Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

motosman

Člen ŠKODA Klubu
 • Počet příspěvků

  6 307
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  100

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

motosman naposledy zvítězil 19. Listopad

motosman nejvíce like obsah!

Popularita

3 181 Výborná

5 Sledujících

O uživateli motosman

 • Hodnost
  Senior
 • Narozeniny 27.6.1972

Návštěvy profilu

3 089 zobrazení profilu
 1. motosman

  Clintův pirátský klub II

  No, když nad tím přemýšlím, tak je to o nepochopení systému. To, že radar přestane takto rychle fungovat je z bezpečnostních důvodů. Prostě zjistí, že počasí není ideální, na vozovce je bordel a svým zásahem do brzd by mohl ohrozit posádku, tak se vypne a předá řízení. Škodovka je prostě vždy o krok napřed.[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 2. motosman

  Clintův pirátský klub II

  Ale v kožených sedákách s masážní funkcí.[emoji16]
 3. motosman

  Clintův pirátský klub II

  Tak nám trochu poletuje a Superb najednou hláška, že nefunguje polovina systémů. To jako až začne opravdu sněžit a budou sračky na silnici mi napíše ať nikam nejezdím? To aby měl Petrrr hezký den.[emoji1787]
 4. motosman

  Clintův pirátský klub II

  Crash testy na tyto vozítka nejsou. Buť se jedná o vozidlo kategorie motorka, nebo čtyrkolka. Lajcky řečeno.
 5. motosman

  Clintův pirátský klub II

  Zbývá mi 3 cm nad hlavou. Do kufru se vejde 6 kartónů piva a 5 kg krkovice. Jezdí to max. 80 a dojezd 100km. Bonus bude parkování zdarma, jízda BUS pruhem a další....... RZ jen vzadu, takže ani radary nebudu řešit. Vejdem se 2, ale dcerka chce toto.
 6. motosman

  Clintův pirátský klub II

  Tak vybráno a na jaře bude sraz u zásuvky.[emoji1787][emoji23]
 7. motosman

  Clintův pirátský klub II

  Njn. Potřebují zvednout kvalitu Passata. [emoji23]
 8. motosman

  dobrej magor ve Fabii

  Ty kruháky jsou jasné. V prvním případě je to nedání přednosti a v druhém je to nesmysl. Tam je to klasika jízda v pruzích. Taky je to o pravidlech a jejich znalosti. A za druhé o schopnosti se vůbec pohybovat v provozu. To, že ty pravidla jsou někdy zmatečná chápu. Nejde postihnout vše a jejich neustálé změny a opravy odborníky jsou na ránu. A dopravni značení od dopravních expertů je taky na ránu. Můžu sem klidně nahodit pár příkladů o kterých většina nemá ani ponětí.
 9. motosman

  dobrej magor ve Fabii

  To je na delší povídání. Kdyby jel stále vpravo, tak by mu musela řidička dát přednost. Vím o spoustě míst, kde lidi jezdí vedle sebe naprosto přirozeně a přitom je to stejná situace. Dovolím si tvrdit, že kdyby ho bouchla, tak vina bude na něm. Pokud by ho bouchla při odbočování, tak na ní.
 10. motosman

  dobrej magor ve Fabii

  Byl v pravém, přejel doleva a pak odbočil do prava. Mohl jet v pravém a odbočit. Pravda je, že potom kruháku jedou všichni blbě.
 11. motosman

  dobrej magor ve Fabii

  Nejsou-li jízdní pruhy na vozovce vyznačeny, rozumí se pro účely odstavců 3 a 5 jízdním pruhem část vozovky dovolující jízdu vozidel jiných než dvoukolových (motocyklů) v jízdním proudu za sebou.
 12. motosman

  dobrej magor ve Fabii

  Vjezd na kruhák není podstatný. Vejdou- li se 2 vozidla vedle sebe jsou tam 2 pruhy. Dneska jsem takhle projel 2 kruháky. Dokonce i lidi jeli tak, jak měli. Naprosto ukázkový příklad, jak se má jezdit. Taky se to celkem hýbalo. Na záběru je pouze vidět, jak se Peugeot dostane do záběru v levém pruhu a pak zmizí, když ten s kamerou přidá.
 13. motosman

  dobrej magor ve Fabii

  Já tam tudy jezdím taky, i když ty kruháky objíždím. Souhlasím s tvrzenim o toleranci, obvzlášť, když to tam poskakuje. Ale opravdu nepochopím, proč ten kameraman přejel z pravého do levého a následné zpět do pravého, aby odbočil. Mohl jet v klidu rovně a odbočit. I když z jeho slov chápu, že neví nic ani o přednosti v jízdě. OK. Proč tu paní začal za obcí opět ohrožovat a pak vybržďovat (zřejmě tu Fábii, nebo opět toho Peugeota) už nechápu vůbec. Kdyby si jich nevšímal, nic následujícího by se nestalo.
 14. motosman

  Clintův pirátský klub II

  U Kyjova....
 15. motosman

  Clintův pirátský klub II

  Hoši paráda. Jídlo skvělé a už jsem viděl první kozy....
×