Jump to content

Lupen_cz

Uživatel
 • Content Count

  150
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Excellent

About Lupen_cz

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

1,118 profile views
 1. Tak jsem se ještě na zkoušku došel zeptat do servisu, kde jsem auto kupoval. Jestli by to nešlo uhrát na prodlouženou záruku. Dopadlo to, jak jsem předpokládal. Jelikož jsem vynechal poslední prohlídku (60k km) tak samozřejmě ne. Komplet svazek je prej i s hadicí ostřikovače a cena kolem 3500 Kč. Takže doma oprava podle vzoru wirer a za hoďku hotovo. Cena do 50kc za mat. Pájené spoje umístěny co nejdál od ohybu a všechny kabely zpevněny izolační páskou (v přechodce byly na volno). Jak psal wirer, ulomené kabely: výhřev okna a zámek dveří. Jen poslední dotaz. Co vede za kabely v té druhé (pravé
 2. Tak příčinu nefunkčního zámku jsem zjistil a docela sem čuměl...dva dráty utržený a u dvou prasklá izolace!!!
 3. Ano zobrazí. Jak zavřu kufr, nebo ho zamknu ručně zatlačením na západku, tak info zhasne. Bude se jednat asi jen o ten jeden kabel napájení zamknutí. A nebo je relé zámku v háji. To dnes odpoledne zkusím zjistit. Proto bych potřeboval zjistit, co který z těch čtyřech kabelů dělá.
 4. Prechodku sem odkrýval, ale je pravda, že jen tak z jedné třetiny. Zítra kabely zkontroluji ještě podrobněji. Ale vypadá to, jako hodně pravděpodobná příčina. Jinak při přidržení tlačítka kufr neodskočí. Jen zablikaj blinkry a zámek nereaguje. Musím otevřít zevnitř ručně.
 5. Tak sem laboroval, zkoušel všechno možný a nic. Zítra budu pokračovat. Chtěl bych proměřit jestli jde signál do zámku. Vedou tam čtyry dráty. Nevěděl by někdo jaký je na co a jak je tedy prověřit? Jen chci vyloučit zda není v háji pohon zámku. Predem dík.
 6. Kdepak, rádio orginal bolero. Pouze nějaké kódovaní např offroad info, změna uvítací obrazovky atd.
 7. Jediná chyba která se mi objevuje při znovunačtení po vymazání je tato. Mohlo by to mít souvislost?
 8. Zdravím. Dnes mi přestalo fungovat odemykání kufru (pátých dveří). Setkal se s tím už někdo? Stalo se to za této situace. Zastavil jsem, vystoupil a nechal běžet motor aby se auto chladilo (klíčky v kapse). Potom otevřu kufr, hodím tam manželky věci a při zavření se kufr nedovřel. Tak jak se zvyklý chci ho zase otevřít a pořádně dovřít. Ale už nešel otevřít. Jako kdyby se zamknul. Tak sem ho dovřel až nadoraz ručně, ale kufr od té doby nejde odemknout dálkou. Doma sem ho až otevřel ručně zevnitř. Po zavření je zase zamčený a nejde odemknout. Předem dík za nápady. Du ještě načíst chyby. Pojistk
 9. Skoda. Přes Torque Pro tlak turba i přesná teplota vody funguje, akorát mi to zabírá displej, který používám na waze. Tak by se mi to hodilo.
 10. Skoda, že neukazuje reálnou teplotu vody, ale jen tu přibližnou z budiku. Ještě tlak turba a byla by to paráda.
 11. Tak ono to brzdy pustilo, ale jak sem jel pomalu, tak to chciplo. Jinak tahle situace je spíš vyjimka a shoda náhod. Propočítávalo to vzdálenost auta předemnou a do toho to chytilo odraz od toho kovového výstupku na cestě. Z toho auto usoudilo, ze ten předemnou zastavil a duplo na brzdy. Jinak tudy jezdim každý den a nic. Pravda je ze se od ty doby snažím, aby stejná situace už nenastala. Třeba tím, ze když jedu za autem, tak se vyhýbam tomu kovovému výčňělku.
 12. Ano zdechne...stalo se mi to asi dvakrát. A ano, rozvodům to moc neprospívá. Video.
 13. Dnes objednáno, zítra vyzvednu - 6V0823735+6V0824707 u Auto Ševčík České Budějovice. Cena něco málo přes dvě stovky. Auto vyrobeno 9/2017 (Style). "Díry" v kapotě mám
 14. Vyrobeno 9/2017 a mám možnost pouze zapnout, nebo vypnout. V návodu mám nastavení odstupu pouze u varianty 2, což je dle mého auto s ACC.
 15. Pokud bych kameru casto vyndaval z drzaku, tak bych uvazoval spise nad Navitel Car DVR R1000. Magneticky drzak je na to podle idealni. Ty plastove, zacvakavaci nejsou moc vhodne na caste sundavani. Hlavne v zime, kdy jsou ty plasty ztvrdle. Dalsi vec je, ze se po castem sundavani vytvori vule ve spoji a kamera se bude neprijemne klepat. V horsim pripade se ulomi zajistovaci jazycek. Dalsi plus je wifi a moznost otocit kameu o 360°.
×
×
 • Create New...