Jump to content

pekrato

Uživatel
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by pekrato


 1. Ne motor je v pořádku, jenom jsem zkusil zaslepit přívod do EGRu a svítí mi kontrolka motoru a maxidot hlásí "do dílny, kontrola emisí". Jinak po vyjetí dvou nádrží se mi zdá, že motor jde lépe odspodu ale trochu déle se ohřívá.


 2. Ahoj,

  taky jsem ho měl naštěstí "jen zablokované" a nešly vymazat chyby. Pomohl mi jeden z následujících postupů:

  Pomohlo toto:

  18- řj přídavného topení

  10- přizpůsobení

  42- kanál

  01- stará hodnota

  01- nová hodnota, uložit

  05- smazat chyby

  Nejde smazat chyba Webasta:

  Treba prekodovat Rj a pojde to. Kodovanie nezavistleho kurenia 18 dalej 10 prisposobenie kanal 3 citanie novej hodnoty je tam 1 do novej zadat 1 potvrdit skoci tam 0 mas to nakodovane a skontrolujes pamet zavad pripadne vymazes a pojde to.


 3. Acek - díky za typ, taky jsem o tom vyčištění uvažoval a jestli dojde k opětovnému zablokování tak se to bude muset udělat. Rozebrat to bude chuťovka - je tam přístup jak k penězům.


 4. OK, čísla závad jsem si nepoznamenal - bylo tam několikrát zhasnutí plamene a nakonec zablokování topení. To zhasnutí by mohla mít na svědomí nekvalitní nafta ve spojení s mrazem. Jak jsem psal víše, závady nešly vymazat - VAG psal cosi o chybném zadání. Na jiném fóru jsem objevil následující postup: 18 - řj přídavného topení

  10 - přizpůsobení

  42 - kanál

  01 - stará hodnota

  01 - nová hodnota, uložit

  05 - vymazat paměť

  A topení zase funguje.


 5. Přestalo mi fungovat NT. Byl jsem u známého na diagnostice (SUPER VAG) a nepodařila se nám vymazat pamět závad, která to asi celé blokuje. Test akčních členů proběhl bez problémů. Nevíte někdo jak to rozchodit?


 6. Zkusil bych se zeptat na zkušenosti uživatele "Karlos3" má v podpisu stejnou kombinaci jako ty(DSG+URtuning). Jinak odchylka v tom co ukazuje palubák a realitou asi bude vzhledem k tomu, že zmíněný Ecobox se připojuje mezi čidlo teploty paliva a ŘJ motoru.

×
×
 • Create New...