Pitrsman

Uživatel
 • Počet příspěvků

  413
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Popularita

31 Výborná

6 Sledujících

O uživateli Pitrsman

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

787 zobrazení profilu
 1. Na RS bych se představoval minimálně 1.4Tsi 110kW, ta R5 1.4Tsi 92kW je totiž k smíchu.
 2. Jako, nemůžu říci že by mě na F3 nějak málo svítily H7, nebo že bych je chtěl měnit ale zadní LED by se možná hodily i z důvodu bezpečnosti. Akorát mám strach aby to nedopadlo jako u 7 Golfu facelift, tam to totiž zmenšili tak že.. no mrkněte sami, jako nic moc: https://youtu.be/FBzyqMCNQH8?t=63 pravá strana
 3. Kluci dotaz, půjdou koncová led světla 3 Fábie FL namontovat na verzi NE FL? Hádám že tam půjde do toho světla asi menší šťáva nebo tak něco....
 4. Já mám něco takového: http://www.mobilpouzdra.cz/drzaky-do-auta/univerzalni-mini-drzak-na-mobil-do-auta-usams-zeleny-cerny.html Mobil Lenovo K6 Note, 5,5" display a v poho se to roztáhne, krásně to drží v mřížkách.
 5. V klidu, do auto.cz nebo Novinky máme ještě hodně daleko. Možná je má otázka trošku ostřejší ale nevypadá to tak jak se zdá, kdo mě zná ze srazů ví. Já si jen pamatuji, že ty filtry se moc nehodily na pojíždění po městě, zřejmě to u benzínu bude trošku jinak a já bych si přál aby tomu bylo jinak, takže se necháme překvapit.
 6. f Když tomu tak hodně rozumíš mám takový nenápadný dotaz, budou GPF od stejného výrobce jak u VW tak u Škody? Nebo to zase dopadne třeba jak Tsi EA111 a jejich legendary řetěz. Twisted: spolehlivost budoucích GPF asi necháme na zákaznících, nebudeme tu do předu uvádět že to bude spolehlivé.
 7. Za mě, hnus předek i zadek, předek jak z Hnujde, dobré budou bezpečnostní systémy ale jestli jsem dobře četl, u FL má být DPF? To si snad dělají srandu, konec pojížděčkám po městě, ten motor půjde do kopru stejně s celou Fábií i s tím filtrem , i když jí vlastním, ty nové FL tříhrnky mě už opravdu v budoucnu zajímat nebudou. Asi přesedlám na Polo, jak dostane v létě motor 1.5Tsi 110kW a nebo do 7 FL Golfa 1.4Tsi 110kW.
 8. Už se prodávají i zde: https://www.obautodily.cz/skoda-fabia-iii-rapid-kryty-kol-costa-6j-x-15-original-4-kusy-10582cz985/ a musím uznat že se mě taky líbí.
 9. Kluci sorry ale taky nestíhám, asi nejsou moc dobré srazy v prosinci, pro mě teda a to jsem ještě chytl na silvestra noční.
 10. Ronall: já jsem to už taky zažil a odstraňoval, s tímto to šlo v poho: https://www.znackoveoleje.cz/MA-FRA-Deca-Flash-250ml-d989.htm?gclid=Cj0KCQiA6enQBRDUARIsAGs1YQga26X9hcp-3ZW8m81UhEu5z2tAU1lJYe5wPNa9jvSD5vl3ioNB0ocaArMYEALw_wcB
 11. No a když objednám tohle tak to bude pasovat ne? Jinak moje sbírka, nejradši bych některý lidi nakopal: (to na těch dveří je už celkem hluboký, vím kdo mě to udělal protože stál přes noc vedle mě a nikdo jinej tam nestál, takže jsem zvědav jak se k tomu panáček postaví, ta poslední fotka, to bude asi kamínek od dálnice)
 12. Kluci, nedá se na moje auto "modrá denim" objednat origoš tužka od Škody? Moje číslo barvy tam bohužel není. Našel jsem jen tohle ale nevím jestli to je 100% ten odstín: https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/3t0050300aq5x-tuzka-lakova-denim-modra-skoda-24662.html
 13. Zapomeň že na 3 Fábii budeš něco rozlešťovat, ani omylem. To totiž není lak ale poprašek... moralles: smaž si ty spztky, jestli máš svoje auto rád.
 14. Já ještě řeknu ale pokud budu mít volno určo přijedu.
 15. Ne, to funguje, ptám se jen na rádio.