Jump to content

_Denis_

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  8,326
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  55

Everything posted by _Denis_

 1. Čistě podle galerie jsem se už lekl, že to co tam je je realita, protože je to příšerné. Pak jsem ale četl a pochopil jsem, že jsou to jen ilustrace a potvrdili pouze pravost toho obrázku z konfigurátoru. Uvidíme jak to bude vypadat na skutečných fotkách a v reálu, ale jinak uznávám, že se mi to docela líbí
 2. Ať už tak či onak, kvalita asi zázrak nebude a design nikoho z postele nezvedne, od doby OII by to měla být zase snad konečně poměrně hezká Octávka, ve které by se mi už tak nepříčilo jezdit
 3. Oproti OIII aspoň čistě designově hezké, ale jsem jediný, komu celkově auto opravdu přijde jako větší facelift? Možná to ve mě evokují jen ta zrcátka, no "huu, bomba!" chuť říct nemám. Na druhou stranu to u 90% modelů jakýchkoli automobilek, což je evidentně trend dnešní doby..
 4. No, kdyby to bylo správně "vočipované" a házelo to správné saze.. Ale jinak, co se stává, mohla pod výfukem chytnout delší tráva a než to stihl uhasit, stalo se toto..
 5. Kéž by někdy skica odpovídala realitě aspoň z 10%, v reálu to bude jako facelift OIII, sedět to bude jako koza na vcuclých kolech, úzké a v duchu vyjádření koncernu VW to bude ještě lacinější než dřív..
 6. Proč si naroubobal ty výfuky na opačnou stranu? Leda že by bylo celé auto myšleno jako ironie, nejen nápis
 7. Ach jo, zase ty brejle jako na SIII FL?..
 8. Asi je dobře, že má každé auto svého kupce...
 9. Hehe, volant zajímavý, kvituju výše umístěný displej, ale ty výdechy dole budou "super"..
 10. No, já jsem opravdu rád, že jeho představení posunuli už podruhé o další půlrok a já už si musel koupit nové, tedy předface. Protože za mě designově mnohem horší, každá z těch změn je k horšímu. Zpracování taky horší (například ony chybějící hodiny, madla dveří přišla o obšití kůží, aj.), motory horší a asistenční systémy velmi podobné, které ale budou jízdu buzerovat o to více, takže není asi o co stát. Jediné plus vnímám v podobě těch světel, o moc dál než ty nejvyšší v předface asi svítit už nebudou, ale dokáží stínit podle toho videa i značky, což předface neumí a dost to pak oslňuje. Jinak jsem ale rád za to co mám.
 11. Ono i když je to OT, průměrnou mzdu nelze brát v potaz. Ačkoli já naštěstí patřím do skupiny lidí, úplně se vymykající průměru, kolem sebe vidím, že reálný nárůst mezd je poměrně minimální. Ono když si politici každý rok sami odhlasují několikatisícové zvýšení mezd, taky to statistiky zkresluje. A tak by se dalo pokračovat. Ano, reálné zvýšení mezd tady je, ovšem výši inflace ve většině případů nepokrývá.
 12. Hezky souhrnně sepsáno, souhlasím. K designu bych ale jen podotkl, že s trochou představivosti a díky médiím lze vzhled zhruba odvodit. Upřímně pokud bude OIV zajímavější a (aspoň na pohled) kvalitnější než OIII, nemám problém, co mě ale "uráží" je použití 10 let starých zrcátek z OIII, které nikdy za mě k nejhezčím nepatřily. Tam ten vývoj na aspoň malou změnu jít mohl..
 13. Světla, případně jinak funkční blinkry, aj. musí odpovídat platné legislativě v ČR. Volant ale opravdu může být opačně, ačkoli u bazarových aut nechápu, že to někomu za těch pár korun v kapse stojí.
 14. Dnes jsem viděl prvního SIII FL na cestě. Zadní část ujde, na jednu stranu působí v L&K verzi (černý) elegantněji a světla nejsou tak zlá jak jsem čekal, na druhou stranu ten nápis se tam vůbec nehodí, ačkoli se mi jinak tento nápad líbí - to bude tím vysokým "čelem", protože na ten nápis nebylo auto od začátku koncipováno. Za mě tedy jako celek zadní část horší. No a předek.. Světla na pohled takřka stejná, až při bližším pohledu je vidět rozdíl - za mě k horšímu. Nárazník hrozný, jako chromové brejle s úsměvem. A maska aspoň v L&K verzi v chromu na mě masivní až příliš. Tedy je za mě tady jednoznačně facelift horší. Celkově mi přijde, že auto přišlo o ten nadčasový šmrnc a celistvost. Nelíbí se mi to, ale mohlo to být i horší.
 15. Super porovnání Neměl bych co řešit, chtěl bych to vpravo.
 16. Jsem rád, že jsi spokojen S tím kódem bohužel netuším, to už bude o chybách konkrétního modelu a já Škodovku nemám.
 17. Funkční zapojení: Do navigace zapojit žlutý cinch IN a červený vodič připájet k pravděpodobně také červenému (někdy růžovému) vodiči od kabeláže rádia, který je k tomu určený. Vzadu zapojit žlutý cinch do kamery, zapojit také +12V konektor, jeho červený vodič na konci pak zapoj do + vodiče světla na zpátečku. Černý (uzemnění) pak nechej tak, zapojit ho do - vodiče světla zpátečky bývá kontraproduktivní, často to způsobuje rušení obrazu. Ten červený vodič, trčící u žlutého cinche pak připájej k červenému vodiči uvnitř kabelu na +12V, který ti jde k tomu světlu zpátečky. Takto by se ti měla kamera aktivovat automaticky.
 18. Sorry za OT, ale konečně podstata fóra v pravém světle. Díky Přemku za to, že spolu s několika málo lidmi opravdu pomáháš těm co to potřebují namísto řešení ptákovin a hádek tak, jak to tady v poslední době je!
 19. Nevím, i když je to tak trochu OT, tak předek beru, ale vzadu je to minimálně stejně tak ošklivý hnus jako na tom S3..
 20. Myslíš za příplatek, nebo v základu? Za příplatek určitě ano, v základu určitě ne.
×
×
 • Create New...