Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Ladiikk

Uživatel
 • Počet příspěvků

  19
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

0 Neutrální

O uživateli Ladiikk

 • Hodnost
  Nováček
 • Narozeniny 5.7.1985

Návštěvy profilu

611 zobrazení profilu
 1. Ladiikk

  2.0 TDI CR DPF (103 kW)

  koupil jsem OII s 2.0 TDI CR druhé generace s DSG a zatím spokojenost se spotřebou i zvukovým projevem. Spotřeba je nižší o 0,5 l oproti OI 1,9 TDI 81kw na stejným stylem jízdy a stejné trase.
 2. Ladiikk

  Odblokování obrazu za jízdy Columbus

  Zkoušel jsem tento návod na Octávii 2 s DSG a funguje
 3. Ladiikk

  2.0 TDI CR - špatně se ohřívá motor

  u mě 2.0 TDI s DSG, také problém v termoregulátoru. Termoregulátor jsem ale opravil a nekupoval nový zatím. Problém byl v tom, že stříbrná tyčka se nevracela při vychladnutí zcela do zavřené polohy vlivem nečistot uvnitř. Tyčka jde vytáhnout kleštěmi, uvnitř vyčistit a dát zpět a problém je vyřešen. Před zamontováním zpět do vozu jsem vyzkoušel, zda termostat otvírá a zavírá horkou vodou z rychlovarné konvice a je to zatím OK.
 4. Ladiikk

  Navigace problém

  Bylo to mapou
 5. Ladiikk

  Navigace problém

  Nemůže to být mapou? Když dávám navádění k cíli na mapě, tak mi připadá že kusy mapy chybí. Třeba se mi podařilo zadat Trutnov i s ulicí, ale nevypočetlo to trasu. Dá se na netu sehnat mapa? a jak se má CD vypalovat, aby fungovalo?
 6. Ladiikk

  Navigace problém

  Mám to zapojené na Galu, ale nemám zapojenou zpátečku. Šipka určující polohu za jízdy funguje přesně. Jediný co jde je navádění k cíli s vlajkou
 7. Ladiikk

  Navigace problém

  Čus mám problém s navi Při zadávání cílového města se mi navigace sekne. Město normálně najde, ale když na nej najedu dám potvrdit, tak se navigace zasekne a po cca 3min se navigace restartuje. Skočí tam text navigace se aktivuje, jako když ji pouštím. Je to Bčková. Taky se mi zdá, že při jízdě se mapa při některejch situacích pomalu vykresluje. Nejdřív skočí cesta a pak až ten zbytek. Nesetkali jste se s tím?
 8. Ladiikk

  Co kam zapojit? Navigace Škoda

  Mě navi zapojenou na galu funguje přesně i bez signálu z GPS. Nemá náhodou na navigace v sobě kompas? Jak jinak by poznala otáčení vozu, když ji mám na GALU
 9. Ladiikk

  Funkce MAXIDOT

  Dá se nastavit aby Maxidot ukazoval i jiné údaje než jsou z výroby? Třeba vnitřní teplotu pokuď je klimatizace
 10. Ladiikk

  klima verzus 1,2 47kw

  Nevim, jestli nevis, ale prave pri rozjezdu je klima znat nejvic - a to plati predevsim pro nizkoobjemove benzinove motory. Vypinani klimy v urcitych rezimech samozrejme plati, ale pri beznem rozjezdu urcite ne. Pokud pochybujes, zkus to. Letos z jara jsem klimu dodělával na 1,4MPI, takže jsem do tohoto celkem zasvěcenej. Jsou dva způsoby jak to zkusit. Napojit snímače tlaku na potrubí klimy nebo notebook a vag. Klima je znát na dynamice pouze zvýšenejma otáčkama na volnoběh a při déle trvající akceleraci nižsí dynamikou. Jinak ne!
 11. Ladiikk

  klima verzus 1,2 47kw

  No newím jestli je klima znát při rozjezdu. RJ totiž klimatizaci při rozjezdu a při prudkým přidání plynu vypíná!
 12. Jaké mi doporučíte rádou do Fabči. Rád bych aby komunikovalo s maxidotem a umělo mp3.
 13. Ladiikk

  Dodělání Klimatizace

  Tak už mám taky klimu. Je to cca 3dny práce
 14. Ladiikk

  Dorobenie klimy

  Já klimu dodělával sám a vyšlo mě to na 15200Kč i s plněním. Velkej problém to není a ten studenej vzduch stojí za to :-D
 15. Ladiikk

  Maxi Dot - Dodělávka

  Tak mi dnes přišli budíky a jdou bezvadně. Radost s nima jezdit. Jen mě štve siganalizace bezp. pásů.
×