Kane13

Uživatel
 • Počet příspěvků

  341
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

173 Výborná

O uživateli Kane13

 • Hodnost
  Profesional

Kontaktní metody

 • Web URL
  http://stylecars.cz/
 1. OIII vs konkurence

  Sorry, ale z tvýho výčtu "nedostatků" je zhruba čtvrtina výstřelů do vzduchu a další čtvrtina trend většiny automobilek. Perly typu "dvouspojka místo měniče" nebo "měkké čelní sklo" ani nejde komentovat.
 2. Škoda Octavia III facelift

  Ano. I Rapid. KAROQ byl jen jako příklad @Martin Bednář: To vůbec netuším, můžu se pokusit zjistit.
 3. Škoda Octavia III facelift

  Ne, nebudou. Dál nic.
 4. Škoda Octavia III facelift

  Pokud zamknu vozidlo pomocí dálkového ovladače, pak nelze odemknout přes KESSY. Pokud zamknu přes KESSY, tak i KESSY odemknu. Pokud uzamčení dálkou potvrdím do 5 vteřin přes kliku, tak jde odemknout obojím způsobem. KAROQ už to tak má.
 5. Fabia III Facelift

  Mělo by to být jako např. u OIII FL, viz obrázek
 6. Superb III - osobně nedoporučuji

  Závady typu víčko nádrže, spasování karoserie a vychýlený volant - nepřebral bych vůz, resp. přebral po opravení. Zbytek je podle mého diletanství a špatný přístup servisu, který bych okamžitě změnil. V ČR je přes 230 autorizovaných servisů, jsem si jistý, že jinde by se chovali jinak. Je smutné, že na tebe "vyšel" nepovedený kus, ale není to důvod plivat obecně na celej model, potažmo značku.
 7. ŠKODA Connect

  CarStick by měl mít v autě lepší signál než telefon, který v interiéru vždycky se signálem bude bojovat. Někdy se navíc doporučuje pořídit prodlužovák USB a CarStick umístit do PhoneBoxu, pokud je v autě, to by mělo taky pomoct. Z recenzí uživatelů, co mám, to prý fakt jde poznat.
 8. Škoda KAROQ

  Podobný, řekl bych. S LED světly zatím nemám najeto tolik, co s bi-xenony (cca 15tis. vs. 100tis.), ale přijde mi, že efekt natáčení není moc znatelný. A to srovnávám bi-xenony u OIII. Třeba Superb se Smart Light Assist je podle mě o několik úrovní výš, než KODIAQ s LED. Ale je to jen moje subjektivní hodnocení. Navíc jsem od začátku věděl, jak to funguje a to mě možná taky ovlivnilo.
 9. Škoda KAROQ

  LED světla nenatáčejí, ale "natáčejí". To znamená, že modul se nehýbe, ale tím, že se přisvěcují jednotlivé diody to navozuje dojem natáčení. Je to poměrně hezky vidět, když se ve tmě startuje. Oproti bi-xenonům už světla "nešilhají" nahoru-dolů-do stran, ale jen nahoru-dolů.
 10. Reproduktory Octavia Ambiente / Ambition plus

  Tak to máš asi nějaký prototyp :-)
 11. Reproduktory Octavia Ambiente / Ambition plus

  Som z toho volaaký zmetený. U OIII rozhodně v palubce nenajdeš reproduktory. Pokud máš nižší výbavu, tak jsou jen v předních dveřích. U MR 2015 pak od Elegance i v zadních. V palubovce je ale kulový.
 12. Škoda KAROQ

  Což je možná dáno tím, že zatím není základní výbava Active, jak píše @bojler. Jinak se stoprocentně dopočítáš.
 13. Škoda KAROQ

  Tvůj Yeti byl jako nový se srovnatelným KAROQem ve srovnatelné motorizaci a výbavě určitě dražší.
 14. Fabia III Facelift

  V tomhle se musím prodejců zastat. Není to o potřebě, ale o tom, že nemají informace kde brát. Prostě jim je nikdo nedá. S tím bojuje dealerská síť už asi 10 let. Konkrétně k Fabii Facelift ještě nevyšlo vůbec nic a nebude ani žádné školení.
 15. Fabia III Facelift

  Za mě jo. Ale nebyla příležitost na bližší zkoumání, nechtěl jsem blokovat levej pruh :-)