Jump to content

_Denis_

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  8,191
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  45

Everything posted by _Denis_

 1. _Denis_

  Škoda Octavia IV (2020)

  Tak když už byla před časem odhalena Octavia III FL a prodeje jsou v plném proudu, je správný čas na začátek spekulací o podobě a technice Octavie IV. Předpokládaným termínem uvedení by měl být rok 2020. Informace zatím nejsou de facto žádné, web autozeitung.de očekává nižší a širší siluetu s dynamickým pojetím podobným studiím: Já na jednu stranu myslím, že tomu tak nebude už jen kvůli odchozivšímu Kabaňovi, no na druhou stranu jak to tak bývá, O IV bude asi už v konečných fázích příprav...? No, za všechny z nás, kterým se O3 nelíbí a FL přijde absurdní doufám, že O IV bude zase návrat k hezkým, či aspoň ne ošklivým autům
 2. _Denis_

  Škoda Superb III. facelift

  Super porovnání Neměl bych co řešit, chtěl bych to vpravo.
 3. _Denis_

  Parkovací kamera

  Jsem rád, že jsi spokojen S tím kódem bohužel netuším, to už bude o chybách konkrétního modelu a já Škodovku nemám.
 4. _Denis_

  Parkovací kamera

  Funkční zapojení: Do navigace zapojit žlutý cinch IN a červený vodič připájet k pravděpodobně také červenému (někdy růžovému) vodiči od kabeláže rádia, který je k tomu určený. Vzadu zapojit žlutý cinch do kamery, zapojit také +12V konektor, jeho červený vodič na konci pak zapoj do + vodiče světla na zpátečku. Černý (uzemnění) pak nechej tak, zapojit ho do - vodiče světla zpátečky bývá kontraproduktivní, často to způsobuje rušení obrazu. Ten červený vodič, trčící u žlutého cinche pak připájej k červenému vodiči uvnitř kabelu na +12V, který ti jde k tomu světlu zpátečky. Takto by se ti měla kamera aktivovat automaticky.
 5. _Denis_

  Parkovací asistent / senzory

  Sorry za OT, ale konečně podstata fóra v pravém světle. Díky Přemku za to, že spolu s několika málo lidmi opravdu pomáháš těm co to potřebují namísto řešení ptákovin a hádek tak, jak to tady v poslední době je!
 6. _Denis_

  Škoda Superb III. facelift

  Nevím, i když je to tak trochu OT, tak předek beru, ale vzadu je to minimálně stejně tak ošklivý hnus jako na tom S3..
 7. _Denis_

  Škoda Superb III. facelift

  Myslíš za příplatek, nebo v základu? Za příplatek určitě ano, v základu určitě ne.
 8. _Denis_

  Škoda Superb III. facelift

  Hlavně ten Scout je hrozný..
 9. _Denis_

  Škoda Octavia IV (2020)

  ...
 10. _Denis_

  FOTOGRAFICKÉ ÚLOVKY Z ULIC

  Taky jsem dnes viděl v Ostravě šedou O3 RS se zakázkovou značkou R0666MAN a stál na invalidech, aniž by měl v autě jakoukoli značku. Neviděl jsem ho, ale pochybuji že by tam stál oprávněně..
 11. Prodám originální odtrhovou hranu (spoiler) z Octavie III v barvě bílá Candy (UNI). Perfektní stav bez poškození, lak takřka 100%. Původně nalepeno (demontováno při lakování 5. dveří - pojistná událost), profesionálně odlepeno strunou autorizovaným servisem. Spodní plocha nese zbytky lepidla v drážce, možno znovu nalepit lepidlem, nebo oboustrannou páskou. PC: 2.000,- Kč + lak (3.000,- Kč). Nyní prodám za 990,- Kč Zájemci prosím pište SZ, nebo volejte. Dotazy rád zodpovím.Osobní předání možné na Frýdeckomístecku a po dohodě výjimečně také blízké okolí, jiné lokality možno pokrýt Českou Poštou.
 12. Prodám 3-ramenný kožený volant pro vozy Škoda s multifunkcí - původem z Octavie III. Perfektní stav, najeto cca 40.000km. 2 povrchová poškození kůže, jedno vlevo, druhé dole (viz. foto). Plně funkční multifunkce bez jakéhokoli "oleštění". Prodávám bez rámečku a bez airbagu.Původní cena 3.500,- Kč za volant a 3.000,- Kč za multifunkci.Nyní 990,- Kč za volant a 1.490,- Kč za multifunkci.Zájemci prosím pište SZ, nebo volejte. Dotazy rád zodpovím.Osobní předání možné na Frýdeckomístecku a po dohodě výjimečně také blízké okolí, jiné lokality možno pokrýt Českou Poštou.
 13. Ten lokál U mámy není nic moc. Jídlo nevím, ale interiér moc hezký není a parkoviště je opravdu jen malý plácek u cesty u lesa. Pro větší srazy to asi není moc vhodný lokál..
 14. _Denis_

