Jump to content

Kane13

Uživatel
 • Content Count

  373
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Kane13 last won the day on July 20

Kane13 had the most liked content!

Community Reputation

193 Excellent

About Kane13

 • Rank
  Profesional

Contact Methods

 • Website URL
  http://stylecars.cz/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SCALA a KAMIQ používají nově MOD3. Takže určitě nepůjde.
 2. To se hned pozná prodejce - profesionál... :-/
 3. Tím pádem nemá firma podepsaný Zaměstnanecký program. EDIT: Předtím jsem ho napsal jako Zákaznický, sorry, už mi hrabe.
 4. Ne, já nemyslím. Já vím. Poměrně dlouho se pohybuji přímo u zdroje a je to téměř můj denní chleba. :-) Pokud máte v rámci RKS (Rámcové kupní smlouvy) podepsaný také Zaměstnanecký program, můžete slevy čerpat kdekoli. A správně je "podnět k diskuzi". Podmět je ve větě společně s přísudkem. :-)
 5. To bohužel nejde :-(
 6. Nemá. Pokud má firma podepsaný Zákaznický program, je už přes rok možné jako zaměstnanec čerpat výhody u KTERÉHOKOLI obchodníka v ČR. To není podnět k diskuzi, ale fakt.
 7. Kane13

  Škoda KAMIQ

  Neobjedná. Ale pokud má člověk zvoleného servisního partnera, ten vidí, kdy se blíží servis a zákazníka sám kontaktuje ohledně objednání.
 8. Ještě bych zkusil cca na deset min odpojit baterku. Nám to svýho času pomáhalo. Jen se pak musí vše nastavovat znovu. Ale to v podstatě i u továrního nastavení.
 9. Kane13

  Škoda KAMIQ

  Stávající předváděcí vozy jsou skutečně do konce roku. Nicméně dealer má i jiné možnosti než jen oficiální předváděčky.
 10. Kane13

  Škoda SCALA

  Jezdím 1.6 TDI s DSG a jsem mile překvapenej. Auto už je víceméně zajetý (mám cca 9.000 km) a jak dynamikou, tak spotřebou je to velice příjemný. Když jedu jako člověk, vlezu se do pěti litrů. Když prasím, tak třeba 5,5.
 11. Přesně tak. Vezmi rodinu, dejte si v Café Václav výbornou svíčkovou a užijte si to ex post.
 12. To bylo hodně naivní. A z fabriky se do muzea to auto dostane jak, teleportem? Rozhodně tam žádná úspora není, spíš naopak je to zátěž několika dalších lidí.
 13. Kane13

  MR 2020

  Míchají se tady jabka s hruškama. Fyzická osoba, firma, akční model... Každý model má svou danou marži, akční modely ji mají většinou sníženou. Tour ji sníženou nemá, ale je to za poslední roky výjimka. Psát tady o firemních slevách je bezpředmětný, závisí to na mnoha aspektech. Je to stejný, jako bych tady psal, že jako majitel sítě plnících stanic kupuju plyn levněji než běžná domácnost. Když už, tak si zjistěte, jestli má vaše firma RKS s ŠA a jestli má podepsaný Zákaznický program. Pak můžete většinu modelů nakupovat levněji i jako zaměstnanec. Není to asi žádná novinka, ale přesto mi přijde, že to tady spousta lidí moc nechápe.
×
×
 • Create New...