Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

hawkehi

Uživatel
 • Počet příspěvků

  110
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

1 Neutrální

O uživateli hawkehi

 • Hodnost
  Uživatel
 • Narozeniny 13.7.1980

Návštěvy profilu

759 zobrazení profilu
 1. hawkehi

  Vaše spotřeba

  S tímhle motorem jezdím cca 3 roky, cca rok po chipu a většinou se dostávám se spotřebou pod 7litrů. Chorvatsko (Split) tam 6,2l/100km zpátky 6,9l. Dlouhodobý průměr 7,2l/100km. Takže já jsem se spotřebou vzhledem k výkonu a obsahu max. spokojen
 2. hawkehi

  Dlouhý ohřev motoru 1.8 TSI

  Mě se voda neztrácí,to ne,ale ta doba ohřevu se mi nezdá.Navíc jak jsem už psal, než dosáhne těch 90 tak je i vidět jak při menší zátěži teplota spadne a když se tomu trochu přišlápne tak zase povyskočí.Takhle to blbne,když je v háji termostat ne? Ten jsem ale pro jistotu vyměnil a vůbec jsem si nepomohl. Možná zkusím vyměnit ještě tu kapalinu, je to už 6 let ...
 3. Mě pumpa odešla v necelých 90tis km.Ráno přijdu k autu a pod ním louže, v nádržce nic.Takže mě čekala výměna. Já bych se,ale zeptal na jiný problém jestli nemá někdo zkušenost.Mě se motor strašně dlouho zahřívá.Na provozní teplotu se dostanu tak cca po ujetí 13-15km při venkovní teplotě cca +2st. Například mi to ukazuje 70st a jedu třeba volně z kopce dojedu na křižovatku a vidím jak ručička ještě víc klesne. Když už se ale teplota dostane na správnou hodnotu,tak pak už drží a nepadá ani při volnoběhu. V létě je to o něco lepší,ale i tak ta doba zahřívání je podle mě dlouhá. Termostat jsem už měnil,právě z tohoto důvodu,ale dělá to pořád.Diagnostika nic. Má někdo zkušenost? Jak se vám zahřívá 1,8 tsi ?
 4. hawkehi

  1.8T 110kW skubani

  A opravdu máš najeto jen 80 000km a je to rok 99 ? Já měl stejný ročník i motor a když jsem to minulý rok prodával měl jsem poctivých 320 000Km! To že tankuješ Shell ještě neznamená, že je to TOP, ale problém bude asi jinde. Zkoušel někdo mrknout na turbo?
 5. hawkehi

  Výměna blinkru (LED) ve zpětném zrcátku

  Taky mě odešel blinkr v pravém zrcátku.Po zjištění ceny v origo servisu, jsem si koupil 3 kusy 3mm vysocesvítivých oranžových LED diod a příslušný odpor. Ze zrcátka jsem vykuchal celý ten tišťák a vyhodil.Diody jsem rozmístil dle uvážení (pro dvě jsem vyvrtal díru a zalepil ji do ní) napájel vodiče a zapojil. Celkem mě to tak asi přišlo na 25 Kč a trochu času. A když už jsem měl zrcátko rozdělané tak jsem nahradil žárovku pro osvětlení nástupního prostoru za vysocesvítivou bílou 10mm LED diodu-krásně tam zapadla, ani jsem nemusel nějakým způsobem ničit původní patici, jen zase na +kabel příslušný odpor. Co se týče demontáže skla zrcátka tak obavy jsem měl taky,ale pak jsem si na to vzal plastový klín co se používá k nastavení,spár když se pokládá plovoucí podlaha ten jsem ještě obalil do hadru a sklo zrcátka opatrně vypáčil.
 6. hawkehi

  Dielenske prirucky O2

  Potřebuji 1,8 TSI - je někde ?
 7. hawkehi

  Dílenská příručka a Učební pomůcky OII

  Taky bych potřeboval DP 1,8 TSI - je už někde k mání?
 8. hawkehi

  1.8T 20V "fouka turbo" nejede

  Nevím kam s tím,takže to napíšu sem.V poslední době nejsem s tahem motoru taky spokojen, tuším, že bude dosluhovat turbo. Na VAGu se mi teď ale objedvují tyto hlášky: 16500 - cidlo teploty chlad.kapal.nesmyslny signal (G62) 35-10 - - - Intermittent 00561 - prizpusobeni smesi 14-00 - adaptacni hranice (soucet) prekrocena - čidlo teploty jsem vyměnil, hlášky zůstávají. - taky se mi stává,že když nastartuju, tak to někdy jakoby "zalape" po dechu,ale pak to tak tak naskočí.Spíš se to stává při studeném startu. - taky spotřeba benzinu je v posledních měsících větší cca o 2 litry víc. Můžete někdo poradit? Díky
 9. hawkehi

  1.8T 110kW skubani

  Tak já jen informativně, že po té výměně nových vsíček auto stále frčí jak má. Teď spíš čekám co se v..... dalšího.
 10. hawkehi

  1.8T 110kW skubani

  Tak já jen informativně, že po té výměně nových vsíček auto stále frčí jak má. Teď spíš čekám co se v..... dalšího.
 11. hawkehi

  1.8T 110kW skubani

  Píšeš, že jsi ještě nevyměnil tu váhu vzduchu, máš tedy šanci hledat problém v tomhle-zkus to! Mimochodem, máš tty svíčky opravdu 100%? Já si to taky myslel a sral jsem se s cukáním víc jak rok a hledal probplém úplně někde jinde.
 12. hawkehi

  1.8T 110kW skubani

  Všechny zdravím, tak od dnešního dne mám problém vyřešený !! Ještě tomu pořád nemůžu věřit jaká to byla volovina. Prostě klasika-příčinou byly špatné zapalovací svíčky !! Já je sice zkoušel vyměnit,skoro hned jako první do čeho jsem šel,ale vyzkoušel jsem to jen na starších ojetých svíčkách a ty nebyly evidentně taky O.K. Takže dneska dány funglovky BOSHky, typ přesně podle výrobce a veškeré problémy se škubáním jsou FUČ , teď kám pocit, že mám nový auto Člověk se pořád učí ! Všem ostatním co mají podobný problém přeji ať je to vždycky jen taková prkotina jako to byla u mě !
 13. hawkehi

  1.8T 110kW skubani

  Jakékoliv poznatky sem prosím napiš,díky.
 14. hawkehi

  1.8T 110kW skubani

  Nevadí, ETKU mám já. Hadičku jsem už našel je to číslo : 06A 103 221 C, ale bohužel tu mám v pořádku.Takže tudy cesta nevede. Stejně si myslím, že u mě to bude chycené turbo.
 15. hawkehi

  1.8T 110kW skubani

  No tak to bych se měl rozhodně na ně mrknout. Můžeš mi prosím popsat,které hadičky myslíš a kde je najdu. Neno aspoň nějaký nákres z ETKY nebo katalogové číslo hadičky,to bych si už našel. Předem díky.
×