Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Boleslavák

Uživatel
 • Počet příspěvků

  740
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  6

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Boleslavák naposledy zvítězil 14. Duben

Boleslavák nejvíce like obsah!

Popularita

332 Výborná

2 Sledující

O uživateli Boleslavák

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

1 309 zobrazení profilu
 1. Boleslavák

  Škoda Octavia III facelift

  Už 6 let.
 2. Boleslavák

  Škoda Octavia III facelift

  Nemá.
 3. Boleslavák

  Škoda SCALA

  Nemusíš se bát.
 4. Boleslavák

  Škoda SCALA

  Je pravda, že jsem auto viděl již na jaře a od začátku se mi moc líbí a konečně se zase vracíme k tomu, že pod kapotou je vše hezky zakrytované.
 5. Boleslavák

  Škoda SCALA

  Myslím základ 340 tis. přece jenom musí zůstat prostor pro základní cenu Crossoveru, který už také klepe na dveře.
 6. Boleslavák

  Koroze karoserie

  Tohle tam nemohlo vzniknout od září to tam musíš vozit podstatně déle.
 7. Boleslavák

  Dlhodobé odstavenie Octavia III

  Když zazimovávám auta, tak baterky z auta vyndávám co se týče paliva v nádrži, tak u starých vozů, kde je plechová nádrž, tak dotankuji do plna u vozu, kde je plastová nádrž to možná není ani potřeba a následně v garáži auto přikreji a je to. A na jaře vše vždy chytne na poprve, ať je vůz moderní, nebo desítky let starý.
 8. Boleslavák

  Škoda SCALA

  Chlapci klid to auto vypadá zcela jinak.
 9. Boleslavák

  Fabia III Facelift

  Jak mám chápat to,že ta barva je třívrstvá?
 10. Boleslavák

  Pedály z ušlechtilé oceli - montáž

  Za tři hodiny ti rozeberu motor Ten plyn jde blbě to je pravda, když jsem to tenkrát dělal známému tak na plynu jsem strávil asi 15 minut strčil jsem tam prst a hodně zabral a pedál tak nějak dokola objel a bylo hotovo, ale musíš zabrat.
 11. Boleslavák

  Brzdy

  No právě a přitom tomu vozu nic nebylo.
 12. Boleslavák

  Brzdy

  Ovzdušňují prý všechna kola najednou pomocí nějakého přístroje,který i zároveň při výměně odsává starou kapalinu a posléze se to ovzdušňovalo i po staru to jest kolo po kole a prý je vše v pořádku,tak nevím.
 13. Boleslavák

  Brzdy

  Vše překontrolováno netěsnost tam není a kapalina neuniká.
 14. Boleslavák

  Brzdy

  Nevěděl by někdo čím by to mohlo být: Táta byl s Fabii na roční prohlídce klasika olej fitr a výměna kapaliny a zde nastal problém. Po vyzvednutí vozu si hned všiml, že brzdový pedál má dlouhý krok, tak se otočil a jel zpět. Auto šlo hned na dílnu s tím, že nejspíš bude potřeba brzdy znovu ovzdušnit. Provedlo se znovu ovzdušnění, ale když auto táta převzal tak vše bylo ok, ale pát kilometrech měl opět pedál dlouhý krok, tak následovala otočka a zpět do servisu. Na vozidle se opět provedlo ovzdušnění brzd s tím, že to musí být dobre. Táta auto převzal Fabie brzdila, tak jak má, ale po pár kilometrech opět dlouhý krok, tak zase zpět do servisu. Auto již zůstalo přes v servisu, že budou bádat co s tím. Na autě se překontroloval hlavní brzdový válec a posilovač brzd kapalina nikde neutíká vše je prý v pořádku a dál se servis vyjádřil, že už nevědí co s tím a že budou muset zavolat technika, ktery se na vůz přijede podívat přímo ze škodovky. To se servisu samozřejmně moc nechce, tak nyní uváději, že může být závada na ABS, ale že k tomu potřebují nějaký přístroj, který ale oni nemají a musí nejprve obvolat jiné servisy, kde tento přístroj mají. Člověk přijede na roční prohlídku s naprosto bezproblémovým vozem a oni mu vrátí auto na kterém je závada. Nevěděl by někdo v čem to může být.
 15. Boleslavák

  Výrobní vady a špatné zpracování Superbu III.

  Kde si přišel na to, že na polygon se dostane jedno auto z tisícovky?
×