Jump to content

Gaston 1

Uživatel
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

-1 Poor

About Gaston 1

 • Rank
  Uživatel
 1. Gaston 1

  POJISTENI

  Mám už 6 let u povinného ručení i přední okno za 500 kč/rok otázka je zda se to vyplatí,okno se dá sehnat už od 2 000 kč a já mám ještě původní.
 2. Koukni v rozdělovači na čidlo zapalovačích impulzů,taky jsem měl problém,jednou to cukalo,jednou to vyplo motor a musel jsem znova nastartovat.Taky koukni na hřídelku palce,zda nemá vůli.
 3. Oběhovka je myšleno čerpadlo vody Webasta?
 4. Zdravím.Hledám radu,ale nic jsem nenašel.Webasto jednou topí,jednou netopí.Po spuštění hoří a po 2 až 3 minutách zhasne.Jindy hoří normálně.Kde hledat chybu.Děkuji za rady. Webasto je benzínové.
 5. Gaston 1

  Spojka 1.6 MPI

  Taky mě to čeká,mele z posledního,má 198700km.
 6. Mě to dělala klapka,vyměnil jsem ji za starší z Felicie 1,6 a auto jede.
 7. Ano,ve sloupku B a pod výplní dveří je máš taky,prostříkej všechny,tím nic nezkazíš.Potom ještě zlomení dráty v průchodce mezi sloupkem a dveřmi nejčastější závady,projdi si forum,je toho psáno hodně.
 8. Měl jsem něco podobného,mě stačilo rozpojit konektory,prostříkat kontaktolem,párkrát spojit a rozpojit,od té doby vše OK.
 9. Máš to na více místech?nebo jeden puchýř.Toto se dělalo,že pod lakem se objevil rez a nevím proč se tam objevila voda,možná chemická reakce.
 10. Gaston 1

  autoplachta

  Koupil jsem loni v LIDLU.Plachta na autě nesedí,na střeše to dělá hroznou bouli a i při mírném větru to lítá jako když pouštíš draka a mlátí to do auta,upevnění taky špatné.O plachtě jsem měl jinou představu.Za mě tedy LIDL NE
 11. Změřit zda jde do zrcátka proud a výhřev jde jen se zadním oknem
 12. Hledej,už se tady o tom psalo dost.Zadej motor 1,6 MPI
 13. Podobný problém jsem měl taky.Už jsem to tady psal,až po výměně škrtící klapky auto zase jede bez problému.Také VAG psal pokaždé jinou závadu,Po odstranění psané závady,ale problém neodstraněn.Klapku jsem dal starší z Felicie 1,6 najeto 85 000 km.
 14. Máš nové,nebo vrakáč akolik jsi za ně dal.Ať dobře jede a hodně kilometrů přeji.
×
×
 • Create New...