Pitrsman

Uživatel
 • Počet příspěvků

  442
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

35 Výborná

6 Sledujících

O uživateli Pitrsman

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

955 zobrazení profilu
 1. Stěrače a ostřikovače - přední, zadní

  Čau kluci, mám ten samej problém, jedu po dálnici asi nad 120kmh a chci ostříkat přední sklo od mušek, jenže první setřou stěrače a rozmáznou ten blivajz po skle, z hlediska bezpečnosti je to dost nebezpečný protože než to začne stříkat uběhne 1.5 sekundy, za tu dobu v té rychlosti ujedu velkej kus cesty. Chci se zeptat protože se mě tu nechce pročítat těch hafo příspěvků, už to někdo řešil přes kábel, dá se to nějak nakonfigurovat? Lozit pod auta se mě nechce... Nechápu proč je to tak ve vyšší rychlosti uděláno, to páni ING. s NDR nikdy nejezdily v létě autem?
 2. Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?

  aha, já právě nevím kdy jste pak jeli.
 3. Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?

  a nebyl jsem to spíš já?
 4. Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?

  Za mě povedenej sraz, jen mě tam trochu chyběl Karlos a Ziklik ale příště určitě přifrčí.
 5. Škoda Rapid facelift

  Co je na tom pravda že Rapid dostane 1.5Tsi 110kW?
 6. Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?

  Hlavně smažte SPZ.
 7. Akce - Litá kola 16" Italia/Dione

  prosím, hned za rohem
 8. Aký olej do 1.2 TSI EA211 (vymena oleje a filtru)

  Já tenkrát sháněl v Kauflandu a tam měli jen K-Classic, označení měl ale z principu to tam lít opravdu nebudu.
 9. Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?

  Kluci jak to teda vypadá? Příští týden to teda platí? Kdy přesně a kolik lidí dojede? Já dojedu na 100%, dojedu přímo z tuningu ve Vyškově. A poslední víkend v neděli Bratislava. http://www.incheba.sk/vystavy/autosalon-14239.html?page_id=14239
 10. Aký olej do 1.2 TSI EA211 (vymena oleje a filtru)

  No, už jsem vyškolen takže hned jak pojedu na výměnu přibalím do kufru litrovku. A to mě ještě kluci včera začal maxidot hlásit že si mám vyměnit baterii v klíčku, při tom jí měnili v autorizáku 28.2.2018, takže se zítra rozhodně nebudu nudit, už slyším jak mě na ten klíček řekne že jsem to měl někde zmáčklý v kapse ... a ty jejich podobné hovadiny.
 11. Aký olej do 1.2 TSI EA211 (vymena oleje a filtru)

  V návodu se píše že: Pokud nemáte k dispozici předepsaný motorový olej, je možné doplnit max. 0,5 l oleje následujících specifikací. ■ benzinové motory: ACEA A3/ACEA B4 nebo API SN, (API SM); No jdu objet benzínky protože podle návodu, co jsem se teď díval, tak mám hladinu hodně pod normu. Sakra, zrovna neska když je všechno zavřený a zítra to samé. Ski1961: Byla to benzínka Shell v Uherském Hradišti, paní jsem řekl že je to zlodějina a že radši dojedu dom vlakem.
 12. Aký olej do 1.2 TSI EA211 (vymena oleje a filtru)

  Kluci mám dotaz, olej jsem měnil když mělo auto 25tis km cca, teď tam mám asi 38tis km a dnes jsem jel do Uherského Hradiště a asi po ujetí 40km hláška na maxidotu, "zkontrolujte stav hladinu oleje". (oranžový trojúhelník, uprostřed výkřičník ) V UH jsem zaparkoval, stál asi hodinu a pak jsem měřil olej na rysce, byla tam dole celá špička, těsně pod tím hlubokým U. Znovu po nastartování už to nehlásilo nic tak jsem jel dom cca 60km a pořád nic, pravda jel jsem max. 90kmh a to i po dálnici a nějak sem to nevytáčel. Zítra ale pojezdím i 100km a v úterý už jdu na výměnu oleje, bude mě to stačit do té výměny nebo mám otevřít to co mám teď nachystané doma a nalít tam alespoň půl litru oleje? Na benzínce ani nemůžu sehnat normu 504, samá drahota. Dokonce na benzínce Shell měli ten můj olej, co jsem zde tady řešil 999kč za litr , toš to nedám že. Nebo mám jít radši na benzínku a koupit nějaký 5W30, objel jsem už 4 a nikde norma 504 nebyl, jen 503,505 a polosyntetiku na plnou syntetiku se mě lít moc nechce. Jinak je taky možné že jsem jel nějak ostře do zatáčky a jak to bylo horký a rozcákaný tak se to přelilo na jednu stranu a tím pádem ta hláška...
 13. Aký olej do 1.2 TSI EA211 (vymena oleje a filtru)

  Kluci, dojedu s vlastním olejem který má normu, autorizák mě potvrdí záruku, dodá filtr za 90kč a jede se dál. Platím akorát práci.
 14. Aký olej do 1.2 TSI EA211 (vymena oleje a filtru)

  Čečulák: Je to zlodějina, nezlob se na mě, každej nemá internet jako my a Heureku, hlavně starší ročníky.
 15. Aký olej do 1.2 TSI EA211 (vymena oleje a filtru)

  Tak v autorizáku mají litr za 130kč, protože velkoodběratelská sleva a sleva za větší množství balení (barel) akorát zákazník zaplatí 500kč za litr.