Jump to content

Jiří Tisoň

Uživatel
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Jiří Tisoň

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

523 profile views
 1. volty nefungují, ta varianta B, tu nebere auto. Ostatní jako corner a drobnosti se světlama mi s mou konfigurací carista 3.6.6 a adaptér funguje.
 2. Mě Carista sice ukáže že umí kódovat SS, ale po nakódování to stejně běží.
 3. Tak byl to regulátor a pro jeho výměnu je potřeba vyndat ven ventilátor. Pro rozpojení kabelu pak celou palubní desku, naštěstí bez té trubky a celého topení. Cca 4 hodiny, ale už jsem věděl kam sáhnout.
 4. Palubku jsem dole už měl, ale nechtěl bych to dělat znovu. Zatím ani pořádně nevím kam se dívat, z etky to vypadá, že je na stejném místě jako u manuální klimatizace předřadný odpor, ale tam jsem ho nenašel. CD měnič nemám, a ten bývá ve schránce u spolujezdce ne? Ostatní auta to mají hned na ventilátoru, to ale u Fabie taky není uplně výhra, ten není moc přístupný. Jestli půjde palubka dolů, tak si to pod ní tentokrát detailně nafotím.
 5. Děkuji, dá se nějak rozumně vyměnit? Nebo to řešil servis?
 6. Dlouho jsem hledal a nic nenašel. Ventilátor topení Climatronic se točí nezávisle na nastavení otáček na panelu. Většinou napřed vůbec a pak daleko víc než bych chtěl. Podle mého pátrání nemá automatická klimatizace předřadný odpor, ale přímo regulátor (dražší). Podle etky je regulátor asi i na stejném místě. Chtěl bych se tedy zeptat jestli by to mohlo být tím regulátorem a jestli ho někdo už neměnil. Climatronic píše chybu 4F9, což je tedy ventilátor nebo jeho řídící jednotka. Ventilátor jsem vyloučil, protože se točí. Dírou po airbagu spolujezdce jsem ho totiž neviděl. V létě jsem měnil výp
 7. Tak protokol z geometrie a foto pneu, při pohledu jak jsou na autě.
 8. No snad oživím téma. Pneu zimní 185/55/15 Barum polaris 3 levá přední sjetá hlavně zevnitř za dvě sezony, pravá ještě 5 mm více rovnoměrně (správně nafoukané, geometrie taky OK). Teď při sundání letních (195/55/15 Origo Turanza) levá přední zevnitř sjetá úplně, zvenku ještě 4 mm, pravé kolo opět méně sjeté a více rovnoměrně. Chystám koupi nových pneu, tak bych tento problém rád nějak eliminoval.
 9. Snese ESP rozdílnou velikost pneu na přední nápravě (195/55) a zadní nápravě (185/55)?
 10. Dlouhej nástrčák a zevnitř přidržet třeba šroubovákem.
 11. Při 100 km/h a 4x Turanza žádné zvyšování hlasu
 12. Tak moje auto ma 4 roky a bylo koupeno jako ojete, aplikace se jmenuje My Cars, je to android, zvlada i LPG
 13. Chci se zeptat, zda pro napojení Bolera do předface Fabie stačí tento převodník http://www.stualarm.cz/produkt/cbusslim-univerzalni-prevodnik-z-can-bus-sbernice-1-signal/
×
×
 • Create New...