Jump to content

3dclub

Uživatel
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About 3dclub

 • Rank
  Nováček
 1. Aha, tak to by mě upřímně nenapadlo.. a neznáš náhodou aplikaci se kterou se mi podaří resetovat interval ?
 2. Zkoušel jsem pak jen caristu z google play, starší né. Jiný auto po ruce momentálně nemám.
 3. Zdravím, potřeboval bych poradit. Koupil jsem si bílé OBD ze sunnysoftu a vůbec se mi nedaří připojit k F2 před FL. Závady nenačte žádné (s jednotkou se to ale asi spoji), v service můžu udělat jen emission test, a přes customization mi to napíše, že auto neodpovídá. :( Potřeboval bych hlavně smazat interval z maxika :D Mám poslední upravenou aplikaci, dveře zavřené, klíček v první poloze.. Když to střčím do konektoru tak to svítí červěně a bliká zeleně. Mám jít na reklamaci, nebo hledat problém někde jinde ? Díky za pomoc. Tak bohužel carista na moji fobii podporuje pouze diagno
 4. ok, sorry. Tady kdyžtak smažte, přesunu se tedy vedle:)
 5. No výsledek je tohle, předpokládám že se s ním mám asi rozloučit ? :D Je to ten bílý co prodává sunnysoft :(
 6. Zdravím, potřeboval bych poradit. Koupil jsem si bílé OBD ze sunnysoftu a vůbec se mi nedaří připojit k F2 před FL. Závady nenačte žádné, v service můžu udělat jen test, a přes customization mi to napíše, že auto neodpovídá. :( Potřeboval bych hlavně smazat interval z maxika :D Mám poslední upravenou aplikaci, dveře zavřené, klíček v první poloze.. Když to střčím do konektoru tak to svítí červěně a bliká zeleně. Díky za rady a nápady, ještě asi půjdu zkusit tu aplikaci na test. :)
 7. Tak mě by celkem zajímalo co 6hodin trvá na vypustit olej, sundat vanu, řemen, řemenici, kryt rozvodů a vyměnit řetízek, ale klidně se nechám poučit.
 8. Tak jsem se taky rozhodl, že bych to nechal na své 1.4MPi 50kW vyměnit, řechtá to šlušně. No psal jsem do jednoho servisu, kolik si mám připravit a tohle mi přišlo jako cenová nabídka :D sada rozvodového řetězu 840,- bez DPH 6 hod práce 3540, bez DPH Celkem 4380,-bez DPH Celkem s daní 5300,- Kč DPH Celkem slušný, to i v atorizáku by to bylo snad levnější, nejvíc se mi líbí těch 6hodin práce :D
 9. Tak lepší sledovat, než na to kašlat :) Přijde mi prostě divný když to 40 minut valím po dálnici a pak sjíždim Barrandov dolů a teplota si jen tak klesne.. VAG bohužel nemám abych se podíval jestli něco ukazuje.
 10. Čaute, tak jsem teď vypozoroval, že po zahřátí motoru na 90°C a následné jízdě z kopce (bez plynu) klesne ručička teploty na nějakých zhruba 70-80°C. Předpokládám, že termostat je off a výměna se mi nevyhne ? Díky. .)
 11. Zdravím , trošku se blbě zeptám :) Je něco špatně , pokud po pár minutách jízdy topí topení , ale ručička teploty chlad. kapaliny je stále na nule ? Ručička se mi začne pozvolna zvedat tak po cca pěti minutách jízdy , pak se drží přesně na polovině. Podotýkám , že jsem po výměně chladiče a náplně. 1.4 MPI 50kW Díky.
 12. Ahoj , mám problém na svojí 1.4MPI 50kW. Začal mi vlevo dole (při pohledu zepředu) téct chladič, je to mokré přimo v dolním levém rohu, kde to náledně teče i na kryt motoru. Nějaké nápady, kam se podívat ? Nebo už je chladič v nebi ? Díky :) Edit: Tak absolutně nevím kde to teče, jelikož mám ventilátor s tím celoplošným plastem, takže to vypadá, že dole je to celé mokré a vlevo to jen vytéka. Díval jsem se na příruby, ty jsou suchý, čidlo je taky suchý. Bohužel to vypadá na výměnu chladiče.
×
×
 • Create New...