Pette-KH

Uživatel
 • Počet příspěvků

  102
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

3 Neutrální

O uživateli Pette-KH

 • Hodnost
  Uživatel
 • Datum narození 7.9.1973

Návštěvy profilu

1 257 zobrazení profilu
 1. ...
 2. Ano, pokud je druhá rychlost zaškrtnutá, nezobrazuje se.
 3. SmartGate zobrazuje informace ze sběrnice CAN v aplikacích nainstalovaných ve smartphonech. Funkce pro technoidy anebo pro někoho kdo potřebuje výstupní parametry k vyhodnocení provozu vozu. "A jak jsi musel odkliknout druhou rychlost?" To je pouze pro zobrazení druhé rychlosti v mph, popř. kmh místo teploty na Maxidotu.
 4. Jinak pro vysvětlenou.... Funkce "SmartLink" Funkce SmartLink umožňuje elegantní propojení mezi vozidlem a chytrým telefonem prostřednictvím rozhraní MirrorLink. Princip spočívá ve zobrazení obrazovky telefonu na obrazovce infotainmentu vozidla. Zařízení se k funkci připojují skrze USB kabel (nabíjení a přenos dat). Funkce SmartLink je volitelná k infotainmentu BOLERO 6,5", AMUNDSEN 6,5". Funkce "SmartGate" Jednou z možností jak propojit chytrý telefon se systémy vozu je řešení SmartGate. Jejím prostřednictvím jsou data z datové sběrnice CAN bus zpřístupněna (komunikace probíhá pouze jednosměrně) pro aplikace v chytrých telefonech. SmartGate z elektronických systémů čte a dále poskytuje více než 40 parametrů např.: - napětí na baterii - spotřeba paliva (na kilometr, na hodinu, celkem) - počítadlo kilometrů - rychlost - informace odpovídající jednotlivým kontrolkám přístrojové desky - indikace rychlostního stupně a doporučení přeřazení - režim automatické převodovky - přetížení (příčné, podélné) - počet dní/kilometrů do výměny oleje/servisní prohlídky - VIN - rychlost vozu - otáčky motoru - start/stop status - sešlápnutí brzdy SmartGate, resp. na ní napojené aplikace na základě těchto údajů dokáže dopočítat a přehledně graficky zobrazit uživatelsky zajímavé provozní parametry vozu. Podporována jsou zařízení: S operačním systémem iOS (verze 7 a vyšší) a s operačním systémem Android (verze 4.0 a vyšší)
 5. Maxidot zobrazuje rychlost. Pokud ne, je v nastavení skryta.
 6. Na první pohled je pro mě těžké rozeznat Rapid Spaceback a Fabii Combi
 7. Není nic jednoduššího než si přečíst návod v autě a okamžitě zkoušet a ne čekat 2 roky.
 8. Jak píšeš, otázka vkusu. Kdo další se zapojí se svým názorem?
 9. MICHAL5 - já se tedy musím přiznat, mě se Nissan Juke velice líbí. K Yetimu. I první verze je zajímavá, ale s touto novou maskou mi připadá štíhlejší. A nový jednotný design všech škodovek se mi moc líbí. A když už jsem u těch designových exotů - absolutně ulítlý mi přijde Multipla.
 10. Jsou fuč. Mě se Yeti líbí víc bez nich.
 11. U mě to funguje tak, že bez doteku displeje rádia jsem schopen přepínat stanice a v režimu USB a SD posouvat skladby.
 12. To jsem myslel, že už jsi běžel
 13. Tak co?
 14. Tak strana 18, návod zde http://forum.skodahome.cz/files/file/34-%C5%A1koda-yeti/ ale je to stejný jako u mého přepínač MaxiDotu v horní poloze podržet, vybrat Audio a tlačítkem zespod potvrdit volbu...Zkus a uvidíš.