Jump to content

Kombicek

Uživatel
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

5 Neutral

About Kombicek

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdravím. Funguje vám aktualizace map dle vinka na update portálů škoda. Mi to hlásí mapové podklady nenalezny. Auto rok výroby 2018.
 2. Kombicek

  Climatronic

  Takže to bude asi normální. V sobotu jdu promĕřit klimu, měnili mi kompresor, ale tím to asi nebude. Nové auto a pohodlí cestování horší než ve starém.
 3. Kombicek

  Climatronic

  No, dávat klimu na nejnižší teplotu, aby chladila mi přijde, že je něco špatně.
 4. Kombicek

  Climatronic

  Zdravím. Jak vám chladí Climatronic v těchto vedrech? Mám danou teplotu na 20 a v přední části vozu celkem vedro, ale vzadu je fajn. U bývalé FII to chladilo perfektně rovnoměrně.
 5. Zdravím. Chci se jenom zeptat, zda bude fungovat navigace online i po vypršení Infotainment Online.
 6. No Čína to je, ale právě ty recenze nejsou až tak špatné. Měl sem barumky a ty mi vydržely 2 sezóny a bylo po nich a jízda s nimi byl fakt adrenalin.
 7. Zdrvím. Nemáte někdo zkušenost s těmito pneumatikami Imperial Snowdragon HP 215/45 R16 90V.
 8. Zdravím. Najel jsem na stránku https://www.poi-radary.eu/ ,dal vytvořit data na SD a naběhl mi kroužek , který se jen stále točí dokola a nic se mi nestahuje.
 9. Zdravím. Tak jsem si to tady přečetl a snažím se zajíždět motor 1.0tsi 81kw dle rad, ale mám celkem problém udržet motor v 3000t otáčkách při řazení z 1 na 2. Když přeřazuju z 1 otáčky motoru strašně rychle klesnou a na 2 má auto velký problém se rozjet, nedej bože do kopce. Máte to taky tak? Dík za rady.
 10. Díky. No tlačítko stáhnout tam sice je, ale vůbec mi to nic nedělalo, nic se nestahuje. Dále jsem se chtěl zeptat na verzi mi to ukazuje v aute verze EU1 2018 , ale bez té 19 , takže nevím jestli mám novou verzi nebo ne.
 11. Zdravím. Má stránka update portálu vypadat takhle? Viz obrázek. Ptám se protože mi nefunguje stahování.
 12. Zdravím. Tak u mně podobně zněla vnadná převodovka na fabii 1.2 tsi.Bohužel neřeknu co bylo vadné, provedena výměna za repasovanou.
×
×
 • Create New...