Jump to content

Karel z HK

Uživatel
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About Karel z HK

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myslím že to nejde ale stará je lehce opravitelná stačí zespodu řádně přeletovat.
 2. Odpoledne se na to má přijít podívat mechanik ale pokud by to stálo víc jak 30 000kč tak to asi nemá cenu. Já to opravovat nemůžu nemám kde a je práce pro znalýho. Myslel jestli by to spíš někdo nechtěl buď na díly ( anatomický sedačky, červený pásy kožený sportovní volant ap.) A jak to myslíš? Že by mi vrakáč za to něco dál?
 3. Nevím kam to umístit ale prosím o radu. Naboural jsem F1 kombi Sportline. Utržený přední levý kolo a určitě něco kolem jinak kastle i interiér krásný motor HTP 1,2 47kW 180 000km. Nová spojka a ložiska předních kol. Nechci to dát do vrakoviště zadarmo co s tím? Do garáže to bez kola nedostanu a na ulici to rozkradou. Dík Karel
 4. Aby se na to podíval někdo kdo tomu rozumí je blbost! Nejlepší je co nejvíc to honit a vono se to vokáže ale pak už bývá pozdě na odborníka.😜
 5. Měl bych dotaz ohledně CTEKu. U tý Lidlový je problém že když mi v garáži někdo vypne elektriku tak nabíječka vypne a po zapnutí už nenaskočí.
 6. CTEK bude mít lepší elektroniku. Já mám Lidl víc jak 10 let, do Favouše střídám a nabíjíme 2 starý baterky, v garáži baterku 90Ah na svícení a někdy i Fabii když dýl stojí. Z tý 90Ah zastrčím kabel do zásuvky zapalovače, kvůli paměti, odpojím minus a nabíjíme v autě.
 7. LiveBomb? 540A málo? Těm dnešním startérům s převodovkou stačí málo. Ale jak psal Mira zkusit kabely! Když to tak čtu rekuperace,start stop ap. Odpoledne půjdu do garáže vyhodím na mráz Fabii a dám tam mýho krásnýho Favorita r.v. 92 karburátor bez elektroniky. Ten pojede i za 100 let!
 8. Jde o to co bylo vyměněno pokud jen vložka tak může zlobit zámek tj. kam se strká klíč pod tím je ta vložka na elektriku. Po opravě byl jiný klíček?
 9. Udělat diagnostiku je dobrý ale nezjistí jak to vypadá dole. Bez diagnostiky mu to nepojede ale může mu upadnout kolo! Vždyť na STK dělaj předběžnou prohlídku řízení, brzdy ap.
 10. STK 3 měsíce? No já bych si to nechal prohlídnou od odborníka třeba na STK tam vědí kam se kouknout ale taky nemusí když se toho chce někdo zbavit.
 11. Mám dotaz. Trochu kapaliny ubylo a nechce se mi ji měnit. Myslel jsem že odsaju nádobku a naleju tam naředěnou novou ale nejde mi vyndat to sítko. Jde to vůbec? Dík za odpověď Karel
×
×
 • Create New...