS má jiný nárazník), musí se upravit buď nárazník, nebo držák s odrazkami.
 5. No vzhledem k tomu, že jsi vyměnil kde co a nic nepomohlo, a vzhledem k tomu, že máš LPG, tak bych hledal chybu právě v LPG i když píšeš, že to na LPG funguje. LPG funguje tak, že řídící jednotka motoru funguje stále, ale vlivem např. špatně seřízeného LPG se řídící jednotka snaží upravit hodnoty až se tvz. zblbne a na benzín to nechce fungovat. Navrhoval bych ti nechat udělat reset adaptačních hodnot a jezdit nějakou dobu na benzín a následně nechat seřídit LPG. Více najdeš v sekci LPG a Karel.lpg by tě mohl vyprávět jak LPG může zblbnout řídící jednotku motoru.
 6. Vypnout z místa řidiče se nedá. Zabezpečení je takové, že se jedná o izolovanou soustavu, tj, napětí je pouze mezi zdířkami. Mezi zdířkou a karoserií nebo zemí není nic (napětí), kde nic není, tak neublíží :) Jednoduše řečeno, aby tě to "koplo" musíš vlastním tělem propojit obě zdířky. Pokud by jsi to utopil, tak pravděpodobně zareaguje pojistka proti přetížení.
 7. Kedarek1

  Reklamace

  Mám sedadla v kůži, nedržely mi ty horní krytky na všech sedadlech, když jsem je zkoušel zacvaknout, tak to sešlo. Musel jsem zatlačit ten spodní plast a pak to šlo zacvaknout, jenže stačilo na sedadlo sednout a už ten spodní plast vyjel a tím vyjela i ta krytka. Dělalo to na třech krytkách vždy, když se sedlo a jedna to dělala jak kdy. Měnili mi všechny čtyři krytky i s tím spodním plastovým dílem, který to způsobuje.
 8. Kedarek1

  Reklamace

  Po další návštěvě servisu se vyřešilo: 3. Odchlipující se plast v oblasti LP blatníku dole – špatně přilepené - 1. pokus - přilepení se nepovedl - 2. pokus - Oprava dle TPI 2049311/2 – úprava zástěrek 4. Nedrží krytky závěsu ISOFIX na zadních sedadlech – po zacvaknutí se zase uvolní - výměna kompletních krytek. 5. Spárování vyhřívání volantu s vyhříváním sedadla – řeší se. 6. Vrzající madla všech dveří - 1. pokus - prostřiknutí - beze změny - 2. pokus - zjistili, že opravdu vržou a budou měnit všechny madla 7. Závady v ŘJ 16, 5F, A5 - řeší se 8. Něco drnčí (cvrček) vlevo vzadu - 1. pokus 20 km byl klid a je zpátky - 2. pokus - dělá to roletka v kufru (budou ji měnit - už podruhé)
 9. Kedarek1

  Reklamace

  Vrzající madla mám v řešení. První pokus se nepodařil - snažili se to prostříknout nějakým sprejem - bez úspěchu. Příští týden budou pokračovat, tak uvidím co s tím udělají. Seznam reklamací: 1. Nefunkční reproduktor v LP dveřích - vyřešeno - výměna 2. Drnčící a zvlněná výplň pátých dveří - vyřešeno - výměna 3. Odchlipující se plast v oblasti LP blatníku dole – špatně přilepené - 1. pokus - přilepení se nepovedl - řeší se 4. Nedrží krytky závěsu ISOFIX na zadních sedadlech – po zacvaknutí se zase uvolní - řeší se 5. Spárování vyhřívání volantu s vyhříváním sedadla – řeší se. 6. Vrzající madla všech dveří - 1. pokus - prostřiknutí - beze změny - řeší se 7. Závady v ŘJ 16, 5F, A5 - řeší se 8. Něco drnčí (cvrček) vlevo vzadu - 1. pokus 20 km byl klid a je zpátky - řeší se
 10. Dnes jsem se na to zaměřil a rámeček RZ se mi taky zobrazuje.
 11. Kedarek1

  Reklamace

  Pište sem, co všechno se Vám pokazilo a co jste v rámci garance řešili. Mám za sebou první reklamaci a to "chrchlající" (někdy hrál, jindy byl potichu) basový reproduktor v LP dveřích. Výsledek - vadný reproduktor 565035411d výměna za nový. Mimochodem vyroben v Číně.
 12. Také jsem si toho všiml, ale záleží z jaké strany fouká. Bylo to, jako by bylo nedovřené okno. Budu to sledovat.
 13. Kedarek1

  Výfuk 1.6 77kw

  Z vlastní zkušenosti doporučuji TYLL nebo ŠKODA ECONOMY.
 14. Dík za upozornění, pamatuji si původní rok vydání, ale měl jsem na mysli novelizované znění.
 15. Jsem rád, že se to vyjasnilo. Jak jsem psal na začátku, tak tažení přívěsu se řídí dvěma částmi. Jedna je řidičské oprávnění - berou se pouze maximální hmotnosti vozidla a přívěsu. Druhá je spojitelnost soupravy - maximální hmotnost přívěsu se ponižuje na hmotnost na kouli. Berou se v úvahu okamžité hmotnosti. Jak píše Wittmann - co táhneš nesmí být těžší než vozidlo, které to táhne, atd. (viz. vyhláška 341/2002 Sb.)
×
×
 • Create New...