Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

leos

Uživatel
 • Počet příspěvků

  19
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

1 Neutrální

O uživateli leos

 • Hodnost
  Nováček
 1. Koupím zadní páté dveře na jedničkovou Octavii kombi - 2002, ve stříbrné barvě- diamant, kompletní. Bez koroze a poškození. Díky za nabídky do 3000 Kč..
 2. leos

  Zámek dveří

  Právě, že mikrospínač je v pořádku, připadá do úvahy tišťák uvnitř. Nebudu dávat machrům a znám takové-, kteří ví, kde je studený spoj- 800 Kč za opravu, když koupím novej za 24 Euro v SRN- /podotýkám né čínskej /. Díky za Odpověď. Ale už asi vím. 8- smi pólová svorkovnice je pro přední a 6- ti pro zadní.
 3. leos

  Zámek dveří

  Zdravím, mám problém s pravým zámkem dveří, tzn. u spolujezdce. Při otevření dveří se nerozsvítí vnitřní osvětlení, ani červené varovné světlo dole. Chci celý zámek vyměnit, ale řeším, zda mám koupi s 6- ti, nebo 8- smi pólovou svorkovnicí. Zámek normálně zamyká, i odemyká, nevykazuje žádnou vadu. Jedná se o model 2003, 1, 9 Tdi, s centrálem. Díky za rady.
 4. leos

  Rozmontování přední sedačky

  Tak jsem to zkoušel, a nejde to. Radši to nebudu lámat přes koleno, abych něco neutrhnul. Vyřeším to jinak, ale díky!!!!
 5. leos

  Rozmontování přední sedačky

  Vyzkouším to a napíšu, jak jsem dopadl. Díky!!!!!
 6. leos

  Rozmontování přední sedačky

  Tak jsem to zkoušel a nějak mi to nejde. Mám strach, abych to nějak nezničil, není tam nějaký zajišťovací kolíček, nebo tak? Nebo nějaký fígl, třeba do strany, nahoru, nebo tlačit dolů- když to tahám k sobě? Díky za reakci...
 7. leos

  Rozmontování přední sedačky

  Zkusím to, díky.
 8. Chtěl bych se zeptat, jakým způsobem mám oddělit seřizovací kolečko nastavení polohy bederní opěrky + kolečko polohy opěradla, které jsou z boku sedačky. Chci natáhnout na sedačku potah a proto nechci dělat do potahů větší díry. Díky za odpověď
 9. leos

  Přední mlhovky

  Děkuju, pokusím se
 10. leos

  Přední mlhovky

  Díky za rychlé odpovědi. Je to tak. Technik mi to zkouknul, páč musí dělat technickou minimálně 30 minut a když koukal na světla, snížil ten bazmek- tan přípravek až k mlhovkám a řekl, to co jsem psal. Na otázku, zda to vůbec jde mi odpověděl, že jo, že prý v servisu. Tak nevím. Ale přesto dík. Jo jinak se jedná o facelit- F-I.r.v. 2007. Čus.
 11. leos

  Přední mlhovky

  Zdravím chlapi, chtěl jsem se zeptat, zda se nějak dá upravit sklon toku světla u mlhovek, protože mi technik na technický řekl, že mi svítí moc dolů a mělo by to jít přizvednout. Díky za odpověď.
 12. leos

  Všechny nové škodovky dle AutoBildu

  Přispěji také novou tváří- která by se měla objevit za rok nebo dva- více na www.autoplenum.de. Tak zdar
 13. nezadal svůj status

  1. leos

   Neoravidelný chod motoru při dobržďování

   Tak nejsem sám, musíme se s tím nějak poprat .
  2. leos

   Neoravidelný chod motoru při dobržďování

   For Invader, díky. Zcela vyčerpávající.
  ×