Jump to content

3dclub

Uživatel
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About 3dclub

 • Rank
  Junior
 1. Tak mě by celkem zajímalo co 6hodin trvá na vypustit olej, sundat vanu, řemen, řemenici, kryt rozvodů a vyměnit řetízek, ale klidně se nechám poučit.
 2. Tak jsem se taky rozhodl, že bych to nechal na své 1.4MPi 50kW vyměnit, řechtá to šlušně. No psal jsem do jednoho servisu, kolik si mám připravit a tohle mi přišlo jako cenová nabídka :D sada rozvodového řetězu 840,- bez DPH 6 hod práce 3540, bez DPH Celkem 4380,-bez DPH Celkem s daní 5300,- Kč DPH Celkem slušný, to i v atorizáku by to bylo snad levnější, nejvíc se mi líbí těch 6hodin práce :D
 3. Tak lepší sledovat, než na to kašlat :) Přijde mi prostě divný když to 40 minut valím po dálnici a pak sjíždim Barrandov dolů a teplota si jen tak klesne.. VAG bohužel nemám abych se podíval jestli něco ukazuje.
 4. Čaute, tak jsem teď vypozoroval, že po zahřátí motoru na 90°C a následné jízdě z kopce (bez plynu) klesne ručička teploty na nějakých zhruba 70-80°C. Předpokládám, že termostat je off a výměna se mi nevyhne ? Díky. .)
 5. Zdravím , trošku se blbě zeptám :) Je něco špatně , pokud po pár minutách jízdy topí topení , ale ručička teploty chlad. kapaliny je stále na nule ? Ručička se mi začne pozvolna zvedat tak po cca pěti minutách jízdy , pak se drží přesně na polovině. Podotýkám , že jsem po výměně chladiče a náplně. 1.4 MPI 50kW Díky.
 6. 3dclub

  Chladič

  Ahoj , mám problém na svojí 1.4MPI 50kW. Začal mi vlevo dole (při pohledu zepředu) téct chladič, je to mokré přimo v dolním levém rohu, kde to náledně teče i na kryt motoru. Nějaké nápady, kam se podívat ? Nebo už je chladič v nebi ? Díky :) Edit: Tak absolutně nevím kde to teče, jelikož mám ventilátor s tím celoplošným plastem, takže to vypadá, že dole je to celé mokré a vlevo to jen vytéka. Díval jsem se na příruby, ty jsou suchý, čidlo je taky suchý. Bohužel to vypadá na výměnu chladiče.
×
×
 • Create New...