Jump to content

malé zvíře

Uživatel
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

19 Good

About malé zvíře

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

773 profile views
 1. Tak nevím, jestli mám jenom smůlu, nebo je se mnou něco špatně ("B" je správně)... Dorazil mi druhý adaptér o kterém tady lidi psali, že funguje. Tentokrát toho ale adaptér funguje až moc a Carista ani nic dalšího s ním nekamarádí a hlásí nefunkční adaptér :( Ještě mám na cestě dva další, tak uvidíme jestli se aspoň jeden chytne :D PS: celkem by mě zajímalo, v čem se liší? Navenek vypadají stejně, nevěřím že by Číňan dělal pro každý adaptér jiný HW, takže bych tipl pouze na jiný firmware. Nedá se někde stáhnout na přeflešovat? ;) PPS: chápu že když adaptér nepodporuje téměř nic (jako ten můj první), tak nefungují ani aplikace - ale proč se Caristě, Carly, atd,... nelíbí to, že adaptér umí něco víc?
 2. Něco z loňských cest po zahraničí... Maníci spali ve stejném hotelu - prý jeli na nějakou historickou rallye napříč Evropu
 3. Jak tady kdysi někdo zmiňoval funkční adaptér z Alzy, tak jsem ho zkusil koupit... a myslím, že suverénně vedu v nepodpoře snad úplně všeho. Nefunguje s ním vůbec nic. Takže kdyby ho chtěl někdo na hraní,.. ;)
 4. malé zvíře

  Tankovani

  Tak už jsem "v klubu" taky :( Dřív jsem tankoval kdykoliv kdekoliv bez problémů, ale poslední dobou to blbne a zdá se mi, že je to čím dál horší. Je jedno jestli Benzina, OMW, Shell,.. obyč/prémiové palivo - čím dál častěji tankuju po panácích a jsem rád, když s nervy vydržím natankovat 5l. A hlavně - u stejného stojanu to jednou jde a jednou nejde. Dokonce mám zkušenost že jsem jel dotankovat služební Oktávku a bez problémů, za hodinu jedu z práce dotankovat Yetiho a u stejného stojanu jsem málem nenatankoval. Nevěřím, že to bude problém na pumpě.
 5. Prodám chatu u Aše,... v Plzni,... za Prahou,... na Vysočině,... blbej vítr!
 6. Jsou zapojeny i datové piny pro konfiguraci míchačky a aktualizaci fw, nebo jde o čistě napájecí kabel? ;)
 7. Ahoj lidi, nejspíš blbý dotaz, ale stejně to zkusím: nevíte někdo, co je zač/jak se jmenuje/kde sehnat takovou tu černou fólii, která kryje budíky a díky ní ve vypnutém stavu vypadají jako jednolitá černá plocha a po rozsvícení LEDky zespodu se rozsvítí příslušný symbol (třeba červená olejnička :D )? Už jsem měl rozebrané postarší nefunkční budíky a vím, že ty symboly jsou zadní straně vytištěné, to by asi nebyl problém udělat v domácích podmínkách. Mám rozdělaný jeden "projekt" - je to takové "zobrazovadlo" - chci to někomu dát jako dárek a tak chci aby to taky k něčemu vypadalo. Domeček na to mám vyrobený z profi 3D tiskárny, takže to vypadá skoro jako profi výrobek, ale tu zobrazovací část bych rád překryl tímhle... Předem díky za případné tipy kterým směrem pátrat. T.
 8. Čau lidi, technický dotaz: umí Carista nakódovat LED osvětlení SPZ? Auto mi začalo hlásit chybu osvětlení SPZ a když jsem vyndal lampičku ze dveří tak se mi rozsypala v ruce - tak že bych zrovna koupil nové LEDkové lampičky... Nechce se mi kvůli tomu lítat po servisech. Yeti 2014 (facelift)
 9. Pokud vím, tak RCD330 to neumí. Taky jsem nad tím rádiem uvažoval a tohle byl jeden z důvodů proč jsem ho nevzal.
 10. Co tohle: https://www.cars-equipment.com/www/en/shop/skoda-yeti-5l/oem-front-grille-skoda-yeti-5l/ Akorát mě to připomíná cigán-tuning... :(
 11. Určitě řešit s leasingovkou. Pokud to necháš být, tak ti to naúčtují (a že se s cenami zrovna ne...ehm). Auto na operák má vždy havarijní pojištění - budeš sice platit spoluúčast, ale pořád lepší než celou opravu, případně tahanice s leasingovkou.
 12. Taky jsem se nedávno vrátil z Alp. Bohužel jsem si to pěkně podstatu odkvedlal ručně, takže s DSG nevím. Ale na našich firemních autech (O3, Kodiaq) ty DSGčka taky občas řadí hrubou silou. Mě zase po návratu z Alp začaly pískat brzdy - třeba to tam bude nějaké prokleté...
 13. Nechci kecat, ale mám pocit že hlášení nehod atd Google zatím uvolnil pouze pro USA. Proto ji v ČR nemáme. EDIT: ok, kecám. Koukám že to v telefonu mám taky (ale dřív jsem to tam určitě neměl)... Jinak dnes jsem také zkoušel novou verzi, hodně věcí se mi líbí mnohem víc než ve staré verzi, ale mám pocit že se v té nové hodně blbě orientuju a abych si třeba pustil hudbu, tak na to musím koukat mnohem déle než na starou verzi, což zavání bouračkou...
 14. Tak když sis koupil opici tak musíš mít i na banány! Ne, teď vážně - kolik jste měli s autem nalítáno, když se EGR odporoučel? Já už mám odkrouceno přes 230000km a podle servisní historie stále původní EGR...?!
×
×
 • Create New...