Jump to content

michal.vrbka

Uživatel
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

26 Excellent

About michal.vrbka

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 06/21/1983

Recent Profile Visitors

321 profile views
 1. Tak jsem to přečet až sem :-D .. no .. Chca-nechca z režimu P (parking) na režim D (drive) jdeš tak jako tak přes zpátečku (R) a neutrál (N), takže tak :-) Ale celkem jsem se pobavil ..
 2. michal.vrbka

  MR 2020

  u mě přelom října/listopadu 2019, zatmavovací zpětná + hlídání mrtvého úhlu ve Style a osvětlení nást. prostoru mám
 3. michal.vrbka

  MR 2020

  No ono toho asi bylo víc a asi souvisí s ukončováním výroby. Já jsem v zavazadlovém prostoru nedostal odnímatelné lampičky (měl jsem style). Konec výroby je konec výroby ....
 4. Ono je na tom dobrý, že VIFem auto nemůžeš předávkovat. Já jsem zvyklý už z O3 1.6TDI dávat 1 víčko na 10L. Do benzínu to liju taky. Sice pozoruji nižší spotřebu, ale to může být dáno i postupným zajetím motoru (aktuálně 8tis). Ale dost o VIF a zpět k tématu, jinak nás Pawouk degraduje všechny :-)
 5. Jinak chrompaket nemáš, protože tam je paket sport, nebo jak se to jmenuje. Ten má: - četný rámeček - černé obložení oken (guma) - spoiler na kufru - možná míš černý interiér (strop) - černá zpětná zrcátka (máš černý auto, tak to nepoznáš) :-) Já to mám také v paketu dynamic ke stylu, kde jsou ještě RS sedačky v látce
 6. Ještě nebyla možnost natankovat vervu, dám info
 7. Já jsem byl ze soukromé O3 před FL zvyklý na 4 ramenný volant a nějak si na 3 ramenný v nové O3 FL nemůžu zvyknout (6tis km). Opřeš levý loket do dveří a prostě to tam chybí, ale je to o zvyku, dávám bolševikovi ještě měsíc, i když na něčem jezdíš 2 roky .. Takže si člověk si zvykne i na nový v O4. Za mě je to nepodstatný detail, asi je spoustu jiných důležitějších věcí ..
 8. michal.vrbka

  Autobaterie

  Já teď měnil na 1.6TDI baterku po 6ti letech (215tis) a nebýt zimy, tak by ještě chvíli asi vydržela.
 9. Verva je jedno z paliv, které si zaslouží přívlastek prémiové. Nemám s ním zkušenost na benzínu, ale na mé druhé O3 s naftou jsem jej jednou za měsíc tankoval a rozdíl byl ihned poznat. Teď se chystám na tankování, tak vyzkouším a dám vědět.
 10. Mě to dělá pouze v případě, že mám v cigaretovém zapalovači kabel a nabíjím mobil. Po odpojení šum zmizí. Zkoušel jsem jen na rádiu, u jiného "média" jsem nepozoroval. Třeba to bude mít souvislost.
 11. Pročpak jsi je měnil? Nevyhovovaly? Já je mám a nemůžu si je vynachválit, jsou zcela totožné s těmi, co se dávají do RS, až na látku místo alcantary
 12. Já mám sice DSG, ale to by asi neměl být problém. Změnu chodu na 2 válce poznám jenom tak, že se mi zobrazí ikona na MFD. Jinak bych to vůbec nepoznal. Mám za týden a půl najeto 1600km, pomalu začínám krmit a na nedostatek výkonu si fakt stěžovat nemohu. Občas pomalejší reakce na plyn u DSG, než si rozmyslí přeřadit, ale už jsem si zvykl, stále se to učí .. Pokud máš najeto opravdu tak málo, nedělal bych závěry. Vím, mám DSG a tam adaptace na řidiče je trochu jiná, ale pocitově to auto s přizpůsobením se za poslední týden udělalo obrovský skok.. Hlavně to nepodtáčet, drž otáčky na 2tis a uvidíš, že pošlape jako hodinky.
 13. Jak říká klasik, "Má pravdu ten chlapec". Donutil jsi mě to jít teď vyzkoušet, chce to spojku. Asi je to tím, že ji mačkám vždy a chtělo to po mě brzdový pedál u firemního rapidu, doma mám octu před FL. Ale jsem malinko OFF, ať nám admin nepohrozí, takže zpět k tématu ....
 14. Já prošlapuji spojku od jakživa, ale škodovky chtějí brzdový pedál, píše to i na MFD, pokud nesešlápneš
 15. Není to moc poznat, ale nemá liftback elektrickej kufr?
×
×
 • Create New...