Jump to content

Petryeti

Uživatel
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Petryeti last won the day on February 1 2012

Petryeti had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

About Petryeti

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 03/20/2000

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Petryeti

  EGR ventil

  S vadným EGR/AGR mám najeto cca 50. tis. km. Je to vopruz cestování. Filtr normálně regeneruje.
 2. Tak jsem dalším s nefunkčním centrálem a okny na pravé straně. Když přidám nefunkční klimatizaci, výměnu hučících ložisek předních kol, netěsnící vodní pumpu, vše v záruce, tak to byla opravdu "dobrá" koupě.
 3. cca 120. tis. km a pumpa KO
 4. Čerte, to je brutální.
 5. Petryeti

  Topeni klima

  Nedá se vypnout něco co není funkční. Kontrolka svítí, ale to neznamená, že je klima pracuje. Inženýři ve škodovce ji nastavili tak, že spíná od cca 12° -15°C venkovní teploty. Pokud je například v kabině 40°C a venku 10°C, kimatizace nefunguje. Kontrolka přesto svítí. Bo je třeba palivo šetřit. Můžeme větrat bočním oknem.
 6. Já měl uvolněné závěsy pružinových tlumičů.
 7. No asi proto, že o takovou hloupost nestojím.
 8. Ano, jde. V plastu je s podsvícením počítáno. Bohužel , v českých luzích je potřeba "DoDo". Mám doděláno při zrušení náklonového čidla.
 9. Jestli se nepletu, tak na šedesátkách řetězy být nemohou.
 10. Petryeti

  DPF

  Filtr DPF nemá žádný ekologický význam. Kdysi to byl komerční tah Peugeotu a ostatní se toho chytli. Hrubé viditelné saze, které občas vzniknou při spálení nízko sirné nafty a nízko sirného oleje, jsou zachyceny ve filtru, ve kterém jsou pomocí vysoké teploty přeměněny na částice mikroskopické, tedy neviditelné. Nikam se neztratí. Jsou pouze menší. Těžké " neekologické " černé saze spláchne déšť a lehké " ekologické " saze z filtru jsou rozptýleny do vzduchu a hromadně vdechovány člověkem.
 11. Petryeti

  2.0 TDI CR 125kW

  Turbo není na vypínač. Běží pořád
 12. Vypadá jak model Monte Carlo http://magazin.vybersiauto.cz/novy-akcni-model-skoda-fabia-monte-carlo.html
 13. Opravdu si myslíš, že když koupím nový Dozer za cca 5 Mega, tak budu hrnout skrývku na půl výkonu dokud nezajedu motor ? Nebo nové letadlo poletí poloviční rychlostí protože má motory v záběhu ? Jak někdo může být tak naivní až hloupý. To je smutné.
 14. Tak si rozšiř obzory a sleduj asi tak 3:50 min. Možná tam něco poznáš. No, Ty asi ne. Asi nemáš ten správný maňual . "Climatronic" str. 101 Panáčku, ty budeš asi pěknej narcis
×
×
 • Create New...