  Škoda Superb III. facelift

  Přemýšlel jsem co mi na tom faceliftu nesedí a za sebe mi došlo, že asi především snaha o jakési "zluxusnění". Tu lišta, tam lišta.. Ono je to v této třídě už v pořádku, no když je auto od začátku koncipováno jako sportovně střižené (a úspěšně), působí to trošku jako Tesco tuzing za mě.. A ačkoli se mi například na Scale ten nápis ŠKODA vzadu líbí, souhlasím, že na SIII se stávajícími tvary to působí hodně divně. Za sebe mít předFL Sportline v červené, nebo té žlutozelené barvě, jsem naprosto spokojený s tím, že lépe to už u SIII nejde.
 15. _Denis_

  Škoda Octavia IV (2020)

  A tak uvidíme, nevypadá to na pohled úplně zle, proti OIII to třeba bude mít zase nějaké tvary.
 16. _Denis_

  Škoda Octavia IV (2020)

  Takový SIII s předkem vysoko posazeným jako RR a nárazníkem jako blbeček.
 17. _Denis_

  Možnosti kódování u OIII

  Může být, stačí se podívat do infotainmentu auta do nastavení, kde si tuto funkci můžeš zapnout i sám. Pokud zapnutá je a nefunguje, pravděpodobně je to příčinou kódování - něco se nenahrálo napoprvé správně. V takovém případě se pak obrať na to toho, kdo ti auto kódoval.
 18. _Denis_

  Škoda Octavia IV (2020)

  Asi tak. Navíc když to řeknu trošku negativně, fotomontáž vypadá docela slušně, žádný "odvaz", ale docela líbivé tvary. Škodovka v poslední době ale jde opačným směrem (snad jen Scala v rámci možností ujde), takže nepochybuji, že to bude opět úplně jinak..
 19. _Denis_

  Škoda Octavia IV (2020)

  Velice povedená vizualizace vzhledu OIV: https://www.autobild.de/artikel/skoda-octavia-iv-2019-11522159.html
 20. Taky jsem už viděl podobné RZ bez písmen - asi to tedy možné je
 21. _Denis_

  Škoda Superb III. facelift

  Nechci být negativní, ale ten Scout je fakt hnus. Ale to až na OII a "Line" dvojkové Fabie všechny Scouty.. Ty stříbrné plasty jsou jak čínská tržnice..
 22. _Denis_

  Škoda Superb III. facelift

  A co je na tom předním nárazníku tvarově tak odlišného od těch "maskovaných" prototypů, když jsem byl napomenut, že je to maskované a jak si proboha mohu myslet, že to tak bude vypadat...? Vždyť je to totéž co verze pro Čínu, dávno známé tvary, které mi, jak jsem již psal, nedávají smysl. Souhlasím, že je to proti jiným faceliftům Škodovek ještě dobré, ale za mě je to opět kazení výjimečně povedeného auta - především v kontextu toho, že to navrhoval Kabaň, od kterého byl SIII taky to jediné, na co se dalo koukat. Takže ne katastrofa typu OIII FL, ale za mě malé zhoršení vůči původnímu vzhledu
 23. _Denis_

  Škoda Superb III. facelift

  Hlavně kekel. Není to hezké, sportovní, ani elegantní, praktické, ani se hodící k designu auta.. Nechápu ho.
 24. _Denis_

  FOTOGRAFICKÉ ÚLOVKY Z ULIC

  No krása. České firmy se předhánějí v tom, jak udělat co možná největší cirkus na autech, protože bez toho by nebyl člověk živ..
×