Jump to content

Vlnka

Uživatel
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

9 Neutral

About Vlnka

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

689 profile views
 1. Vlnka

  Škoda SCALA

  Jojo, co se týče hliníkových disků, maximálně R17. Navýšení 30 000,- Kč se mi nezdá nejhorší. Taky jsem čekal že to bude více. Otázka teď je, jak to pojede. Snad budou brzy nějaké předváděcí vozy u autorizovaných partnerů...
 2. Vlnka

  Škoda SCALA

  Motor 1.0 TSI G-TEC 66kw v konfigurátoru...
 3. Vlnka

  Škoda SCALA

  Už mají docela na čase aby se mohlo objevit v konfigurátoru.
 4. Díky, přesně něco takového jsem potřeboval vědět :-)
 5. Tak už mám asi měsíc po garančce. Olej dali 5-W30 longlife. Zeptám se (možná hloupě) na otázku. Plánuju po roce nebo max. 15 tisících km vyměnit olej sám (protože do další garančky za dva roky se najede víc jak 30 tisíc km). Zajímá mne, zda je longlife olej v něčem jiný o proti běžnému ? Nebo je longlife špatný ? Trochu si říkám, že asi ne, když tam bude max. 15 tisíc km. Díky
 6. Vlnka

  Škoda Octavia IV

  Jo..cukalo mi to s volantem do stran i když jsem ho držel a zatáčel s ním.
 7. Vlnka

  Škoda Octavia IV

  Systém vedení v jízdních pruzích jsem měl možnost vyzkoušet jak ve Škodě Scala i Kamiq. Neskutečně to otravuje. Tohle vidím jako moderního zabijáka radosti z jízdy (pokud opravdu nepůjde vypnout). Potěší vyhřívané čelní sklo z kovové fólie, ale na radosti (z prvního zmiňovaného problému) nepřidá.
 8. Vlnka

  Škoda Octavia IV

  Uvidíme jaká bude nakonec opravdu cena, je pravda že aby to vypadalo tak přes 600 to asi musí být. Přerost a Švorc AUTO má zatím názor o ceně takový:
 9. Není ta plazmatická technologie stejná nebo podobná jako u 1.5 TSI EVO (Atmospheric plasma spray) ?
 10. Taky mám tento měsíc první garančku s Rapidem 1.0 TSi 70 kw. Jsem upřímně zvědav co tam dají, zda 5 nebo 0-W30. Je možnost výberu, nebo to mají servisy jasně dané? Jinak pokud tam dají 0-W30, je asi lepší pak po roce sám vyměnit a dát 5-W30 ???
 11. To prostě na*ere. Nové auto už není nové, ale jak po 180 000 km. Doufám, že je to blbost která se snadno vyřeší. Napiš jak jsi dopadl s reklamací.
 12. zamrznuté rádio asi nebude první zkušenost. Pokud by se to opakovalo, už bych zkusil reklamovat u dealera.
 13. Jel jsi s lehkou nohou? Zkus to někde víc sešlápnout a nejlíp do kopce. Tam už by se zvýšení průměrné spotřeby projevilo. Když vše ostatní funguje, je asi divné, že se průměrná zasekla...
 14. Vlnka

  Sedadla

  S tím vyhřívaným volantem bych jen doplnil, že došlo nejspíš ke změnám. Pokud zvolím běžný interiér, mohu mít buď sportovní volant bez výhřevu, nebo obyčejný s vyhříváním. Ale pokud zvolím dynamic paket, automaticky se mi zvolí na sportovní. A tam už příplatek za výhřev volantu funguje. Tato volba nejde v koženém interiéru. Čili toto omezení zatím neplatí pouze pro dynamic paket.
×
×
 • Create New...