dafr

Uživatel
 • Počet příspěvků

  51
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

3 Neutrální

O uživateli dafr

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

233 zobrazení profilu
 1. Je to jákési očesané :-)
 2. Já taky :-)
 3. Tak jsem si dva dny dopisoval s T-M a už ta baterka funguje. Asi to na dálku nějak restartovali, protože to po mně chtělo heslo.
 4. No nějak to poslední dobou skomírá. Mám pocit, že si otestovali co potřebovali a hotovo. Když kliknu na STAV BATERIE, tak mi aplikace v mobilu spadne.
 5. Tak možná tu spotřebu to měří blbě jenom nám ve škodovkách? Kolega má Fiata a tomu to měří také tak blbě a díval jsem se do renaulťáckého fóra, kde mám ještě registraci z doby, kdy jsem měl staré auto a tam to snad nikdo nemá. Prohledal jsem celé fórum a heslo "Chytré auto" to žádný příspěvek nevyhledá :-). Ale tak jde o prkotinu - spotřebu mi ukazuje PP.
 6. No s tou spotřebou nevím. Když palubní počítač ukazuje spotřebu v rámci určité tolerance přesně, proč tento údaj prostě krabička nepřevezme (je li to možné) a nezobrazí? Pokud to není možné, tak nevím, jak by mohla krabička sama o sobě měřit spotřebu? U mě v autě neukazuje ani stav paliva (Roomster 2012).
 7. Podle infolinky T-M se taková aplikace chystá. Možná originál počeští a přebarví na růžovo :-)
 8. No konečně někdo potvrdil moji domněnku! :-) Díky
 9. To je dobré! :-) Díky.
 10. Můžeš sem dát sken obrazovky? Vůbec nevím, co máš na mysli.
 11. to milanxx: Co přesně myslíš? Já mám trasu jako čáru bez bodů.
 12. FanannekH: Tráva to není, neslyším to jen já, ale i spolujezdci. Já se na něj nefixuji. Ten zvuk mne nijak neznervozňuje. Je tam slyšet od prvopočátku stále stejně (nezhoršuje se to) a beru to tak, že tam patří. Jen jsem chtěl vědět, jestli někoho nenapadne, co by to mohlo způsobovat :-).
 13. Ten zvuk není v nahrávce slyšet :-(
 14. A ještě jeden poznatek - intenzita toho zvuku se nemění s úhlem natočení volantu nebo s mírou sešlápnutí pedálu brzdy. Je konstantní.
 15. Vždy musí být současně vytočený volant a sešlápnutá brzda. Jinak to nedělá.