Jump to content

malé zvíře

Uživatel
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

14 Good

About malé zvíře

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

632 profile views
 1. Čau lidi, technický dotaz: umí Carista nakódovat LED osvětlení SPZ? Auto mi začalo hlásit chybu osvětlení SPZ a když jsem vyndal lampičku ze dveří tak se mi rozsypala v ruce - tak že bych zrovna koupil nové LEDkové lampičky... Nechce se mi kvůli tomu lítat po servisech. Yeti 2014 (facelift)
 2. Pokud vím, tak RCD330 to neumí. Taky jsem nad tím rádiem uvažoval a tohle byl jeden z důvodů proč jsem ho nevzal.
 3. Co tohle: https://www.cars-equipment.com/www/en/shop/skoda-yeti-5l/oem-front-grille-skoda-yeti-5l/ Akorát mě to připomíná cigán-tuning... :(
 4. Určitě řešit s leasingovkou. Pokud to necháš být, tak ti to naúčtují (a že se s cenami zrovna ne...ehm). Auto na operák má vždy havarijní pojištění - budeš sice platit spoluúčast, ale pořád lepší než celou opravu, případně tahanice s leasingovkou.
 5. Taky jsem se nedávno vrátil z Alp. Bohužel jsem si to pěkně podstatu odkvedlal ručně, takže s DSG nevím. Ale na našich firemních autech (O3, Kodiaq) ty DSGčka taky občas řadí hrubou silou. Mě zase po návratu z Alp začaly pískat brzdy - třeba to tam bude nějaké prokleté...
 6. Nechci kecat, ale mám pocit že hlášení nehod atd Google zatím uvolnil pouze pro USA. Proto ji v ČR nemáme. EDIT: ok, kecám. Koukám že to v telefonu mám taky (ale dřív jsem to tam určitě neměl)... Jinak dnes jsem také zkoušel novou verzi, hodně věcí se mi líbí mnohem víc než ve staré verzi, ale mám pocit že se v té nové hodně blbě orientuju a abych si třeba pustil hudbu, tak na to musím koukat mnohem déle než na starou verzi, což zavání bouračkou...
 7. Tak když sis koupil opici tak musíš mít i na banány! Ne, teď vážně - kolik jste měli s autem nalítáno, když se EGR odporoučel? Já už mám odkrouceno přes 230000km a podle servisní historie stále původní EGR...?!
 8. Já bych byl svině az toho rakušáka (nebo co to bylo) bych vysoudil i poslední trenky. Hezky: bolestné pro prcka, za psychickou újmu mladé paní, za zkaženou dovolenou,... atd, atd, ať se - až se příště zase bude chtít posadit za volant - 2x rozmyslí jestli mu to stojí za to.
 9. Však souhlasím. Proto jsem psal že je zadek poslepovaný z pár plíšků. Což je vidět i na tom tvém rozpadu. Vepředu jsou nosníky jako prase, těžký motor a spousta dalšího balastu, ale vzadu je hraje jenom o peníze, hmotnost, peníze a prostor v kufru. To co je vzadu se snad ani nosníky nazvat nedá. Ty jsou víc na parádu, než k užitku. Nechtěl bych vidět jak bych dopadl se svým Yeťákem. Sice mám vzadu k dobru stokilový haldex, ale i tak by mi asi zaparkoval až za krkem...
 10. Tak "prázdný" prostor (=kufr) v zadní části auta poslepovaný z několika málo plechů versus předek auta kde je těžký motor, převodovka, dva hovadské nosníky,.. tady není co řešit. Vítěz je jasný už předem. To jaký bude na kapotě znak nebude hrát moc velkou roli. Leda tak si koupit něco opravdu velkého - BMW X7, Mercedes GLS, nebo podobný autobus aby se ten nepoměr aspoň trošku vyrovnal. Nebo do auta dát trubkový rám na rallye
 11. Pokud si koupíte telefon který je od výroby AA vybaven - třeba Google Pixus (pixel, nexus), tak AA normálně funguje česky a s aktualizacemi přes PlayStore. U ostatních telefonů musíte pokoutně stahovat z APKMirroru.
 12. Nemáš k tomu nějaké podrobnější info? Na dashcamtalku se pohybuji celkem pravidelně, ale této informace jsem si někde nevšiml. Uvažuji nad "upgrade" své 119S, tak bych možná i počkal...?!
 13. @capoViofo dělá výborné kamery. Sám mám jejich A119S. V této cenové relaci (nepočítám předražené české překupníky) asi jedny z nejlepších - kvalitní obraz, dlouhá podpora, update FW,... jediný problém co mají, tak se časem vlivem změn teplot pohne plastový držák optických členů a potom kamera nahrává blbě - bohužel vlastní zkušenost. Ale prý to mají v nových verzích kamer vyřešené. Já bych do této značky šel znovu - asi bych zkusil A129, která se v Číně dá koupit za ~2500Kč (u českých překupníků za 4k)
 14. Samozřejmě že ne KESSY ale Start-Stop Takhle po ránu po mém mozku nemůžete chtít výkony...
 15. Dovolím si otevřít toto téma. Vzhledem k tomu, že hodně střídám auta (soukromé, služební), tak se také čas od času dostávám do situace, kdy se mi podaří Yetiho v křižovatce udusit blbě zvolenou rychlostí a prací se spojkou - potom jako blbec šlapu na spojku a divím se proč to nastartuje a všichni okolo na mě (oprávněně) koukají jako na vola. Nešlo by tohle automatické startování dodělat i do auta bez KESSYStartStop?
×
×
 • Create New...