Jump to content

jakas

Uživatel
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

jakas last won the day on December 27 2020

jakas had the most liked content!

Community Reputation

40 Excellent

About jakas

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

594 profile views
 1. Od včerejška jsem měl auto v servisu, dnes SMS, že je auto připraveno k vyzvednutí. Dle vyjádření servisního technika provedli přehrání SW a virtuální výměnu řídící jednotky, která se stará o komunikaci. Virtuální výměna spočívá v přesvědčení auta, že byla vyměněna, přesto že vyměněna nebyla, protože jinou lepší nemají. Výše popsaný postup mají od ŠA. Prý se chystá aktualizace... mluvil o červnu... Moje aktuální verze SW je 1803 Záhy po odjezdu ze servisu auto ohlásilo OTA aktualizaci Uvidíme, jestli se auto umoudří.
 2. jakas

  Onboard kamera

  Když jsem kameru umístil mimo část skla s černými tečkami, je signál GPS lepší. Sice celkem trvá, než se chytne, ale chytne se.
 3. jakas

  Onboard kamera

  Mám nastavený pasivní parkovací režim a g senzor na vysokou citlivost. S autem jsem pořádně zacloumal a kamera nic. Ještě to budu zkoumat, ale zatím zklamání.
 4. Dnešní ranní aktualizace. Žádných rozdílů jsem si nevšiml.
 5. Dělá mně to to stejné od začátku, co to auto mám. Mám za to, že je toto chování normální. Auto si samo přibržďuje některé kolo pro lepší průjezd zatáček bez ztráty adheze.
 6. Od včerejška jsem opět on-line, takže 6 dní bez internetu. Na středu jsem objednaný do servisu... Rušit to asi nebudu, těch much je tam víc.
 7. S šedou planetkou od čtvrtku se mně dříve vytvořený a přihlášený profil připojuje, ale nejdou on-line služby - dopravní situace do navigace, návody, shop... nevím co dál. Určitě se nepřihlásíš, pokud ještě přihlášený nejsi. Navigace jako taková jede. Na rovinu, kdybych teď vybíral výbavu, šel bych do té stejné. Věřím, že se vše v dobré obrátí :-)
 8. Šedou planetku mám už od čtvrtku stále, tedy 4. den. Zkusil jsem tovární nastavení s nadějí, že to zas na pár týdnů poběží. Ovšem, to byl omyl, protože k továrnímu nastavení je asi potřeba, aby auto bylo online. Proběhlo to jen tak napůl, nastavení kde čeho se vymazalo, ale hlavní uživatel zůstal nedotčený... Asi pojedeme do servisu :-(
 9. Dnes odpoledne mám také šedou planetku. Před tím jsem ji nikdy šedou neměl. Třeba má Škoda nějaký výpadek na své straně :-)
 10. jakas

  Svolávací akce

  Dnes mně v rámci akce 97EQ přehráli SW kessy a klimatizace. Konečně se po zapnutí vyhřívání volantu neotevírá ovládání klimatizace na displeji Columba. Stránky svolávacích akci Škoda o akci nic nepsaly.
 11. jakas

  Onboard kamera

  Máš to v SZ. Mně se zdá video OK, zrovna i GPS fungovala. Posuď sám.
 12. jakas

  Onboard kamera

  Na mojí kameře MiVue 846 mě zlobí GPS. Měl jsem ji nalepenou v oblasti skla s černými tečkami, aby nebyla moc viděl a GPS nefungovala skoro nikdy - prostě nevidí dost družic. Tak jsem ji přelepil níže, až pod tu tečkovanou oblast a zdá se mně to o něco lepší, ale žádný zázrak - stejně ji často nachytám bez signálu. Napadá mě, jestli sklo nemá nějako pokovení jako skla sungate. Jak to máte vy s příjmem GPS? Děkuji.
 13. Tuhle neznám 😀 Já mívám tyhle Samozřejmě je internet v pořádku, auto stojí zaparkované atd. Ale musím zdůraznit, že celkové mně dělá auto radost a mám ho rád 😀
×
×
 • Create New...