dafr

Uživatel
 • Počet příspěvků

  53
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

3 Neutrální

O uživateli dafr

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

256 zobrazení profilu
 1. Dnes jsem měl překvapení. Pořád mi nebylo jasné, jak to, že se vám v aplikaci ukazuje stav paliva v nádrži a mně se ukazuje jen baterka a případné chyby. Někdo tu psal, že je to tím, že mám starší auto (Š Roomster r. v. 2012) a ŘJ to neumožňuje. Chytré auto mám namontováno rok a čtvrt. Za ten rok a čtvrt jsem byl dnes podruhé v autoriz. servisu měnit olej a na pravidelné prohlídce a po dnešním připojení na diagnostiku se mi začalo v aplikaci zobrazovat i to palivo. Včera tam na 100procent ještě nebylo. Asi tam nahráli nějaký nový firmware (pro rýpaly - mám benzíňák, žádná úprava ŘJ kvůli naftě :-) ). Máte někdo podobnou zkušenost?
 2. Už jste někdo zkoušel Chytré auto s blinkrem? :-) https://www.blinnker.com/lang/CZ
 3. Je to jákési očesané :-)
 4. Já taky :-)
 5. Tak jsem si dva dny dopisoval s T-M a už ta baterka funguje. Asi to na dálku nějak restartovali, protože to po mně chtělo heslo.
 6. No nějak to poslední dobou skomírá. Mám pocit, že si otestovali co potřebovali a hotovo. Když kliknu na STAV BATERIE, tak mi aplikace v mobilu spadne.
 7. Tak možná tu spotřebu to měří blbě jenom nám ve škodovkách? Kolega má Fiata a tomu to měří také tak blbě a díval jsem se do renaulťáckého fóra, kde mám ještě registraci z doby, kdy jsem měl staré auto a tam to snad nikdo nemá. Prohledal jsem celé fórum a heslo "Chytré auto" to žádný příspěvek nevyhledá :-). Ale tak jde o prkotinu - spotřebu mi ukazuje PP.
 8. No s tou spotřebou nevím. Když palubní počítač ukazuje spotřebu v rámci určité tolerance přesně, proč tento údaj prostě krabička nepřevezme (je li to možné) a nezobrazí? Pokud to není možné, tak nevím, jak by mohla krabička sama o sobě měřit spotřebu? U mě v autě neukazuje ani stav paliva (Roomster 2012).
 9. Podle infolinky T-M se taková aplikace chystá. Možná originál počeští a přebarví na růžovo :-)
 10. No konečně někdo potvrdil moji domněnku! :-) Díky
 11. To je dobré! :-) Díky.
 12. Můžeš sem dát sken obrazovky? Vůbec nevím, co máš na mysli.
 13. to milanxx: Co přesně myslíš? Já mám trasu jako čáru bez bodů.
 14. FanannekH: Tráva to není, neslyším to jen já, ale i spolujezdci. Já se na něj nefixuji. Ten zvuk mne nijak neznervozňuje. Je tam slyšet od prvopočátku stále stejně (nezhoršuje se to) a beru to tak, že tam patří. Jen jsem chtěl vědět, jestli někoho nenapadne, co by to mohlo způsobovat :-).
 15. Ten zvuk není v nahrávce slyšet :-(