Pitrsman

Uživatel
 • Počet příspěvků

  370
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Popularita

26 Výborná

6 Sledujících

O uživateli Pitrsman

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

576 zobrazení profilu
 1. No jo ale jak napíšou policajti, pokud mě teda někdo šlohne auto jak bylo překonána překážka když ani oni sami nevědí jak, třeba to mohl klidně udělat cihlou a pak rozebrat startér. Pawouk: někde jsem se ptal, ještě jak jsem měl dvojkovou Fábku, ty jsi říkal že je to bezpečné, já nahodil nějakej článek a ty jsi to jako vždy vyvrátil že je to blábol, ostatně jako na mé příspěvky o některých vozech VW a jejich kvalitách ale dohadovat se nemíním, nemám na to čas. Ty problémy existují ale tvůj názor ti neberu. Stejně když si zloděj vybere auto tak ho nic nezastaví, jedině asi ten GAP ale tak ono to naštve že. Nic kluci, jedu si projet sedmičkového FL Golfa 110kW, pak až bude to Pólo 2018 a pak uvidím. Pawouk promiň za malé OT.
 2. Hm, toš doufám že až mě to někdo šlohne tak mě ČPP vyplatí GAP. Navíc Pawouk tu kdysi prohlašoval že je to bezpečnější a že auta s kessy se kradou nejmíň. Mě je osobně jedno jestli přiložím prst nebo stisknu tlačítko na DO.
 3. Kluci, co říkáte na tohle? Dle mě je to divný: http://www.auto.cz/auta-lze-porad-ukrast-za-par-sekund-diky-signalu-z-bezklicoveho-odemykani-109161
 4. Pak nahoď foto, hlavně nedělat na slunku, odmastit, lak a pak bezbarvej, šak to znáš.
 5. Bohužel ani ta tužka nepomůže, časem se to po několika umytí zviditelní ještě víc, tohle jsem zkoušel a je to na nic a opět opakuju, lak na 3 Fábii je nejhorší co jsem kdy viděl, stačí když manželka trochu škrábne nehtem u kliky. Tady pomůže střik do ztracena, povětšinou to vychází kolem 1000kč u nějakého solidního lakýrníka. Jinak příští moje barva bude bíla, jak je vidno ty tmavší nejsou vůbec praktické protože je to jen poprašek a lidi jsou bezohlední.
 6. Tak už je to ok, pomohlo formát flešky a znovu vše nakopírovat.
 7. Teď mě to taky napadlo , flešku zrovna formátuju a vše znovu nahrávám zpět, tak uvidíme.
 8. Jako někdy to dělá a někdy ne, nejsou to stejná místa, písničky jsou v pořádku, v pc mi hrají normálně. Je to tato fleška: https://www.czc.cz/adata-uc510-32gb-titanova/128352/produkt Schválně jsem vybral kov kdyby se to zahřívalo, třeba je pomalá, možná jsem měl koupit rychlejší.
 9. Zdar borci, mám dotaz, už se tu někde řešilo sekání FLAC souborů na Boleru? Mě to dělá jak kdy, někdy nastartuju a dva dny v poho a je týden a dělá mě to furt, prostě hraje písnička s flac koncovkou a po minutě se to sekne a pak pokračuje produkce, spíš ne sekne ale přeruší na ani ne sekundu, je to na reklamaci?
 10. Já nevím, ten konfigurátor je tak složitý že obyčejnýho zákazníka odradí, mil paketů, nepřehledné kde co kde bude, známý paket styl plus uboze chudý, tohle může někoho odradit, je v tom takovej zmatek že člověk neví co kde je a aby na tom strávil pomalu půl dna.
 11. Aha tak to jo, ono by to asi opravdu vypadalo divně kdyby se na ten potah navlíknul na ten původní.
 12. Nj, to by pak nemuselo jít zacvaknout ten vrch, teď mě to napadlo.
 13. Vypadá to hodně dobře Já to viděl v autosalonu na tom Rapidu a uvažoval jsem jestli to bude pasovat, docela se mě to líbilo. Jinak proč řešit Rapida když je přímo na 3 Fábku: https://www.sportovniautodoplnky.cz/skoda-fabia-iii-kozeny-potah-loketni-operky-jumbo-box-stribrne-prositi/ http://www.obautodily.cz/skoda-fabia-iii-kozeny-potah-loketni-operky-jumbo-box-cerne-prositi-9721cz2517/ Jsou tam k výběru i barvy prošití.
 14. Samozřejmě a já ti děkuji za radu (upozornění) ohledně toho upozornění 4L balení. Není nad fórum kde kamarádi poradí. Právě proto jsem tu došel pro radu ať člověk nekupuje zajíce v pytlu. Edit: tak mě to už došlo, asi to bude Holandsko
 15. Maverick: Tak jsem to teď obvolával, u oficiální dovozce Shell, skutečně to pochází z Hamburku a to že to nebude mít technologii PurePlus bude tím že měli na podzim v Kataru nějakou havárii a na trhu se objevila i 5L balení, tím pádem se to vyrábí přímo z ropy, jinak tu firmu jaknaauto.cz zná a ta firma od nich odebírá, takže nějaké to že to bude pančované asi nebude na místě, jinak hliníková fólie se nedává ani u oficiálního prodejce, momentálně teď ale dalším rokem může být. Pokud chce mít člověk 100% jistotu tak pro moravskoslezský kraj je tu http://www.northoil.cz Sidlo v Ostravě, prodejna v Olomouci, průmyslový areál v Černovíru, ulice Na Sezníku 4 , telefon : 739 431 638. Jinak objednávku jsem nejdřív strornoval, dle platných zákonů o nakupování přes eshop, což je po převzetí do 14dnů vracečka bez udání důvodu ale nakonec jsem se rozhodl po vyjádření Shellu olej od jaknaauto.cz vzít, tak uvidím.