Jump to content

Macouch

Uživatel
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

10 Good

About Macouch

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 03/13/1982

Recent Profile Visitors

547 profile views
 1. Stále stejný problém. Při analýze balíčku došlo k chybě. Jsem pro jistotu provedl i hard reset. Stále stejný problém
 2. @cilda1 to jsem právě udělal, odinstaloval 3.8 beta 20, kterou jsem tam měl, stáhl betu 27, nakopčil do tábletu a pak to hodilo tu hlášku. Zítra to ještě vyzkouším
 3. Ahoj, chtěl jsem si dneska do tabletu nainstalovat poslední betu Caristy, která se tu objevila 3.8 beta 27, ovšem z nějakého mě neznámého důvodu se instalace nedaří. Při pokusu o instalaci balíčku APK to háže chybovou hlášku "při analýze balíčku došlo k chybě". Přitom předešlou verzi 3.8 beta 20 případně jiné mi to dříve nainstalovalo v pohodě. Android 4.2.2 Máte někdo ponětí, co s tím ?? Dík M.
 4. Bubaq : právě, že PČR byla k případu zavolána, byla rozbita okýnka u řidiče, spolujezdce, zdaní okno a ještě postanní okýnka do kufru (combi), sám jsem na PČR čekal, stejně bráchovi Česká Pojišťovna všechny bonusy sebrala, protože policajti to odmítli řešit. Prej pachatel neznámý...
 5. Podle mého názoru to nemá smysl, bohužel. Odřeniny, promáčkliny z parkovišť jsou nezjistitelné. Na naší jedničkové a posléze i dvojkové Oktávce nám na parkovišti někdo promáčkl zadní dveře a ještě v nich udělal rýhu. Pokud dotyčného nechytíš přímo "při činu", máš smůlu. Přes havarijko to neřeš, protože pojišťovna to řeší jako vlastní zavinění, seberou ti bonusy a už ti je nikdy nevrátí. Brácha o ně takhle přišel, když mu neznámý rozbil 3 okýnka u auta. Musel nakonec změnit pojišťovnu. Ten nárazník nechat jedině na vlastní náklady přelakovat, ale asi to bude pálka.
 6. Proti slunku se to soce blbě fotí, ale ty škrábance tam jsou vidět. Několik horizontálních a pár vertikálních. Spolujezdcova strana čelního skla
 7. U mé O3 FL 2018 protočení ručiček dokódováno přes Caristu, akorát už nevím jakou verzi, šlape v pohodě. Prostě v okamžiku zapnutí zapalování ručičky zleva doprava. Po vypnutí motoru a následném zapnutí zapalování opět ručičky cvak-cvak. Takže krpa bude buď v té nákupní kabele nebo ve verzi Caristy...
 8. Ahoj, někdy v prosinci 2018, cca 3 měsíce po koupi nové O3 FL, jsem si všiml drobného škrábance na čelním skle. Taková krátká teňounká vlásečnicová rýha. Je stoprocentně z vnější strany skla, když přes ni přejedu nehtem, je to cítít. Do té doby auto nebylo ani v myčce, za tu dobu jsem ho myl jednou ručně. Pak jsem někdy na konci ledna 2019, když bylo krásné počasí, zajel jsem s tím teda poprvé do myčky. Na čistém skle po mytí se objevily další vlásečnicové škrábance. Všechny jsou vertikální, je to vidět hlavně proti slunci, některý jsou dlouhý kolem 1-2 cm, jiný třeba i 10 cm. Méte s tímto někdo taky problém ?? Na zadním skle ani na sklech ve dveřích jsem si žádných podobných škrábanců nevšiml. Záměrně skla pořádně umyju a nafotím. Konzultoval jsem to s bratrancem z autorizovanýho ŠA, prej tomu trochu pomoct kamenem a vyměnit. Na druhou stranu jsem od otce slyšel, že jeho kamoš, co má taky novou Škodovku, tak to řeší taky, prý se sepisoujou nějaký žaloby přímo na Škoda Auto kvůli nekvalitním sklům.
 9. Řešil jsem krátký dosvit ledkových světel na nové O3. Sdělil jsem bratranci, který řediteluje autorizovanému salonu ŠA, jestli by to chlapi nepoštelovali. Dostali přesné instrukce, prohnali to diagnostikou a možná doštelovali regloskopem, ale to nevím. Celá tato operace byla vyčíslena na 400,- se 100% slevou. Světla teď svítí odhadem tak o 20 metrů dál bez zjevné ostré hrany světlo/tma. Asi to i trochu přizvedli.
 10. Podařilo se, prosím, někomu nakódovat pomocí Caristy automatické sklápění spolujezdcova zpětného zrcátka při zařazení zpátečky u O3FL Trumf ?? Používám caristu 3.8 beta 16, povolené to všude mám, ale zrcátko zůstává stále ve stejné poloze. Samozřejmě ovládací kolečko zrcátek musí být přepnuto pro pravou stranu. Dík
 11. Podle mého názoru žádný rozdíl mezi mlhovkou s/bez Corner není. Světlo je stejný. Není to o ničem jiným, než o tom, že se ta funkce prostě nakóduje. Já ji mám nakódovanou právě přes Caristu. O3FL Trumf s paktem Trumf plus 9/2018. Akorát jsem zjistil, že ty mlhovky přisvětlujou v okamžiku, kdy se auto dá do pohybu. Vzhledem k tomu, že mám na autě full LED, tak ta funkce pozbývá smysl, protže ledky jsou tak intenzivní, že to přisvětlování skrze mlhovky není vůbec vidět. Takže si to zas vypnu.
 12. Přisvětlování pomocí předních mlhovek ?? Já to dokódovaný pomocí Caristy mám, ale vzhledem k tomu, že LED jsou intenzivnější než halogenová mlhovka, tak to přisvětlení téměř není z kabiny vidět.
 13. Zdravím, jak to tady taky pročítám, tak mám asi blbě, nebo spiš vůbec seřízený Full LED na O3 Trumf. Před týdnem jsem se vracel ze Zlína po dálnici a při tlumených světlech a obsazenosti 3 dospělí ty světla svítily tak, že byly vidět max. 2 přerušované čáry. Včera jsem se vracel do Brna po okresce a při tlumených světlech jsem měl strach, že někde vylítnu se zatáčky. Prostě ty světla svítí stašně na krátko a jak tu píšete, ostrá hrana světlo/tma. Asi zajdu za bratránkem do autorizáku, aby to poladili.
 14. Tak Corner fce jde přes Caristu nakódovat, lze měnit i rychlost při které se ty mlhovky vypínají. Corner je aktivní asi jenom v případě, kdy se auto pohybuje, jsem vydedukoval. Přec Caristu jde dál dokódovat i svícení obrysovkama v poloze spínače světel AUTO (platí pro LED). Výroba O3 Trumf již byla ukončena, já osobně mám O3 koupenou 9/2018 a to už byly pouze skladovky. Když jsem se prodejce ptal, jestli ještě dostanou Trumf s paketem Plus v bílé barvě, tak ještě tehdy říkal, že jedna ještě přijede.
 15. Macouch

  OIII RAL AL disku

  Ahoj, já bych též potřeboval poradit s origo RAL pro ALU Ilias 16" M.
×
×
 • Create New...