Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

cilda1

Uživatel
 • Počet příspěvků

  321
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

100 Výborná

O uživateli cilda1

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

1 324 zobrazení profilu
 1. cilda1

  rezonujuce zvuky pri cuvani (DSG)

  U mne se to projevilo cca po 7 měsících.Volal jsem do servisu , Stodůlky ,nebudu jmenovat, prý tam mám kamínek, nebo málo brzdím a tvoří se tam rez a nestačí se kotouče očistit.Mne to rezonuje jenom když couvám do garáže a přibrzďuji, neslyšeli,neví, jsem první a o cukání jakbysmet,žádná 1,5 na reklamaci nebyla.
 2. cilda1

  Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter

  Nová beta,oprava chyb, použít LP Carista++3.8+beta-26.apk odemčeno,nevyzkoušeno Carista.v.3.8.beta-26.b.380026.crk.Support.apk
 3. cilda1

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  No já zase už naftu ne, popojíždím a na to se nafta nehodí ,proto jsem si koupil benzín a že to občas po startu při studeném motoru občas cukne , mne taky vadí ale že by motor byl tak špatný,to si nemyslím,nafta má taky své mouchy. Doufám že to update motoru opraví . Auta si i s benzínem taky užívám a nejsem určitě sám.
 4. cilda1

  Karoq dodací lhůta

  @Lukáš F. Byla o tom zmínka v jiném vlákně od Habi001
 5. cilda1

  Infotainment Columbus 9,2" s navigací

  @Aleš_BX jak tam přidám čtení emailu? Dík.
 6. cilda1

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Možná @Habi001 bude vědět víc?
 7. cilda1

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  @lirap souhlas.
 8. cilda1

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  @trek to je super, já si taky nestěžuji ale mohli by to vyladit u karoqa. @banicek mně taky ze začátku tvrdili že o tom nic nevědí .
 9. cilda1

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Jaké další problémy má tento motor? Na VW forum tento motor dokonce chválí. Že by nečekal,možná, já na Tiguana čekal 11 měsíců, pak jsem to raději zrušil a počkal 7 měsíců na Karoqa. V tomhle máš pravdu ,to je zoufalí. Už jsem tady psal ,kolega koupil noví GrandScénic,po 5000km se zadřel motor 1,4 benzín,po dvou měsících mu ho opravili, špatně to sesadili a cuká převodovka, musí to znova rozebrat a to už není na záruku a tak se k tomu nemají. Tím se nechci Škodovky zastávat ale i jinde mají problémy.
 10. cilda1

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  @sk0d@ zatím nezkoušel i když je tady taková hysterie , mně to nepatrně 1cukne ,tak si počkám jestli bude nějaký update.
 11. cilda1

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  @Baníček Mám to samé jako @Hyper ST a můžu potvrdit jeho slova , při prvním rozjezdu lehce někdy škubne, potom už ok. Byl jsem u Ferda 25 a ten mi aktualizoval mimo jiné novější verzi řj motoru(vydána cca, duben 2018,novější pro man. bez opf prý není) , ale žádnou změnu nepozoruji a to ted to sleduji hodně.
 12. cilda1

  dodatečná montáž virtuálního pedálu

  Používám občas a funguje dobře.
 13. cilda1

  Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter

  Nová beta,oprava chyb , nevyskoušeno,použít LP Carista++3.8+beta-25.apk
 14. cilda1

  Karoq kódování

  @Pany když otevřu ze strany spolujezdce, tak u mne neodklopí. @Prittman ,je to o tlaku, natlakování abs,podívej se radši tady,abych nenapsal nějakou blbost, nebo kontaktuj Ferdu 25.
 15. cilda1

  Karoq kódování

  Zítra jedu k Ferdovi25, tak vyzkouším + nastavení zad. světel na ledky atd. Vylepšení brzd , brzdového účinku mám nakódované z minulé návštěvy.
×