Jump to content

RED_BULL

Uživatel
 • Posts

  75
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

810 profile views

RED_BULL's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

10

Reputation

 1. Zdravím Vás, nedávno jsem si pořídil Superb II s motorem 1.4 TSI 92kw r.v. 2009 a nechtěl jsem základ nové téma ,když tady je tento motor více probírán. A začal jsem přemýšlet o nechvalných rozvodech tohoto motoru. Chtěl jsem se zeptat co říkáte na tuto rozvodovou sadu i s přednastavovačem http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/03c198229b-sada-rozvodu-1-4-tsi-90kw-92kw-skoda-26376.html. Ještě jeden dotaz v roce 2013 byl ve voze na záruku vyměněn půl motor jelikož nejspíš přeskočil řetěz a tak by mě zajímalo jestli v tomto roce už dávali nějaké "lepší" rozvody např. ty co jsem uváděl. Díky za odpovědi.
 2. Ahoj, já jsem koupil od jednoho z VW-CLUBU podložky ,které děla on sám tady je odkaz http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=197867 a je tam i fotka jak to vypadá.
 3. Tak problém s Climatronicem vyřešen, nezapojil jsem jeden černý konektor ,který jsem neviděl. A u zámku je nejspíš studený spoj. Omlouvám se za off-topic. Chybama se člověk učí
 4. Ahoj, chtěl jsem se zeptat mám problém s klimatizaci konkretně Climatronicem . Když nastartuju a je venku teplo tak auto pořád topí musím vždycky sjet s teplotou nahoru a dolu a to jak při nastavení na AUTO i ECON a pak to jakž takž chladí nebo fouká vlažný vzduch Dále mi nejde VAG spojit s ŘJ climatronicu haže to že jednotka nenelezena.Měl jsem to napojené na orig. VAG.Se všemi ostatnimy ŘJ se spojit dalo. Jinak všechny klapky chodí jak mají sice v některé někdy lupne ale chodí chtěl jsem si udělat zakl. nastavení a kvůli toho spojení to právě nešlo. Další věc měl jsem vytopenou komfortku ,uvnitř boxu bylo pár kapek ale jak jsem přeletoval všechny ty spoje těch 5 drátu tak vše fungovalo. K tomu mi odešel pravý zadní zámek ten jsem vyměnil. Na DO funguje dobře zavřít i otevřít mikrospínač taky funguje ale když zamknu ze vnitř tlačitkem tak ten pravý zadní hned vyskočí zpět. Tak teď nevím jestli to nemůže způsobovat ta komfortní jednotka. Zda li to může ovlivnit i nějak ten climatronic jestli stačilo i těch pár kapek aby se pokazila.
 5. Toho se bojím abych to složil nechal jsem to přes noc vyschnout. Tak uvidíme ráno
 6. Tak i Já se přídávám, potkalo mě vytopení interieru. Klasika ucpal se kanálek pod baterkou a voda šla do vnitřku auta. Celá levá strana až po zadní sedačky pod vodou. Všechny spoje co byly pod bužírkami přeletováný. Jeden mi sám dokonce upad jak byl z oxidovaný. Přidávám pár fotek.
 7. Ty kola vypadají dost podobně kolům značky Tomason konkretně typ TN 4. http://www.tvw-cardesign.de/images/shop/art_156.jpg
 8. RED_BULL

  ALU KOLA 18"

  JJ je mi to jasné ,že největší problém bude na úřadech. Jinak ja jsem si ten TUV stáhl na str. výrobce byl tam přímo na Superba I. Jinak tady je přímo odkaza kdyby někdo náhodou sháněl. http://www.tomason.de/gutachten_tn1_hyperblack_polished.php Překlad řeším přes segru ,která žije v Německu a má i statnice ,tak se mi to snad podáří nějak ověřit.
 9. RED_BULL

  ALU KOLA 18"

  Zapis teprve řeším. Na stránkách výrobce jsem si stáhl TUV pro můj typ kol a auta. Akorát je v němčině tak si ho musím nechat přeložit do čestiny.
 10. RED_BULL

  ALU KOLA 18"

  Ja mám na svojem Tomason TN1 18 8,5 ET30 gumy 225/40/18. A musím říct že sedí dobře jak pr..l na hrnec.
 11. Tak ja se jsem zatím najel cca 300km. Taky nic nesvítí ani nebliká. Uvidíme dál.
 12. Tak dnes jsem váhu výměnil a uvidím co to bude dělat. Zatim se to jeví tak ,že váha byla opravdu špatná. Napíšu až najedu více KM zatím jsem najel jenom 50. Tak uvidíme
 13. Budu kupovat Bosch a cena 1600,- . S tím že chcou starou váhu na výměnu. Budu brát u www.mroauto.cz
 14. Tak v pondělí se pustím do výměny váhy vzduchu a z největší pravděpodobnosti to bude ona.Teď v chladném počasí mám problémy se zátahem když je motor ještě chladnější jako by se dusil. Tak uvidíme a dám vědět jak jsem dopadl.
 15. Zdar kolegové, chtěl jsem se zeptat jednou za čas se mi rozsvítí kontrolka motoru buď zůstane svítit než vymazu chybu na VAGu nebo po čase zhasne. Chybu na vagu mi to vyhazuje na 1.řadě válců-příliš chudá směs. Ale co se týká chodu motoru tak na tom nejde nic poznat. Jede krásně a má i dobrý zátah. Jen se prostě rozsvítí kontrolka.Měnil jsem nedávno gumicky na vyskakovacích,protože jsem měl benzín okolo nich.
×
×
 • Create New...