Jump to content

Doktorone

Superb Klub
 • Posts

  2,381
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Doktorone last won the day on May 26 2014

Doktorone had the most liked content!

About Doktorone

 • Birthday 06/14/1986

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.relaxacni-masaze.com

Recent Profile Visitors

1,821 profile views

Doktorone's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

282

Reputation

 1. Na mojem ani tolik ne, ale každopádně na to jsem se vůbec neptal, jde mi o funkčnost, zda se to tam vejde.
 2. Chlapy myslíte že 8,5J R18 s ET50 se tam vejdou, nebudou dřít o vnitřní stranu, pak je mají s ET 40, ale tam už by 8,5 vpředu strašně lezla ven, proto ET 50, ale zdá nebude někde problém.
 3. Na páteční oběd se přidáme, už sraz před 3 lety v aninu jsme to absolvovali, a byla to paráda.
 4. Chata zarezervovana a vypadá to, že pojedem komplet rodinka.
 5. Nazdar chlapy. Mám problém, a to rozsvícena kontrolka motoru a vzkaz zní P0 420, účinnost katalyzátoru příliš nízká, ráda válců jedna. Po smazání za 200km se rozsvítí opět. Dnes jsem byl nechat změřit emise a hodnoty plynů jsou v normě. Při koupi vozu před 4 měsíci se nam nepodařilo sestavit Readiness code a aby to nebylo na pohodu, tak 4.8. konci technická, takže to musím vyřešit. Zkusmo měnit kat se mi úplně 2x nechce. Najeto 140K. Sháním někoho, kdo by mi v Praze promeril lambdy, zda není problem tam. Ještě malá polemizace, ale pokud je to blbost, tak mě zarazte, ale když jsem auto koupil, tak cca 3 týdny na to my odešlo podávaci čerpadlo, takže možná jak už stalo za prd, tak to dávalo méně benzínu a byla chybná směs, co vyhldnocovali lambdy, já tu chybu nechal smazat ještě před problémy s čerpadlem, pak se po 200 rozsvitila znovu, opět jsem nechal smazat, pak se rozsvitila, ale nastal problém s čerpadlem, to se vyměnilo a chyba smazala, ale opět se rozsvitila, dá se říct v den výměny čerpadla, odjížděl jsem pryč a pak už jsem se na mazání vykašlal, myslíte, by to teď už ten kód mohlo sestavit, že by bylo na příčině ta špatná účinnost cerpadla nebo je to kravina co tu placam a micham jabka a hrušky. Víkend jsem v práci, takže pondělí mám vyhrazeno na změření lambd a zkusím i sestavit ten Readiness code, pokud to bude dobrý tak pohoda, pokud ne, tak snad lambda a jinak hold ten kat, ale je mi divný, že hodnoty emisí jsou v normě.
 6. Parada, pěkná práce.
 7. Jo tak, no vidíš a já si říkal ať tě moc netrapim.
 8. No tak trochu, pak jsem tankoval a dal si sejk a myslel že tě dozenu, dohnal jsem pak Ace a Milana.
 9. Bylo to super bando, díky organizátorům, bylo to super a tentokrát jste zvládli objednat i perfektní počasí, takže paráda.
 10. SUPe ty jedeš v kolik?
 11. Jo jo, to sedí, vstanu po noční ve 12, zajdu pro auto k mechanikovi, nalozim věci a můžu frcet.
 12. Jede někdo v pátek z Prahy nebo přes Prahu? Předpoklad je kolem 14 až 15 vyjíždět, ale dnes se to upresni dle majklsup23.
×
×
 • Create New...