Jump to content

malé zvíře

Uživatel
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

14 Good

About malé zvíře

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

526 profile views
 1. Nechci kecat, ale mám pocit že hlášení nehod atd Google zatím uvolnil pouze pro USA. Proto ji v ČR nemáme. EDIT: ok, kecám. Koukám že to v telefonu mám taky (ale dřív jsem to tam určitě neměl)... Jinak dnes jsem také zkoušel novou verzi, hodně věcí se mi líbí mnohem víc než ve staré verzi, ale mám pocit že se v té nové hodně blbě orientuju a abych si třeba pustil hudbu, tak na to musím koukat mnohem déle než na starou verzi, což zavání bouračkou...
 2. Tak když sis koupil opici tak musíš mít i na banány! Ne, teď vážně - kolik jste měli s autem nalítáno, když se EGR odporoučel? Já už mám odkrouceno přes 230000km a podle servisní historie stále původní EGR...?!
 3. Já bych byl svině az toho rakušáka (nebo co to bylo) bych vysoudil i poslední trenky. Hezky: bolestné pro prcka, za psychickou újmu mladé paní, za zkaženou dovolenou,... atd, atd, ať se - až se příště zase bude chtít posadit za volant - 2x rozmyslí jestli mu to stojí za to.
 4. Však souhlasím. Proto jsem psal že je zadek poslepovaný z pár plíšků. Což je vidět i na tom tvém rozpadu. Vepředu jsou nosníky jako prase, těžký motor a spousta dalšího balastu, ale vzadu je hraje jenom o peníze, hmotnost, peníze a prostor v kufru. To co je vzadu se snad ani nosníky nazvat nedá. Ty jsou víc na parádu, než k užitku. Nechtěl bych vidět jak bych dopadl se svým Yeťákem. Sice mám vzadu k dobru stokilový haldex, ale i tak by mi asi zaparkoval až za krkem...
 5. Tak "prázdný" prostor (=kufr) v zadní části auta poslepovaný z několika málo plechů versus předek auta kde je těžký motor, převodovka, dva hovadské nosníky,.. tady není co řešit. Vítěz je jasný už předem. To jaký bude na kapotě znak nebude hrát moc velkou roli. Leda tak si koupit něco opravdu velkého - BMW X7, Mercedes GLS, nebo podobný autobus aby se ten nepoměr aspoň trošku vyrovnal. Nebo do auta dát trubkový rám na rallye
 6. Pokud si koupíte telefon který je od výroby AA vybaven - třeba Google Pixus (pixel, nexus), tak AA normálně funguje česky a s aktualizacemi přes PlayStore. U ostatních telefonů musíte pokoutně stahovat z APKMirroru.
 7. Nemáš k tomu nějaké podrobnější info? Na dashcamtalku se pohybuji celkem pravidelně, ale této informace jsem si někde nevšiml. Uvažuji nad "upgrade" své 119S, tak bych možná i počkal...?!
 8. @capoViofo dělá výborné kamery. Sám mám jejich A119S. V této cenové relaci (nepočítám předražené české překupníky) asi jedny z nejlepších - kvalitní obraz, dlouhá podpora, update FW,... jediný problém co mají, tak se časem vlivem změn teplot pohne plastový držák optických členů a potom kamera nahrává blbě - bohužel vlastní zkušenost. Ale prý to mají v nových verzích kamer vyřešené. Já bych do této značky šel znovu - asi bych zkusil A129, která se v Číně dá koupit za ~2500Kč (u českých překupníků za 4k)
 9. Samozřejmě že ne KESSY ale Start-Stop Takhle po ránu po mém mozku nemůžete chtít výkony...
 10. Dovolím si otevřít toto téma. Vzhledem k tomu, že hodně střídám auta (soukromé, služební), tak se také čas od času dostávám do situace, kdy se mi podaří Yetiho v křižovatce udusit blbě zvolenou rychlostí a prací se spojkou - potom jako blbec šlapu na spojku a divím se proč to nastartuje a všichni okolo na mě (oprávněně) koukají jako na vola. Nešlo by tohle automatické startování dodělat i do auta bez KESSYStartStop?
 11. S fóliemi jsem něco málo dělal, takže takové obecné tipy: NEkupovat to nejlevnější. Ty levné fólie nic nevydrží, krabatí se, blbě se s nimi dělá, za rok vypadají hůř než pořádná fólie po X letech,... Je třeba kupovat tkzv. 3D fólie. Ne že by měly nějaký 3D grafický efekt, ale protože se dají nalepit na 3D profil. Pokud už koupíš lepší fólii, tak ta práce o tolik víc nestojí. Zvaž jestli si to nenechat udělat i s prací profesionálně; případně rovnou nechat stříknout. Fólie se samozřejmě dají koupit i mnohem větší, aby se s tím daly polepit i větší auta. Spíš jenom Číňan větší rozměr nenabízí protože se to blbě posílá poštou. Pokud chceš fólii nastavovat, tak takový fígl: přelepit fólie cca 1cm přes sebe, potom ostrým nožem (ideální pořádný modelářský skalpel) v půlce podle pravítka říznout a poté přebytečné kusy fólií odstranit. Spoj sice bude i tak viditelný, ale asi nejlepší řešení co znám. Na natažení fólie na složitější tvary (třeba rohy) budeš potřebovat spoustu šikovných rukou a velkou zásobu sprostých slov Vzduch je třeba vytlačovat průběžně. I když lepší fólie mají lepidlo udělané tak, aby šel vzduch snadno ven, tak honit bublinu metr daleko taky není úplně příjemná práce. Před lepením pořádně umýt a odmastit. Když se lepení nepodaří tak se to vždy svede na blbé odmaštění. S horkovzduškou to moc nepřehánět. Když to přeženeš, tak jsi s lepením skončil.
 12. Zajeď na vrakáč a kup celý tapec
 13. V nízkých otáčkách to plyn ignoruje, ale jakmile se roztočí turbo, tak jede jako čert Jenom nevím kde jsi vzal tu spotřebu - nedávno jsem jel třesu HK - Praha - PCE a protože jsem spěchal, tak když to šlo, tak pořád 150+ a přijel jsem za průměr 8,3l...
 14. Effendi: Tak nevím jestli sis to nespletl s TV Barrandov. Ne že bych měl ČT nějak v lásce, ale Jaromír Soukup dal slovnímu spojení "televizní kanál" nový, hlubší význam...
 15. Ahoj,

