Jump to content

suchosl

Uživatel
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

3 Neutral

1 Follower

About suchosl

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

230 profile views
 1. suchosl

  DPF

  Dobrý den, podělím se s vámi o aktuální zkušenost. Jezdím Yetinou 2,0 81kw, r.v. 2011, najeto 115 000. Je to služební a jsem domluven, že bude moje, proto to sleduji. Auto jezdí každý týden 2x70km a mezi tím poskakuje 30km. Před rokem nám při servisu přehráli řídící jednotku. V létě jsem si všiml, že auto regeneruje po 300km +/-,moc jsem tomu nevěnoval pozornost. V září při předjíždění auto spadlo do nouzáku, po napíchnutí v neznačkovém servisu chyba EGR ventilu. Kámoš mi nabídl, že ventil vyčistí, 5000 za práci + materiál. Protože je to služební tak auto skončilo ve škodovce. Tam chybu vymazali, poradily ať se tomu občas šlápne na pedál. Od té doby vypalování sleduji, abych měl přehled, vyfotím si tachometr. Auto stále vypaluje po 300+/- km. V listopadu mi vyskočila chyba motoru znovu, tak jsme to reklamovali v servise, byl jsem asi i hnusný. Na dotaz po kolika km to má vypalovat filtr mi nedokázali odpovědět, protože auto si to vyhodnocuje samo. A normální člověk to nesleduje. Zatím to skončilo tak, že mi na Škodovku vyměnily EGR ventil, já zaplatil olej, protože byl naředěný naftou. Mám to sledovat. Je to stejné, tak budu otravovat znovu. Překvapil mě přístup, auto po záruce. Tlačítko mi tam chybí, protože když se spustí regenerace a já vím, že ujedu ještě 3x 2-5km a potom jedu dlouhou trasu, tak je to někomu na facku. Auto se snaží po každém nastartování regenerovat, olej se ředí, filtr plní, já jsem nasraný.
 2. suchosl

  vibrace podvozku 4x4

  Mám 4x2 a udělalo mi to na zadních kolech letních. Ptal jsem se v Škoda servisu, tam mi doporučili změnit značku pneu, ale už neřekli jakou. Prej vyzkoušet. Jako důvod uvedli, že jezdím vzadu nenaložen. Dobrá blbost. Byl jsem na srazu Yeti a kontroloval zadní kola ostatních, nikdo tam tento problém neměl.
 3. suchosl

  Fotky YETÍků z ulic

  yetina na Dakar http://www.senodakaru.cz/wp-content/uploads/2014/12/DSC08530.jpg
 4. suchosl

  Sraz majitelů vozů Škoda Yeti

  Yetina je většinou jak rozjetý vlak, neovladatelná. Jindy jak myška, že o ní ani nevím. Ale v sobotu to bylo dílo. skoro tichá, plachá a nesmělá.
 5. suchosl

  Sraz majitelů vozů Škoda Yeti

  Letos v březnu jsem projížděl okolo, když se dělo něco podobného. http://www.youtube.com/watch?v=eJ9THw0z6ag . Vím kde to je , ale mám jen dvojkolku, vyhodnotil jsem to, že mám terenní auto do města.
 6. suchosl

  Sraz majitelů vozů Škoda Yeti

  Děkuji organizátoři, bylo to fajn!!!!
 7. suchosl

  Sraz majitelů vozů Škoda Yeti

  Teď jsem to našel , na 99% 1x yeti a 2x posádka.
 8. suchosl

  Oprava blinkru ve zpětném zrcátku

  Tak já taky ťukl zrcátkem do zaparkovaného auta, když jsem ho objížděl. rozbité zrcátko stálo 600+/-. Blinkr, byl lehce naprasknutý, ani tam nebyla dírka, ale po roce do něj natekla voda a blinkr je po smrti + 800. Tak pořádně prohlídnout at nedopadnete stejně.
 9. suchosl

  Podvozek po 70 tis

  Teď jsem byl na vyměnu oleje, při té přiležitosti jsem nahlásil drobné nedostatky - 47000km Reznouci dveře a klepání od předního kola. Na záruku vyměnili spojovaci tyče stabilizatoru, dveře jsou také v řešení. Už neklepe
 10. suchosl

  Škoda Yeti facelift

  Yeti na I-dnes http://auto.idnes.cz/skoda-yeti-facelift-0ow-/ak_aktual.aspx?c=A130813_154845_ak_aktual_fdv
 11. suchosl

  Zimní pneu na Yetiho

  Tady je o tom článek a trochu diskuse. Píší tam i ti co s tím mají zkušenost. http://www.auto.cz/snow-socks-autoponozky-71568
 12. suchosl

  Minisraz Yetíků Prostějov 18.11.2012

  coner svítí, dík, ne škodovko.
 13. suchosl

  Minisraz Yetíků Prostějov 18.11.2012

  Zdravím všechny, bylo to příjemné odpoledne. Musím se omluvit za brždění kolony, ja blb si dal pivo, že bude řídit syn. Musel jsem ho krotit, protože má papíry od září a auto potřebuji. No co už. Tigříkovi dávám 1. A příště,když to pujde,dojedeme zas.
 14. suchosl

  Minisraz Yetíků Prostějov 18.11.2012

  Čau kluci, berete mezi sebe i uplně cizí? Jezdím taky YETInkou, 2.0 TDI. Přes Prostějov projíždím 2x týdně, teď v pátek jsem projel i tu zatáčku okolo Plumlovské přehrady , ale byl provoz a to auto předemnou jelo 70. Pokud by to vyšlo časově, tak bych nakoukl i za vámi?
×