ziza23

Uživatel
 • Počet příspěvků

  321
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

37 Výborná

1 Sledující

O uživateli ziza23

 • Hodnost
  Profesional
 • Datum narození 5.3.1976

Kontaktní metody

 • ICQ
  275819911
 • Skype
  ziza23

Návštěvy profilu

1 544 zobrazení profilu
 1. Takže si ho koupíš protože musíš, když to jinak nepůjde, ne protože by jsi chtěl. Tohle je diskuze mimo. Každopádně si myslím, že to řešení je strašně drahý na to, aby bylo prospěšný. Každý Project manager by to označil za nesmysl a vůbec by se do toho nepouštěl. Ale berte to pouze jako můj subjektivní názor a jako člověka, který se projekty zabývá 7 let.
 2. Já netvrdím, že jsem jabko propojil přes ML do auta, od toho tam perfektně fungule CarPlay (AA mu nešahá ani po kotníky, s ML v autě nemám zkušenosti), ale měl jsem ho propojen doma na televizí. Jak to funguje na ios 11 netuším, již ho 9 měsíců nemám a dva founy myšleno dva přístroje. Každopádně co jsem tím chtěl říci je: Ty woe mám super apku na infotaiment do auta. Fakt a funguje i na iphonu? No jasně, jen si musíš koupit ještě droidí foun. To nevidíte ten nesmysl? Navíc jabkař si nikdy nekoupí dobrovolně droida. Nechci nijak dehonestovat Vaši práci, ale tohle je šlápnutí vedle a zbytečně ztracený čas. Vypilujte apku na Android a spíš bych se snažil udělat apku pro Carplay od nuly, pokud to vůbec jde.
 3. Nic proti, ale mít dva founy jen kvůli tomu, abych měl na iPhonu FA aplikaci je pěkná pí...ina. Navíc iPhonu umí zrcadlit displej.
 4. jj, iPhone podporuje Mirror Link https://www.youtube.com/watch?v=z0mWra3h2r0
 5. njn, francouzský dodavatel.
 6. Samozřejmě jasný důkaz, že při nedostatku kvalitních dílů tam narvou co zrovna mají a něřeší to.
 7. Neříkám, že to může být zmetek. Jede se zvlášť na prvovýrobu a zvlášť na náhradní díly.
 8. Oni taky přeci dostávají průběžně dodávky skel. Tím nemyslím, že by jsi byl první od začátku výroby, ale z dané dodávky skel do ŠA. A pokud se nepletu, tak náhradní díly mají, bohužel, nižší požadavek na kvaitu než ty co se dávají při výrobě auta.
 9. Špatná výroba a možná jsi byl první, kdo to sklo dostal. Proto jsem se ptal i kdo to vyrobil.
 10. Já vím, že se řeší vše, ale píšu jen o tom, jak to chodí s autoskly
 11. Kdo to sklo vyrobil? Divil bych se, že by ŠA někam cpala nesedící sklo, místo toho, aby ho reklamovala u dodavatele. Věř mi, že vím o čem mluvím, jelikož ty skla pro automobilky děláme a reklamují každý prd.
 12. Já bych měl končit leasing v listopadu 2018, takže zvažuji zda ho prodloužit, počkat co ukáže facelift a nebo v létě objednat stávající model.
 13. Jelikož tu máme rok 2018, tak by se pomalu dalo špekulovat co nám přinese MR2019 - budou to jen dílčí úpravy nebo už dorazí SIV?
 14. Dolévám litr pravidelně každých 10.000km a měním po 30ti
 15. Spíš jsem chtěl říci, že ty co mají telefony podporující ML, stejně nepoužívají ani BT a ty co by to využili, tak se jim zase nechce utrácet velké částky za mobily. Njn, to já vím, a snad další BB to už podporovat bude