Jump to content

dafr

Uživatel
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

4 Neutral

About dafr

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

402 profile views
 1. dafr

  T-Mobile - "CHYTRÉ AUTO"

  Určitě to reklamuj. Mně loni po dobu reklamace zapůjčili druhý kus zdarma.
 2. dafr

  T-Mobile - "CHYTRÉ AUTO"

  No já řešil záruční opravu před rokem a to jsem dostal novou krabičku. Teď je to už po záruce, tak proto jsem to zrušil. V novém autě (až někdy bude) bude Conenct od ŠA. Snad to mají vychytané lépe.
 3. dafr

  T-Mobile - "CHYTRÉ AUTO"

  Hlavně, že to chtějí nově rozjet v Polsku https://www.mobilmania.cz/clanky/chytre-auto-t-mobilu-jezdi-uz-dva-roky-a-nove-se-podiva-i-do-polska/sc-3-a-1343791/default.aspx
 4. dafr

  T-Mobile - "CHYTRÉ AUTO"

  Já jsem zrušil smlouvu u T-M minulý týden. Nové ChA je sice za korunu, ale s wifi a velkým paušálem (data v autě nevyužiji) a to původní je za plnou cenu. Takže děkjui, nechci.
 5. dafr

  T-Mobile - "CHYTRÉ AUTO"

  scstanda můžeš to trochu popsat? máte někdo zkušenost s placenou opravou krabičky? cena?
 6. dafr

  T-Mobile - "CHYTRÉ AUTO"

  Tak se musím podělit o novou zkušenost: Jeli jsme asi 450km trasu a během cesty mi začaly chodily upozornění o tom, že u auta došlo patrně k nárazu a jednou dokonce o odtahu auta. To vše za jízdy. Současně mi na dálnici několikrát vynechal motor a rozsvěcovala se mi kontrolka kontroly výfukových plynů (obrys motoru). Když jsem zastavil, tak mi zdechl motor a po nastartování jsem přidal plyn až na podlahu a vůbec se nezvýšily otáčky. Teprve v ten moment jsem si tyto události spojil dohromady. Krabičku jsem odpojil a v pondělí jel do Karlových Varů do Škodováckého servisu na diagnostiku a tam vůbec nic nenašli. Od té doby co jsem krabičku odpojil auto jede normálně a cesta zpět - dalších 450 km proběhla úplně v pohodě. Tak nevím, co si o tom mám myslet...
 7. dafr

  T-Mobile - "CHYTRÉ AUTO"

  V souvislosti s krabičkou Chytré auto jsem narazil na podobnou aplikaci, která je podobná té stávající. Jmenuje se T-Mobile Tracker. https://play.google.com/store/apps/details?id=io.moj.mobile.android.motion.tmobile.pl Třeba někomu bude lépe vyhovovat její prostředí. Přihlašovací údaje jsou pochopitelně stejné.
 8. dafr

  Kabeláž vo dverách a jej lámavosť

  Ano, autorizák. Ale nebyla to výměna. Byla to oprava svazku. Výměna by stála do 2000Kč. Jsem s nimi zatím moc spokojen. Raději jezdím do servisu k nim (40 km) než u nás ve městě (taky autorizák).
 9. dafr

  Kabeláž vo dverách a jej lámavosť

  Nakonec pomohl servis Prima v Kroměříži. Oprava svazku za 600 Kč a hodinu a půl.
 10. Víte někdo, jak funguje to zjišťování volných parkovacích míst?
 11. dafr

  T-Mobile - "CHYTRÉ AUTO"

  O tom taky uvažuji. Koncem prosince mi to končí. Máš tip na nějaký lokator?
 12. dafr

  T-Mobile - "CHYTRÉ AUTO"

  No tak to je přístup, jak pojď na mě z boku a přitlač :-). Prostě user friendly. Mám z minula podobnou zkušenost.
 13. dafr

  Kabeláž vo dverách a jej lámavosť

  Ahojte. Já mám po šesti letech provozu a 73000 km problém s kabeláží k pátým dvřím na Roomsteru. Nesvítí mi 3. brzdové světlo (nebo jen tak nějak mžourá) a někdy se rozsvítí kontrolka prasklých žárovek. Když pohnu husím krkrm mezi karoserií a víkem kufru, tak se jas LED diod mění. Nezkoušel někdo z vás tuto opravnou sadu na poškozené kabely https://www.topnahradnidily24.cz/vyrobci/vemo/871442 ? Má někdo zkušenost s opravou v servisu (cena a pod.). Nechci totiž tu průchodku rozřezat a pouze opravit jeden vodič, protože za chvíli praskne další a tekla by dovnitř voda. Raději bych vyměnil celý kus kabeláže, ale nevím, jak se dostat k vodičům uvnitř karoserie, abych tam tento díl mohl připojit.
 14. dafr

  T-Mobile - "CHYTRÉ AUTO"

  Mně taky funguje.
 15. dafr

  T-Mobile - "CHYTRÉ AUTO"

  Už jsem se tady ptal, ale nikdo mi neodpověděl. Zkusím to ještě jednou jestli to nezapadlo. Nemá někdo starší verzi aplikace, která jede pod androidem 4?
×