Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Kane13

Uživatel
 • Počet příspěvků

  348
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

175 Výborná

O uživateli Kane13

 • Hodnost
  Profesional

Kontaktní metody

 • Web URL
  http://stylecars.cz/

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Kane13

  ŠKODA Connect - vzdálený přístup k vozu

  Pokud mám správné informace (a věřím, že mám), tak pouze SW. Ale není vůbec jisté, zda a kdy to bude. EDIT: A psáno (o KT31) je to, co vím, například v návodu k obsluze.
 2. Kane13

  Fabia III - Automatické dálkové světla (Front Light Assistant - FLA)

  Ne, FLA kamera nepodporuje Lane Assist ani Rozpoznání dopravních značek. Jedním z důvodů je to, že je černobílá.
 3. Kane13

  Co vám na Kodiaqu vadí

  OCTAVIA určitě navrch nemá. I v sedmimístné variantě má KODIAQ pořád 20 litrů navíc oproti combi. A v přímé konkurenci si troufnu říct, že větší kufr nenajdeš.
 4. Kane13

  Digitální přístrojový panel (Virtual Cockpit)

  Naprd bych asi netvrdil. Je to hlavně módní věc plus možnost si budíky přizpůsobit. Ale zrcadlení to skutečně nezobrazuje. Líbí se mi třeba "základní zobrazení", kde je jen pár věcí, displej je hodně do tmava a v noci to tím pádem neoslňuje.
 5. Kane13

  Digitální přístrojový panel (Virtual Cockpit)

  To asi ne, Time...
 6. Kane13

  OIII vs konkurence

  Sorry, ale z tvýho výčtu "nedostatků" je zhruba čtvrtina výstřelů do vzduchu a další čtvrtina trend většiny automobilek. Perly typu "dvouspojka místo měniče" nebo "měkké čelní sklo" ani nejde komentovat.
 7. Kane13

  Škoda Octavia III facelift

  Ano. I Rapid. KAROQ byl jen jako příklad @Martin Bednář: To vůbec netuším, můžu se pokusit zjistit.
 8. Kane13

  Škoda Octavia III facelift

  Ne, nebudou. Dál nic.
 9. Kane13

  Škoda Octavia III facelift

  Pokud zamknu vozidlo pomocí dálkového ovladače, pak nelze odemknout přes KESSY. Pokud zamknu přes KESSY, tak i KESSY odemknu. Pokud uzamčení dálkou potvrdím do 5 vteřin přes kliku, tak jde odemknout obojím způsobem. KAROQ už to tak má.
 10. Kane13

  Fabia III Facelift

  Mělo by to být jako např. u OIII FL, viz obrázek
 11. Kane13

  Superb III - osobně nedoporučuji

  Závady typu víčko nádrže, spasování karoserie a vychýlený volant - nepřebral bych vůz, resp. přebral po opravení. Zbytek je podle mého diletanství a špatný přístup servisu, který bych okamžitě změnil. V ČR je přes 230 autorizovaných servisů, jsem si jistý, že jinde by se chovali jinak. Je smutné, že na tebe "vyšel" nepovedený kus, ale není to důvod plivat obecně na celej model, potažmo značku.
 12. Kane13

  ŠKODA Connect

  CarStick by měl mít v autě lepší signál než telefon, který v interiéru vždycky se signálem bude bojovat. Někdy se navíc doporučuje pořídit prodlužovák USB a CarStick umístit do PhoneBoxu, pokud je v autě, to by mělo taky pomoct. Z recenzí uživatelů, co mám, to prý fakt jde poznat.
 13. Kane13

  Škoda KAROQ

  Podobný, řekl bych. S LED světly zatím nemám najeto tolik, co s bi-xenony (cca 15tis. vs. 100tis.), ale přijde mi, že efekt natáčení není moc znatelný. A to srovnávám bi-xenony u OIII. Třeba Superb se Smart Light Assist je podle mě o několik úrovní výš, než KODIAQ s LED. Ale je to jen moje subjektivní hodnocení. Navíc jsem od začátku věděl, jak to funguje a to mě možná taky ovlivnilo.
 14. Kane13

  Škoda KAROQ

  LED světla nenatáčejí, ale "natáčejí". To znamená, že modul se nehýbe, ale tím, že se přisvěcují jednotlivé diody to navozuje dojem natáčení. Je to poměrně hezky vidět, když se ve tmě startuje. Oproti bi-xenonům už světla "nešilhají" nahoru-dolů-do stran, ale jen nahoru-dolů.
 15. Kane13

  Reproduktory Octavia Ambiente / Ambition plus

  Tak to máš asi nějaký prototyp :-)
×