Jump to content

sjakub

Uživatel
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

3 Neutral

About sjakub

 • Rank
  Uživatel
 1. sjakub

  Servisni intervaly

  Děkuji oběma za informace!
 2. sjakub

  Servisni intervaly

  Nikdo nic? Nemůžu dohledat nikde, co vše obnáší servis při 90 000 km u prodlouženého intervalu. Děkuji!
 3. sjakub

  Servisni intervaly

  Chtěl bych vás poprosit o informaci, co mě čeká při servisu v 90 000 km u Octavie II, 1.8 TSI. Co byste třeba doporučili zároveň ještě udělat? Děkuji.
 4. No mě to zklamalo. I když típek mi do telefonu řekl, že vony ty svítivější vydrží míň... Bral bych to, kdyby stály stejně co běžně svítivé, které ale oproti nim déle vydrží :-) Navíc ty vlákna obou žárovek jsou takové... jakoby zoxidované. Proč nereklamovat po pár měsících žárovky 3x dražší, než standard?
 5. Mně cca po 4 měsících jedna žárovka odpadla - zkusím reklamovat a uvidím, zda-li se ke "svítivějším" ještě vrátím.
 6. Čekám mě 60 000 prohlídka a tuším, že se mění i svíčky. Bez ohledu na to - jaké konkrétní s ohledem na kvalitu doporučujete? Nebo tam dát prostě ze servisu "originální"? Moc děkuji.
 7. Mám sice 1.8 TSI, ale mám teď 60 tkm a už jsem 2x doléval nedávno... podzim/zima. Druhé nedávné dolití přisuzuji tomu, že jsem neměl víčko dotažené fest... + že by i topením? Ale jsem lajk, takže jen myšlenka :-) Nešlo to však pod spodní rysku.
 8. Prosím o info, co vše obnáší servisní prohlídka při 60 000 km u Octavia II (2011) 1.8 TSI. A cena u aut. servisu? Děkuji.
 9. sjakub

  Výměna kola

  Je nutné dotahovat šrouby nějak přesně na Nm. nebo prostě na doraz, ale nestrhnout je? :-) Děkuji. Jo a jak ošetřit náboje? Začla mi tam povrchová koroze a to jsem hezky vyčistil :-(
 10. Asi tak... Nebo bych měl do servisu jezdit také tankovat? V mezičase jsem teď dělal také u známého. Pokud tam je vše podle předpisu, pak není co řešit.
 11. Jj, přesně (zvuk je takový rezonující, drnčivý - ne moc, ale je tam)... Má cenu to řešit ihned, nebo třeba až při servisní při 60 tkm cca do půl roku?
 12. plazboz: Kdyby jen v kabině? Mně jde slyšet nějaké rezonování sem tam a při sešlápnutí spojky zmizí... Někdo říkal, že snad ložisko u spojky... Nebo...? :-) A je fakt, že to slyším jen v autě.
 13. Může nějak tomuto motoru ublížit tankování 100 okt. benzínu? Děkuji :-)
 14. Poslouchal jsem, ale to je celkem hodně výrazné a intenzivní... a trvalé... Mně to dělá jak kdy a když dělá, tak třeba i nepravidelně... ale je to spíš drnčení, které jako by nemělo s chodem motoru co dělat... Ku*va, fakt nevím :-)
×
×
 • Create New...