Jump to content

yetys

Uživatel
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About yetys

 • Rank
  Nováček
 • Birthday 09/11/1988

Recent Profile Visitors

599 profile views
 1. Myslím, že v návodu je napsaný, že to autíčko se začne přibližovat k té pumpě až při dojezdu 300km. Do té doby se nehne.
 2. yetys

  Litá kola

  Braga jde normalne koupit ve skodovce za 4tisice a nejaky drobny. Zjistoval jsem si to.
 3. Taky jsem tuto podložku pořídil. Ucvaknul jsem jen jeden výběžek a taky sedí dobře. Ale asi to chce opravdu ucvaknout všechny a přidělat sucháčem (mám v plánu) a pak to bude dokonalý
 4. Asi měli poslední 3 kusy a chtěli je doprodat
 5. yetys

  Brzdy

  Jen jsem koupil ojetou Fabii, tak mě zajímá co všechno to umí ne všechno jsem vyčetl s VIN.
 6. yetys

  Brzdy

  A dá se nějak poznat jestli tam ta signalizace je?
 7. yetys

  Brzdy

  Zdravím, Jen bych se chtěl zeptat jak velké má Fabia III přední kotouče a jestli má signalizaci opotřebení brzdových destiček? Nikde se mi to nepodařilo dohledat. Mám Fabii 3 1,2 Tsi, 66kW výbava Style.
 8. Já právě mám tu kolébkovou s číslem 8L0953513J 01C. Podle Etky je to jen na Octavii 1 a Superb 1. A zkušenej elektrikář co mi to zapojoval, říkal ze tahle páčka mu vůbec nefungovala. Že to není páčka na Fabii. Tak já právě nevím jak to zprovoznit nebo jestli opravdu potřebuji jiný typ páčky. Tak právě proto hledám číslo té kolébkové ze superba, jestli bude stejné jako mám já nebo jiné.
 9. Chtěl bych se ještě zeptat jaké číslo dílu má ta kolébková páčka pro tempomat, která 100% funguje ve Fabii? Nikde to nemůžu najít a v obchodech mají jen tu tlačítkovou (8L0953513J 01C).
 10. Zdravím, chci se zeptat jestli by tady někdo neměl návod na zapojení této kabeláže k tempomatu? http://www.cc-autodily.cz/instalace-elektricka-2 Pročetl jsem toto téma a všude se píše, že se má zapojovat samostatný bílý kabel do svorkovnice. Problem je ale v tom, že u této kabeláže žádný bílý kabel není. Je tam jen černá svorkovnice, hnědá svorkovnice, volný červený kabel bez koncovky a volný černý kabel s koncovkou. Kdyby někdo měl návod jak to zapojit, tak budu moc rád kdyby mi ho poslal nebo alespoň popsal kam co zapojit. Dík moc Jen pro úplnost jedná se o Fábii.
 11. zkusím pohledat, ale kdyby byl někdo tak moc ochotný aby mi to sem napsal jasně, tak bych mu byl vděčný. Abych věděl, že sem našel ten správný postup
 12. a to musím pomocí VAGu nebo to jde i bez počítače nějak synchronizovat? jinak ostatní věci co řídí komfortka budou fungovat stejně jako do teď? myslím tím elektrický okýnka, centrál a tak...
 13. Zdravím, už sem přečetl snad všechny témata ohledně dodělávky dálkového ovládání centrálu a tak bych si chtěl už jen doladit některé detaily. V autě mám komfortku 433H a vím, že ji musím vyměnit za 433E. Tak se chci zeptat jestli stačí jen jednoduše vyměnit kus za kus a hned jak připojím tu novou tak bude vše fungovat jako do teď nebo jestli se po výměně bude muset ještě něco kódovat? klíče mám koupené 1J0... Díky moc za odpovědi.
 14. Zdravím, vím, že reaguji po dlouhé době, ale koupil jsem si to čidlo a řeším jak ho umístit do auta. Hlavně by mě zajímalo, jak jste to vyřešili s tou schránkou co se musí vyklopit pro přístup ke konektoru?
×
×
 • Create New...