Kane13

Uživatel
 • Počet příspěvků

  305
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Popularita

147 Výborná

O uživateli Kane13

 • Hodnost
  Profesional

Kontaktní metody

 • Web URL
  http://stylecars.cz/
 1. To je sice možný, ale v tomto má @Habi001 stoprocentní pravdu. V současné generaci ne.
 2. Zatím není informace o tom, kolik kusů bude k dispozici. Dealerství rozhodně pár kusů nemají, zatím žádné omezení není. Pouze se do 5. týdne musí objednávat jinak než standardně, ale to je zákulisní a nepodstatná informace.
 3. V konfigurátoru nebude Trumf vůbec.
 4. ČR je první trh, který Digitální přístrojový panel má k dispozici.
 5. Minimálně na CZ trhu bylo dost podobných lidí jako ty, tzn. liftback. Proto ta změna není vnímaná úplně pozitivně....
 6. Vrabčáci na střeše taky cvrlikají, že nejspíš zmizí i CNG pro liftback a bude pouze combi...
 7. Infotainment online funguje pouze v kombinaci s navigací a je nutné mít vlastní datový zdroj (hotspot, CarStick, SIM). Care connect funguje díky OCU jednotce, která je v autě. Tato data platí ŠA. U Infotainmentu online může být spotřeba dat poměrně vysoká, např. při čerpání služeb Google Earth. Krom toho Care Connect taky není zadarmo, resp. je ale jen po určitou dobu (např. vzdálený přístup je na 1 nebo na 3 roky, zbytek pak na 14 let).
 8. Podle informací, které mám, je úplně jedno jestli Amundsen nebo Columbus.
 9. A je to přesně půl napůl. Jsou rozhodnutí technická a pak politická. Tady konkrétně se přikláním k variantě B.
 10. Být tebou, navštívím autorizovaný servis a máš za 10 minut vystaráno. Věří i tomu, že ti PIN zjistí za méně než 500, vše je o domluvě. Troufnu si říct, že ti to neudělají "bez papíru", protože to je o hubu. Ale pokud bude rozumný přijímací technik a ty je slušně požádáš, určitě nebude problém.
 11. Digital Instrument Panel bylo možné objednat až v pátek 15.12. Takže pokud byl někdo u prodejce před tímto datem,určitě nebyla chyba prodejce, že jej nebyl schopen objednat.
 12. Tak to se obávám, že nastane zklamání. Ale třeba ne...
 13. Prodej mi za 1500 Bolero a nebudeš to muset řešit :-)))
 14. Nepatrně???
 15. A já bych ještě rád uvedl na pravou míru dezinformaci, kterou jsem vypustil (a @Habi001 naštěstí popřel). Těch vzpomínaných 200 ks je skutečně pro ČR, ne pro všechny trhy, evidentně jsem špatně poslouchal odborníky z ŠA ČR :-)