Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

motosman

Člen ŠKODA Klubu
 • Počet příspěvků

  6 367
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  102

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

motosman naposledy zvítězil 3. Leden

motosman nejvíce like obsah!

Popularita

3 234 Výborná

5 Sledujících

O uživateli motosman

 • Hodnost
  Senior
 • Narozeniny 27.6.1972

Návštěvy profilu

3 214 zobrazení profilu
 1. motosman

  Clintův pirátský klub II

  Ale prd. Základ je odházet sníh, páč v něm blbě držej kolíky od stanu.[emoji23]
 2. motosman

  Clintův pirátský klub II

  Tady to žije. Motorkáři jsou prostě drsňáci.... Na těch HDčkách přijeli ze Švajcu.
 3. motosman

  Clintův pirátský klub II

  Děkuji..... [emoji28]
 4. motosman

  Clintův pirátský klub II

  To je tak, když do toho začli kecat nový inženýři a ovce jim ještě fandí. Pak se stane průser a ovčani se můžou pos....t.
 5. motosman

  Clintův pirátský klub II

  Co vím, tak od vzniku tohoto pravidla žádná změna neproběhla. Trochu se změnil výklad značky IP29 po změně vyhlášky. Pro zajímavost dnes už neplatné znění. ) "Střídavé řazení" (č. IP 29), která označuje (zdůrazňuje) místo, kde při souběžné jízdě platí střídavé řazení do jízdního proudu průběžného pruhu; její symbol může být obrácen Ale stále je to informativní. Pokud by měla nařizovat povinnost musela by být příkazová a pak by toto pravidlo nemuselo být v zákoně 361.
 6. motosman

  Clintův pirátský klub II

  U ZIPu je problém jeho definice. Platí jen za určitých podmínek. -Musí končit "průběžný pruh". -Musí být souběžná jízda. 99% řidičů nepozná jízdní pruh a většina neví ani co je vůbec ten ZIP.
 7. motosman

  Clintův pirátský klub II

  Koukni na odkaz bodu 2. Nesmí být nic v zorném poli řidiče. A i to je věc ryze indivindy. Ale před ksichtem můžeš mít i tablet, pokud se to bude jmenovat a fungovat jako výběr mýta.
 8. motosman

  Clintův pirátský klub II

  1. Za navigaci přidělanou přísavkou na čelním okně je pokuta 2000kč. (Prý už nestačí aby nebyla ve výhledu, ale nesmí tam být vůbec, na otázku zda tam může být telefon nebude-li ve výhledu řidiče, mi neodpověděli). Viz bod 2. 2. Na předních bočních oknech nesmí být žádné dodatečné fólie, ani bezpečnostní (Bezpečnostní fólie pokud byly čiré tam dříve být mohly) http://madico.cz/aktuality/stanovisko-ministerstva-dopravy-a-spoju-cr-k-tonovani-skel-vozidel/ 3. Střídavé řazení v místě končícího jednoho z pruhů je povinné pouze při vyznačení značkou, pokud jízdní pruh končí bez značky, nelze si tzv. zipování vynucovat a řidiči v pokračujícím pruhu Vám nemusí umožnit zařazení. Pravidlo ZIPu je dáno zákonem. Paragraf 12 zákona 361/2000 Sb. 5) Přejíždět z jednoho jízdního pruhu do druhého smí řidič jen tehdy, neohrozí-li a neomezí-li řidiče jedoucího v jízdním pruhu, do kterého přejíždí; přitom musí dávat znamení o změně směru jízdy. Při souběžné jízdě umožní řidiči vozidel jedoucích v průběžném pruhu řidičům vozidel do tohoto pruhu přejíždějících z pruhu, který přestal být průběžným, vjet tak, aby se vozidla jedoucí v průběžném pruhu a vozidla do něho přejíždějící mohla řadit střídavě po jednom do jízdního proudu průběžného pruhu. Tam, kde se dva jízdní pruhy sbíhají v jeden, aniž by bylo zřejmé, který z nich je průběžný, nesmí řidič jedoucí v levém jízdním pruhu ohrozit řidiče jedoucího v pravém jízdním pruhu. Problém je první věta. Neomezit/neohrozit versus umožní. Je to o důkazech. Hlavní vina je na tom, kdo ZIPuje a pak to může být až 50/50. DZ IP29 (informativní provozní) - není to příkazová. Střídavé řazení Značka označuje nebo zdůrazňuje místo, kde při souběžné jízdě platí střídavé řazení do jízdního proudu průběžného pruhu. Symbol na značce může být vyobrazen obráceně. Ta značka pouze říká a zdůrazňuje, že je to opravdu tady. Nic víc, nic míň. 4. Řidič je povinnen si od sněhu očistit pouze veškerá výhledová okna (přední, zadní a všechny boční) a zpětná zrcátka. Sníh na střeše není povinnen odstranit pokud není zledovatělý. Paragraf 5 i) řídit vozidlo, na němž jsou nečistoty, námraza nebo sníh, které zabraňují výhledu z místa řidiče vpřed, vzad a do stran, j) řídit vozidlo, na němž nebo na jehož nákladu je led, který by při uvolnění mohl ohrozit bezpečnost provozu na pozemních komunikacích. Sníh na střeše by se dal posoudit jako náklad- nezabezpečen, nebo jako ohrožení ostatních ůčastníku silničního provozu. 5. Při tažení druhého nepojízdného vozidla je nutno za zadní okno ustavit výstražný trojúhelník a je zakázáno použít varovných světel. Fólie.doc
 9. motosman

  Clintův pirátský klub II

  Je zajímavé, že se negativně vyslovují o 1.8 TSI, přitom o problémech zatím nevím. Asi to berou podle staré generace. Ty články jsou vůbec takové genderově nevyvážené. [emoji23]
 10. motosman

  Clintův pirátský klub II

  Stringo zkus se poptat tady. https://www.carnext.com/cs-cz/ojeta-vozidla/ Ke školení ye vyjádřím později.[emoji6]
 11. motosman

  Clintův pirátský klub II

  1,2,3 je blbost, 4 částečně a 5 je už hódně dlouho.
 12. motosman

  Clintův pirátský klub II

  Ale tohle pobavilo. Systém klaksonu nesouhlasí s elektrickým systémem vozidla. V důsledku toho může klakson přestat fungovat a airbag řidiče může selhat.
 13. motosman

  Clintův pirátský klub II

  Narážel jsem na tohle. https://svolavacky.cz/make/dacia/
 14. motosman

  Clintův pirátský klub II

  A už umí svařovat díly? [emoji23]
 15. motosman

  Clintův pirátský klub II

  A kdyby chtěl někdo randit. Myslím, že je to žena na svém místě. Pro ty co nemají fb
×