   

  koukal jsem na tvůj příspěvek o autě a chci se zeptat....píšeš že jsi udělal

   

  "Výměna žárovek osvětlujících zem v zrcátkách za LED"

   

  Jak to šlo, nějaký problém při rozebírání? Stačil jen šroubovák a nebo něco special? Sundaval jsi zrcátko a jakou LEDku jsi tam dával(patici)?

   

  Už jsem nad tím také přemýšlel, ale měl jsem obavu, abych nezničil zrcátko celé kvůli takové prkotině jako výměna žárovky....

   

  Jo a počítám že výměna za LED asi žádnou chybu na palubáku nehlásí, nebo ano?

   

  díky a měj se fajn

  1. malé zvíře

   malé zvíře

   Ahoj, nějak jsem si tohoto dotazu nevšiml, tak radši pozdě než vůbec:

   postupoval jsem podle návodu co jsem našel na briskoda - zjednodušeně řečeno vyndat zrcátka-skla, povolit tři šrouby co jsou za ním, povolit pár plastových pacek, rozebrat zrcátko, vyměnit žárovku, složit.

   Bohužel jsem skončil u bodu č. 2; šrouby jsem sice vyndal, plastové packy co to drží v kupě jsem vyhnul, ale stejně zrcátko drželo a nešlo rozebrat ani při použití velmi velké síly. Tak jsem vymyslel řešení č. 2 - pomocí čápovek (úzké dlouhé kleště) jsem patici se žárovkou pootočil, vytáhnul (vychází to úplně přesně), vyměnil žárovky a zase pomocí kleští složil zpět. Chtělo to trochu trpělivost, ale šlo to pěkně. Potom pro velký úspěch ještě jednou, protože jsem dal LEDky obráceně a nesvítily:wacko:. Svítí to luxusně, nikde nic chybu nehlásí a zrcátka mi z auta ještě neupadly B)

×
×
 • Create New...