Jump to content

mar72

Uživatel
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About mar72

 • Rank
  Nováček
 1. Prodám 4ks originál alu kola Škoda rozměr: 6,5Jx16, R16 ET: 42 Rozteč: 5x100 Pneumatiky: MEMBAT Passion 205/55 R16 94W XL, jeté 1 sezonu 1 sada originálních bezpečnostních šroubů Škoda 1 sada originálních gumových rohoží pro Škoda Octavia I 1ks Zimní clona Škoda Octavia I Facelift (2000 - 2010) na masku chladiče - Heko Vše ve velice pěkném stavu. Prosím o sms nebo e-mail, ozvu se.
 2. mar72

  Přední kotouče - výměna

  Dík, zmátl mne obrázek v dilenske příručce kde je vyobrazena hvězdička a ne imbus, tak jsem se raději pro jistotu zeptal než se do něčeho pustím
 3. mar72

  Přední kotouče - výměna

  Mohl by mi někdo napsat přesné označení klíče na povolení vodících čepů na brzdovém třmenu FS III? Dík.
 4. mar72

  Topení

  Tak potíže s topením u mě vyřešil autorizovaný servis Škoda výměnou radiátoru topení a teď už může zas začít mrznout !
 5. mar72

  Topení

  Tak to buď rád není horší pocit než vystoupit z moderního auta prošpikovaného elektronikou zmrlý jak sobolí ... !
 6. mar72

  Topení

  Tak jsem zašel oveřit těch pár rad co tady někteří napsali, směšovací klapka zdá se chodí ale posuzováno jen poslechem, hadice k chladiči teplá za chvíli ale i při teplotě kolem 0st je náběh topení mdlý a ani teplota vzduchu foukaného do kabiny mi nepřijde nějak vysoká, myslím že když zas klesnou teploty níž v autě bude zas zima. Asi jedině zkusit servis zda není vadné nějaké čidlo nebo něco podobného.
 7. mar72

  Topení

  No přesně moje slova, po cestě kterou jsem absolvoval a po tom jak zmrzlý jsem z auta vystoupil jsem z topení ve Fabce nemile překvapen, zkusim vše prozkoumat podle rad co mi zde pár lidí napsalo a uvidím zda to bude lepší.
 8. mar72

  Topení

  Motor je 1.4 16v teď je auto v garaži není možnost vyzoušet, zkusím zítra a uvidím ale taky jsem toho názoru že to šidí nějaké čidlo.
 9. mar72

  Topení

  No předpokládám že když píšu do tématu Fábia II, Roomster tak je jasné jaké auto mám . Mám Fabii II MR2009, topení naplno (28st), klimatizace vypnuta, vnitřní cyrkulace vypnuta, ventilátor zkoušen pochopitelně od 1 po 4, ofuky podle potřeby ale subjektivně nejvíc to topí při nastavení do interieru, zbyle nastavení mi přijde už jako smíšené se studeným vzduchem. Ukazatel teploty nekolísa takže termostat asi funguje dobře ale auto prostě topí slabě.
 10. mar72

  Topení

  Mám dotaz ohledně výkonu topení,auto jsem koupil na podzim kdy bylo vše OK aspoň se to tak jevilo ale při mrazech které teď panují a delší jízdě (cca 620km) kterou jsem absolvoval jsem z auta vypadl zmrlý jako pes. Auto prostě i při nastavení max. teploty topí slabě, kde hledat příčinu. Nemá někdo nějaký rozumný nápad nebo jen servis?
 11. mar72

  Construct, Defend atd.

  Jo,jo pochopil jsi mě dobře, přesně tohle jsem myslel . Dík za radu, jsem rád že nikam jezdit nemusím a je to jen taková výrobcem nedořešená prkotina kterou zvládnu sám.
 12. mar72

  Construct, Defend atd.

  Nevíte někdo jak přesně je nacvakla na zámku DEFEND LOCK ta gumička kolem zámku kterou se zamyká? Auto bylo v servise a pochopitelně že se teď otáčí tak bych chtěl vědět zda to zvládnu dát dokupy nějak sám nebo musím do "autorizovaného" servisu znovu!
 13. mar72

  Posunuta palubka

  To canzou : Zkus hledat tady Manuály
 14. mar72

  Posunuta palubka

  To canzou : Stáhni si dílenskou příručku na Roomstera po B-sloupek je to stejné jako Fabia II, takže demontáž palubky tam určitě bude. Na tu dílenská příručka samostatně není je součástí programu ELSA.
 15. mar72

  MaxiDot

×